Eifeļa tornis Light Show: Pilnīga rokasgrāmata

Posted on

 Eifeļa tornis Light Show: Pilnīga rokasgrāmata

Katru gadu, aptuveni septiņi miljoni cilvēku apmeklē Eifeļa torni, padarot to par pasaulē populārākā piemineklis, kas darbojas kā maksas tūristu piesaistei. Jo īpaši, ja tas ir jūsu pirmā vizīte, nauda ir vērts viedokļus un pieredzi augošā torni.

Bet ikviens, skatoties savus tēriņus, ir arī vairāk budžeta draudzīgu veidi, kā baudīt šo ikonisko pieminekli. Viens no tiem ir stundas vakara “gaismas šovs”, ka redz jau spilgti dzelzs celtne ielauzās kāda parādās kā zelta, putojošu sparkles vairākas minūtes.

Kad Catch Parādīt? Cik ilgi tas notiek?

Katru nakti no saulrieta līdz 1. am, sākumā katru stundu, īpašās Iluminācijas ielauzās skatu uz horizonta. Tas, protams, nozīmē, ka gaismas šovi ir biežāk ziemas mēnešos, nekā vasarā, kad saulriets neatbilst tikai pēc 9 vakarā

Displejs ilgst pavisam piecas minūtes katru reizi, izņemot finālam 1 AM, kas iet uz uz hipnotisku 10 minūtes.

Ir vēl viens iemesls, tas ir tā vērts, lai paliktu uz augšu par pēdējo parādīt nakts: torņa parasti oranži dzeltena apgaismojuma sistēma ir izslēgta, piedāvājot pavisam citu, ievērojami daudz dramatisku displeju.

Kur ir vislabākā vieta, lai redzētu gaismu Parādīt?

Uz skaidru naktī, varat veikt briļļu no daudzām vietām pilsētā. Riverside viedokļi ir privileģēts lielākā daļa tūristu: diezgan daudz jebkur gar Sēnas upes Parīzē starp centrālo Ile de la Cité un Pont d’iena piedāvā labu skatu uz dzirkstošo dzelzs konstrukcijas plīšanas vērā mesmerizing sparkles.

Pont Neuf tilts:  Pont Neuf tilts (Metro: Pont Neuf), ir laba vieta, kur asari sākumā stundu atpūtināt kājas un baudīt izrādi. No šī viedokļa, var pilnībā novērtēt slaucīšanas, bāku līdzīgas kustības torņa ir bākas: Tā ir dzejas redzi redzi. Bāksignāla raida divus spēcīgs, krusteniskām gaismas starus, kuru sasniegt sniedzas līdz apmēram 80 kilometrus / tikai zem 50 jūdzes.

Trokadero: Pretējā gadījumā daudzi tūristi dodies uz Trokadero  (Metro: Trokadero) par daudz dramatiskāks, up-tuvu iespaidi un foto ops torņa tās mirgojošās nakts persona.

Ja jūs plānojat, lai klīst apkārt vakara pastaigā, kas varētu ilgt divas līdz trīs stundas kopā, kāpēc ne sākt ar tālākā izdevīga no gaismas šovu 9 vai 10 vakarā asa, tad dodies uz Trokadero par daudz tuvāk skatīt? Divas izstādes var būt labāks par vienu – it īpaši, ja novērtē no dažādiem leņķiem un perspektīvas.

Montmartre : Skaidrā naktī tālā tornis mirdzošs tālu uz horizonta, var būt dzejas redzi. Reāli? Jūs varat veikt kādu no labākajiem panorāmas skatiem Parīzē, tajā pašā laikā, redzot, kā daži no pilsētas visvairāk atpazīstams vietām un pieminekļiem pieslēgties pie horizonta. Negatīvie? Šovs jutīsies pārāk tālu dažiem.

Making Magic: Kā ir tornis Vispār Lit?

Eifeļa pašreizējās (parastie) Iluminācijas ir brainchild Pierre Bideau, franču inženieris, kurš izstrādāja mūsdienīgu gaismas sistēmu 1985. Viņa jaunā sistēma tika atklāta šī gada 31. decembrī. Bideau ražo siltu, intensīvi dinamiskas efekts, ievietojot oranždzeltens nātrija lampas uz 336 lieliem projektoriem.

Īpašas projektori ļauj tornis tiks izgaismots no tās struktūra: gaismas stari šaut uz augšu no apakšas torņa un izstarot ārā, kas nozīmē, ka visos laikos tumsas, Tower var viegli redzēt, pat no cik ziemeļaustrumu Parīze un Montmartre.

Kas par “brīnumsvecīte” Sīpoli?

Attiecībā uz stundu “gaismas šovs” efektu, kas izgatavoti savu pirmo reizi 1999. gadā, lai panāktu jaunā tūkstošgadē, viņi produkts apbrīnojams 20000 6 vatu spuldzes, kuru apvienotā jauda sasniedz aptuveni 120,000 vatus. Katrs no torņa pusē ir 5000 no šiem īpašajiem sīpolu uzklāti virs vispārējās apgaismojuma sistēmu, kas ļauj lielisku, 360 grādu dzirkstošā efektu.

Pārsteidzoši, un, neskatoties uz to vizuālo intensitāti, tad “brīnumsvecīte” gaismas patērē ļoti maz enerģijas: pilsētas pašvaldība ieguldījusi augstas efektivitātes spuldzēm, kas ir daļa no tās sola samazināt Parīzes oglekļa nospiedumu.

Eco-apzinās ceļotājiem nav jāuztraucas par izrāde ir enerģijas izsalcis.

Kas Par Uguņošanas?

Atsevišķiem gada svinībām, piemēram, Bastīlijas ieņemšanas dienas (14. jūlijā) un Vecgada vakarā, uguņošanas šovi ap torni ir kopīgs elements pilsētas oficiālajā kalendārā. Tomēr pēdējos gados paaugstinātas drošības problēmas ir veikuši šos veida displejiem ir nedaudz mazāk izplatīta ārpus valsts svētku un īpašu jubilejas pasākumos. Ja jūs paveicies būt pilsētas jūlija vidū vai, iespējams, gada beigās, jūs varētu iegūt iespēju veikt ar uguņošanas šovs.

Īpaši Iluminācijas nesenā vēsturē

Kā visvairāk atzīto simbols Francijas galvaspilsētas, Gustava Eifeļa iemīļotā tornis saņem regulāru goda vietā par īpašu occasions– gan priecīgo un skumjo šķirnes.

Īpaši piemiņas gaismas instalācijas ir devuši torņa vēl izcelt no Parīzes horizonta, nekā tas ir uz parasto naktī. Daži īpaši neaizmirstamu displeji nesenajā vēsturē ir iekļauti:

2015. gada decembrim:  Lai atzīmētu šo notikumu par COP21, globālās klimata konferencē, kas notika Parīzē, ka gadā, tornis ir emblazoned ar vārdiem “Nē Plan B” ar lielajiem burtiem. Vēlāk, pēc vairāk cerību piezīmi, tas ir tērpušies all-zaļās gaismas kā simbolu pilsētas ķīlu ilgtspējīgāku nākotni.

2015. gada novembris: pieminot vairāk nekā 100 upuru 2015. gada novembra teroristu uzbrukumiem Parīzē, Eifeļa tornis tiek izgaismots sarkanā, zilā un baltā krāsā , krāsas Francijas tricolor karogu.

2009: Lai atzīmētu torņa 120. gadadienu, gaismas šovi ir uz displeja katru nakti uz diviem mēnešiem no oktobra līdz decembrim. Par vienu no šīm izrādēm, Eifeļa ir tērpušies dažādās spilgtās krāsās, no purpura līdz sarkanas un zilas, kas pakāpeniski rāpot uz augšu un uz leju torņa Arty, miega modeļiem.

2008: Tornis ir emblazoned ar zilu un dzeltenu gaismu, lai veidotu krāsas un motīvus Eiropas karogu, par godu Francijas, pieņemot, ka prezidentūru Eiropas Savienībā.

2004:  Tornis ir izgaismota visā-sarkans svinēt ķīniešu Jaunais gads, tautas ikgadēju festivāls galvaspilsētā.