Eiffeli torn Light Show: Täielik teejuht

Posted on

 Eiffeli torn Light Show: Täielik teejuht

Igal aastal, mõned seitse miljonit inimest külastada Eiffeli torni, mistõttu on maailma kõige populaarsem monumendi tegutseva makstud turismimagnetiks. Eriti siis, kui see on teie esimene visiit, raha on väärt vaatamist ja kogemusi kasvavalt torni.

Aga keegi vaadates oma kulutusi, on ka rohkem eelarve-sõbralik võimalusi nautida seda ikooniks monument. Üks on tunnis õhtul “valguse show”, mis näeb juba ere rauast agregaat laginal mida kuvatakse kuldne, kihisevad sätendab mitu minutit.

Kui püüda Näidata? Kui kaua see kestab?

Igal õhtul alates päikeseloojangust kuni 01:00, alguses iga tund, erilist valgustust laginal arvates silmapiiril. See tähendab muidugi, et valgus näitab esineb sagedamini talvekuudel kui suvel, kui päikeseloojangut ei kuulu alles pärast 09:00

Ekraan kestab kokku viis minutit iga kord, välja arvatud finaal kell 01:00, mis läheb edasi hüpnootiline 10 minutit.

On veel teinegi põhjus see on seda väärt, et peatada kuni viimase näita öö: torni tavaliselt oranž-kollane valgustus süsteem on välja lülitatud, pakkudes täiesti erinevad, oluliselt rohkem dramaatiline ekraanil.

Kus on parim koht Vaata Light Show?

On selge öö, võite võtta vaatemängu paljudest kohti linnas. Riverside vaated on soositud enamik turiste: päris palju kõikjal piki Seine River Pariisi kesklinnas vahel Cité ja Pont d’IÉNA pakub head vaadet vahuveini raud struktuuri lahvatab hüpnotiseeriv sätendab.

Pont Neuf silla:  Pont Neuf silla (Metro: Pont Neuf) on hea koht õrrel alguses tund jalataldade ja nautida vaatemängu. Sellest vaatenurgast saate mõistaksid pühkimine, tuletornist nagu liikumisi torni majaka: See on poeetiline nägemine vaata. Majaka saadab välja kaks võimsat, criss ületamine valguskiirte kelle varjatud ulatub umbes 80 kilomeetri / napilt 50 miili.

Place du Trocadéro: Muidu paljud turistid pea üle Place du Trocadéro  (Metro: Trocadéro) palju rohkem dramaatilist, up-close muljeid ja fotovalikute torni oma sädelev öösel persona.

Kui te plaanite uitavad õhtul jalutama, mis võivad kesta kaks kuni kolm tundi kokku, siis miks mitte alustada mõne kaugema Vantage valguse show 9 või 10:00 terav, siis pea üle Trocadero jaoks palju lähemal vaadata? Kaks näitab võib olla parem kui üks – eriti kui teretulnud erinevate nurkade alt ja perspektiivid.

Montmartre : On selge öö, kauge torni särava kaugel silmapiiril saab poeetiline silmist. Tegelik kasu? Te võite võtta mõned parimatest panoraamvaatega Pariisis samal ajal, nähes, kuidas mõned linna kõige tuntuma kohad ja monumendid ühendada silmapiiril. Negatiivne külg? Show tunnevad natuke liiga kauge mõned.

Making Magic: Kuidas Tower Üldiselt Valgustatud?

Eiffeli praegune (tavaliselt) valgustust on vaimusünnitus Pierre Bideau Prantsuse insener, kes arendas kaasaegse helendav süsteemi 1985. Tema uus süsteem avati 31. detsembril sel aastal. Bideau toodetud soe, intensiivselt elavat efekti pannes oranžkollasele naatrium lambid peale 336 suurte projektorid.

Eriline projektorid võimaldavad Tower tuleb valgustatud oma struktuuri: kiiri tulistada alt üles torni ja kiirgavad välja, mis tähendab, et igal ajal pimeduse, Tower on lihtne näha, isegi nii palju kui Kirde Pariis ja Montmartre.

Aga “Teemant” Sibulad?

Nagu tunnis “valguse show” mõju, mis tegi oma esimese välimus 1999. aastal tuua uuel aastatuhandel, nad toote jalustrabav 20000 6 vatist pirni, mille kombineeritud võimsus ulatub umbes 120000 vatti. Iga pool torni on 5000 neist erilist sibulad kattusid üldvalgustus süsteem, mis võimaldab suurepärast, 360-kraadine vahuveini mõju.

Hämmastav, vaatamata nende visuaalne intensiivsus on “Teemant” tuled tarbivad väga vähe energiat: linnavalitsus investeerinud suure tõhususega sibulad osana oma pakkumine vähendada Pariisi ökoloogilist jalajälge.

Keskkonnahoidlik reisija ei pea muretsema etendus on energia-näljane.

What About Ilutulestikud?

Teatud aastane pidustused nagu Bastille Day (juuli 14) ja aastavahetus, ilutulestik ümber torni on ühine element linna ametlikus kalendris. Kuid viimastel aastatel suurenenud turvalisusega seotud probleeme on teinud neid erinevaid kuvab natuke vähem levinud väljaspool riiklikud pühad ja erilisi mälestusmünte üritusi. Kui sul on õnn olla linna juuli keskel või isegi aasta lõpus, võite saada võimaluse võtta ilutulestiku show.

Special Valgustused lähiajaloo

Nagu kõige tunnustatud sümbol Prantsusmaa pealinna, Gustave Eiffel armastatud torn saab regulaarselt aukohal erilist occasions– nii rõõmsa ja kurb sort.

Erilisi mälestusmünte valgusinstallatsioonide teinud torni veelgi tipphetk Paris silmapiiril, kui seda on tavalisel õhtul. Mõned eriti meeldejääv kuvab lähiajaloo lisanud:

Detsember 2015:  Selle sündmuse tähistamiseks on cop21, kliimat toimunud konverentsil Pariisis, et aastal torni ehib sõnadega “plaan B” kõikides mütsid. Hiljem, rohkem lootusrikas teadmiseks, see on riietatud kõik rohelised tuled sümbolina linna pant jätkusuutlikuma tuleviku.

November 2015: Tähistades üle 100 ohvrite november 2015 terrorirünnakute Pariisis, Eiffeli torn põleb punane, sinine ja valge , värvid Prantsuse kolmevärviline lipp.

2009: märkimiseks torni 120. aastapäeva, kerge näitab on eksponeeritud igal õhtul kaks kuud oktoobrist detsembrini. Sest üks neist näitab, Eiffeli on riietatud erinevaid eredad värvid, lillast punane ja sinine, mis järk-järgult ligi hiilima ja alla torni kunst, hüpnootiline mustrid.

2008: Torn on ehib sinine ja kollane tuled moodustavad värvid ja motiivid Euroopa lipp, selleks puhuks Prantsusmaa eeldades eesistumise Euroopa Liidus.

2004:  Torn põleb kõik punased tähistada Hiina uusaasta, populaarne iga-aastane festival pealinnas.