Eiffeli torn faktid ja tähtsamad Külalised – Kuidas teha Enamik vierailusi

Posted on

Eiffeli torn faktid ja tähtsamad Külalised - Kuidas teha Enamik vierailusi

Kuna Eiffeli torn on saanud sellise ikooniks staatus kogu maailmas, muutub objektiks lõputu võlu samuti klišee valik esindavad Paris, see võib olla lihtne varjata pinna külastades seda ja unustada oma lummava (ja Tormine) ajalugu . Torni tähelepanuväärne ehitus on ka midagi, mis turiste sageli ei mõista, nii et ma soovitan lugemist üles seda imelist monument enne kui lähed kuni ülemise ja vaata out– saate kahtlemata saada palju rikkamaks tunnustust selle eest.

Põhisündmused Torni ajalugu

Märts 1889: torn on avalikustas Pariisi rahvusvahelisel ekspositsioon 1889. Prantsuse insener Gustave Eiffel õnnestub näha tema projekti kaudu vaatamata kirgliku protesti. Torn ehitati alates 18038 üksikdetailide (enamasti raud) ja kaalub kokku 10,1 tonni. Sellegipoolest jääb suhteliselt kerge.

1909-1910: Torn on peaaegu lammutati, kuid päästetakse tänu oma kasulikkust kui raadio torni. Mõned maailma esimene raadiosaateid edastatakse siin.

1916: Esimene transatlantiliste telefoni ülekandeid aru tornist.

Highlights: Esimene tase 

Esimene tase torni pakub ümmargune galerii, mis annab külastajatele ülevaate torni ajalugu ja disain, samuti sissejuhatus mõned Pariisi kuulsaim vaatamisväärsusi ja monumente.

Osa keerdtrepp , et kui viis teise korruse tipptasemel kuvatakse esimesel tasandil. Trepp lõpuks lahti 1983. aastal.

Näete ka hüdropump , et kui tarnitakse vett endine lift.

“FerOscope” on informatiivne näitus paigaldatud üks torni talad. Interaktiivne videos, kerge näitab ja muu meedia anda külastajatele meeldejäävaid pilk kuidas torn ehitati.

“Järelevalvekeskus Tower Top liikumine” on laserkiirega, mis jälgib torni võnkumise mõjul tuul ja temperatuuri.

Panoramic näitajad kohti ja mälestusmärke nähtav esimesel tasandil, samuti ajaloolise paneelid jälgimise torni ajalugu, on paigutatud ümber galerii. Samuti saab vaadata linna minut detail elektroonilist teleskoop.

Highlights: Second Level 

Teine tase pakub tähelepanuväärne panoraamid linna, samuti parema ülevaate torni ajalugu ja ehitus. Animeeritud aknas stseene ütle visuaalne lugu torni ainulaadne ajalugu.

Saate nautida tõeliselt peadpööritava perspektiivid maapinnale läbi klaasi põrandale. Veelkord, see ei ole ilmselt soovitatav neile altid peapööritus!

Top Level Panoramic Viewpoints: olevad tähelepanu pöörama

Ülemisel korrusel pakub hingematvaid vaateid kogu linna, samuti top-määr söögituba. Lift ronida 18 meetri (59 jalga). Samuti saate mõistaksid torni töötada metallist sõrestiku. Lahustamisvehiiklit Gustave Eiffel kabinetis pakub vahakujude Gustave ja Ameerika leiutaja Thomas Edison; samas panoraam näitajad ja vaatepunkti näitajad aitavad teil selgitada linna maamärgid.

Öö ekraanid: sädelevad Grandeur 

Näinud kaugelt, torni lahvatab Päilyntä ekraan valguse iga tund pärast videvik, kuni 2 öösel suvel. See ekraan on teinud võimalikuks 335 projektorid mõlemad on varustatud suure võimsusega naatrium- lampe. Intensiivne vahuveini mõju on loodud talad shooting ülespoole läbi torni struktuur.