Ėjimo Turas Piazza Navona Romoje

Posted on

 Ėjimo Turas Piazza Navona Romoje
Iš pradžių pastatytas kaip pirmajame amžiuje Athletic konkursuose ir kovos vežimų lenktynių stadionas, “Piazza Navona” yra liniuotas su prabangių kavinių ir baroko rūmų ir namų trijų dosniam fontanai. Jis buvo išdėstyti 15 amžiuje ant stadiono griuvėsiai. Nuo 1650 iki 19 amžiaus pabaigos aikštėje kartais buvo užtvindytas vasarą ir naudojama vandens žaidimai ir surengė karinių jūrų mūšius. Aikštėje vis dar išlaiko savo ovalo formos. Obeliskas ne toli pabaigos paveikslėlyje atėjo iš Egipto ir iš pradžių buvo cirko Maxentius tačiau vėliau persikėlė į Piazza Navona .

Modernus Piazza yra gyva vieta, vieta, kur abu vietiniai ir turistai nori hang out. Menininkai susirinks aikštėje piešti ir yra daug pramogų ir pardavėjai parduoda suvenyrus. Naktį aikštė yra supakuota su žmonėmis, bet jei norite tikrai vertiname pačios aikštėje grožį, tai geriausia eiti anksti ryte išvengti minios.

Keturių upių fontanas – Keturių upių fontanas

iazza Navona centrai aplink tris dosniam fontanai. Centrinis fontanas, Keturių upių fontanas , Keturių upių fontanas, yra laikomas labiausiai sudėtinga visų Romos fontanai. Ji buvo sukurta Bernini pradžioje 1650-tais ir buvo tokie brangūs, kad duona mokestis buvo padidintas siekiant padengti jos brangumo. Ji atstovauja keturi upes Dunojaus, Gango, potvynis, Rio de la Plata, kiekvienas identifikuojamas pagal floros ir faunos.

Sant’Angese į Agone bažnyčia

Sant'Angese į Agone bažnyčia

Pasitinkant Fontana dei Fiumi , taikomos Agone bažnyčios Piazza Navona Sant’Angese buvo suprojektuotas Borromini, iš Bernini varžovą. Vienas istorija sako, kad Bernini sukurta Nilo ir Plata statulas į upes su savo ginklų ekranavimas savo akis nuo bažnyčios bjaurumo fontanas. Tada Borromini įtraukta Šv Agnes statulą prie bažnyčios fasado, žvelgdamas iš anapus aikštėje, kad nebūtų matyti aikštėje fontanai. Iš tikrųjų, Bernini baigė fontanas dvejus metus iki darbo dėl bažnyčios fasadas, bet ji daro įdomų aiškinimą statulos!

Fontana del Moro – fontanas iš Moor

 Fontana del Moro - fontanas iš Moor

Tęsiant į pietus pabaigoje Piazza Navona randame Fontana del Moro , sukurta Giacomo della Porta ir pastatytą 1575. Fontanas turi statulas keturių Tritons ir baseino yra pagamintas iš specialios antikvariniai pakilo marmuro. 1654, Bernini raižyti centrinė figūra, raumenų Triton važiuodami delfinas, kad panaši į “Moor.” Taigi, fontanas yra vadinamas Moor fontanas. Per 1874 atkūrimo, originalios skulptūros buvo perkelta į Villa Borghese ir buvo pakaitiniai kopijos ir dar ant fontano.

Restoranai Tartufo Piazza Navona

Nors sėdi prie lauko stalo kavinėje aikštėje yra brangus, The Tre Scalini nuo Piazza Navona yra vieta valgyti garsiąją Tartufo desertas, turtingą rankų darbo šokoladiniai ledai ritinėlį. Tai verta švaistytis, jei jūs imtis savo laiką valgyti ir mėgautis atsižvelgiant į sceną. Taigi tiesiog galvoti apie tai, kaip puikūs lauko pramogų kaina. Jūs taip pat galite gauti Tartufo eiti, jei nori, už pusę kainos.