Eifelio bokštas Faktai ir renginiai lankytojams – Kaip Padaryti Jūsų apsilankymo Dauguma

Posted on

Eifelio bokštas Faktai ir renginiai lankytojams - Kaip Padaryti Jūsų apsilankymo Dauguma

Nuo Eifelio bokštas įgijo tokį Portretų statusas visame pasaulyje, tampa begalinis susižavėjimas objektą, taip pat pasirinkimo klišė, atstovaujančių Paryžių, jis gali būti lengvai blizgus paviršius lankantis jį ir pamiršti savo žavinga (ir audringas) istoriją , Bokšto puikus statybos taip pat yra kažkas, kad turistai dažnai neįvertina, todėl siūlau skaityti ant šio nuostabaus paminklo prieš išvykdami iki viršaus ir surasti out– jūs, be abejo, gauti daug turtingesnė dėkingi už tai.

Svarbiausios datos bokšte istorija

Kovo 1889: bokštas pristatė Paryžiaus pasaulinėje parodoje iš 1889 Prancūzijos inžinierius Gustavas Eifelio sugeba pamatyti savo projektą per nepaisant aistringo protesto. Bokštas buvo pastatytas iš 18,038 atskirų vienetų (dažniausiai geležies) ir sveria 10,1 tonos iš viso. Nepaisant to, ji išlieka gana lengvas.

1909-1910: Bokštas beveik nugriauta, bet yra išgelbėti, nes jos naudingumą, kaip radijo bokšto. Kai kurie iš pirmųjų pasaulyje radijo signalus, kurie transliuojami čia.

1916: Pirmieji transatlantiniai telefono transmisijos realizuojami iš bokšto.

Svarbiausi renginiai: Pirmas lygis 

Pirmasis lygis bokšto yra apskritas galeriją, kuri suteikia lankytojams bokšto istoriją ir dizaino apžvalgą, taip pat supažindinti su kai kurių garsiausių Paryžiaus vietų ir paminklų.

A spiraliniai laiptai dalis , kad kartą vadovavo iš antro aukšto į aukščiausio lygio rodoma pirmame lygyje. Laiptai galiausiai buvo išmontuotas 1983.

Jūs taip pat galite pamatyti hidraulinis siurblys , kad kai tiekiamo vandens buvusiam liftas.

Į “FerOscope” yra informacinė eksponatas įdiegta viena iš bokšto sijų. Interaktyvūs filmai, šviesos šou, ir kitos laikmenos, suteikti lankytojams vaizdingą pažvelgti kaip bokštas buvo pastatytas.

“Stebėtojas iš bokšto viršaus judėjimo” yra lazerio spindulys, kuris stebi bokšto vibracija prie vėjo ir temperatūros poveikio.

Panoraminės rodikliai vietų ir paminklų matomų nuo pirmo lygio, taip pat istorinių plokštės Sekti bokšto istoriją, dedami aplink galerijoje. Taip pat galite peržiūrėti smulkiausiomis miestą nuo elektroninio teleskopo.

Svarbiausi renginiai: Antrasis lygis 

Antrasis lygis siūlo pažymėtinų panoramos į miestą, taip pat daugiau sužinoti į bokštą istorijoje ir statybos. Animaciniai langų scenos pasakyti vizualinį pasakojimą bokšto unikalios istorijos.

Jūs galite mėgautis tikrai svaiginančio perspektyvas žemės per stiklo grindų. Dar kartą, tai tikriausiai ne rekomenduojama tiems, linkę į galvos svaigimas!

Aukščiausio lygio Panoraminis Požiūriai: Orientyrai atkreipti dėmesį,

Viršutiniame aukšte suteikia kvapą gniaužiantys vaizdai į visą miestą, taip pat viršaus normos valgomasis. Liftas lipti iš 18 metrų (59 pėdų). Taip pat leidžia jums visiškai vertiname bokšto sudėtingą metalo skersiniai. A Gustave Eiffel kabinete tirpinamas funkcijos vaškinių figūrų Gustave ir Amerikos išradėjas Thomas Edison; o panoraminis rodikliai ir požiūris, rodikliai padeda jums nustatyti pagrindiniai miesto orientyrus.

Naktiniai Rodo: Shimmering Grandeur 

Žiūrint iš tolo, bokštas įsiveržia į Kibirkščiuojantis ekrano šviesos kiekvieną valandą po sutemos, kol 2 val vasarą. Šis ekranas yra pagamintas įmanoma 335 projektoriais, kiekvienas su aukštos-galingumo natrio lempas. Intensyvus putojantis efektas yra sukurta pagal sijų šaudymo aukštyn per bokšto struktūrą.