Skip to main content

Eiffelova veža fakty a vlastnosti pre návštevníkov – Ako čo najlepšie využiť vašej návštevy

Eiffelova veža fakty a vlastnosti pre návštevníkov - Ako čo najlepšie využiť vašej návštevy

Vzhľadom k tomu, Eiffelova veža získala taký ikonický status na celom svete a stáva sa predmetom nekonečné fascinácia, rovnako ako klišé voľby pre reprezentáciu v Paríži, to môže byť ľahko lesku povrchu pri návšteve ju a prehliadnuť jeho fascinujúce (a búrlivé) históriu , Pozoruhodná stavba veže je tiež niečo, čo turisti často nedokážu oceniť, takže navrhujem čítanie na tomto jedinečnom pomníka, ako pôjdete hore hore a pozrieť sa out– budete bezpochyby mať oveľa bohatšie uznanie za to.

Kľúčové dátumy v Tower histórie

Marca 1889: veža je predstavená v Paríži Svetovej výstave z roku 1889. francúzskeho inžiniera Gustave Eiffel dokáže vidieť svoj projekt uskutočniť, aj keď vášnivý protest. Veža bola postavená z 18,038 samostatných kusov (väčšinou železo) a váži celkom 10,1 ton. Avšak, to je stále relatívne ľahké.

1909-1910: Veža je takmer strhnutý, ale je zachránená vďaka jeho užitočnosti ako rozhlasové veže. Niektoré z prvých rozhlasových prenosov na svete sa tu vysielajú.

1916: Prvý transatlantický telefónne prenosy sú realizované z veže.

Prednosti: First Level 

Prvá úroveň veže má kruhový galériu, ktorá dáva návštevníkom prehľad o histórii a konštrukcie veže, rovnako ako úvod do niektorej z najznámejších parížskych pamiatok a pamiatok.

Súčasťou točitého schodiska , ktoré kedysi viedol z druhého poschodia na najvyššej úrovni je zobrazený na prvom stupni. Schodisko bol nakoniec rozobraný v roku 1983.

Môžete sa tiež pozrieť na hydraulické čerpadlo , ktoré kedysi súčasťou dodávky vody do bývalého výťahu.

Ďalej len “FerOscope” je informačný výstava inštalovaná v jednom z nosníkov veže. Interaktívne videá, svetelné šou, a iné médiá dávajú návštevníkom sugestívne pohľad na to, ako bola veža postavená.

Ďalej len “observatórium Tower Top hnutia” je laserový lúč, ktorý sleduje kmitanie vežovú pôsobením vetra a teploty.

Panoramatické ukazovatele miest a pamiatok viditeľné od prvej úrovne, rovnako ako historické panely pátranie po histórii vežovú, sú umiestnené okolo galérie. Môžete si tiež pozrieť mesto v najmenších detailov z elektronického ďalekohľadu.

Prednosti: Second Level 

Druhá úroveň ponúka pozoruhodné panorámy mesta, rovnako ako väčšie vhľad do histórie a stavby veže. Animované okenné scény rozprávať vizuálny príbeh jedinečnú históriu veže.

Môžete sa tešiť naozaj závratné pohľady na zem cez sklenenú podlahou. Opäť, je to pravdepodobne nie je vhodný pre tých, náchylné k závratu!

Top Level panoramatické výhľady: Zaujímavosti dávať pozor

V najvyššom poschodí a ponúka prekrásny výhľad na celé mesto, rovnako ako najvyššiu rýchlosť stolovania. Výťah stúpanie 18 metrov (59 ft.), Tiež vám umožní plne oceniť prepracovanou kovovou mrežou vežovú. Opätovné vytvorenie úradu Gustave Eiffel je k dispozícii voskové figuríny Gustave a americký vynálezca Thomas Edison; zatiaľ čo panoramatické ukazovatele a ukazovatele vyhliadkové pomôže identifikovať mestských pamiatok.

Nočné Zobrazuje: Trblietavé Grandeur 

Pri pohľade z diaľky, veža prepuká trblietavou zobrazenie svetla každú hodinu po zotmení, do 2 hodín ráno v lete. Toto zobrazenie je možné vďaka 335 projektorov, každý s vysokým výkonom sodíkové výbojky. Intenzívne šumivé efekt je vytvorený pomocou lúčov streľbe nahor konštrukcie veže.

You may also like