Ēšana Out Ar bērniem Parīzē – no ātrās ēdināšanas uz formālo Maltītes

Posted on

Ēšana Out Ar bērniem Parīzē - no ātrās ēdināšanas uz formālo Maltītes
Parīze var būt viens no pasaules godājamā gastronomisko galvaspilsētām, bet apmeklētāji ar bērniem var verdziskums pie ideju atrast kaut ko saviem mazajiem ēst, izsaucot vīzijas viņu jaunākā picking pie pārāk reti steiks vai fussing pār nepazīstamas dārzeņus un “iedomātā” sastāvdaļas. Pat pusaudži var būt unadventurous ēdāji, kuri vienkārši vēlas kaut ko vienkāršu un nesarežģītu un dažkārt arī uzņēmīgi atrast franču virtuvi pārāk ārpus savas komforta zonas.

Par laimi, neskatoties uz tās reputācija, kas ir neiecietīgi un neelastīga ja runa ir par klientu vajadzībām, Parīzes restorānu kultūra var būt pārsteidzoši kazlēnu draudzīgas: tas viss jautājums atzīstot to uzņēmumu veidus, kas brīvāk rūpējas, lai jauniem un picky ēdāji un tos, kas ir mazāk iespējams uzņemt tos. Atbildes var pārsteigt jums. Šeit ir daudz lielisku padomus par to, kā saglabāt savu jaunāko ģimenes locekļu palates un tummies laimīgs jūsu ceļojuma laikā.

Ātrās Maltītes: Izmēģiniet ielas pārtikas vai stūra Brasseries

Ja jūs mēģināt atrast ātru un pienācīgu maltīti starp ekskursijas vai pirms jūs galvu ārā no Parīzes dienu ceļojumu uz Versaļas vai Disneyland, ir daudz viegli iespējas, kas ir atbilst jūsu jaunākais ģimenes locekļu palates.

  • Tā kā bērni parasti izvēlas mīlīgs un vienkāršu garšas un tekstūras pa smalku, sarežģītas tiem, priekšmetus, piemēram, vienkārša crepes ar sieru, sēnēm, cukuru vai Nutella, sviestmaizes, vai pat Falafel ir apt lūdzu picky ēdāji.
  • Lai ātri sēdēšana maltīti , nevilcinieties izmēģināt jebkuru pieklājīga izskata stūra kafejnīca, kafetēriju tuvumā, kur jūs uzturas vai tūrisma. Vairums Parīzes Brasseries kalpot vienkāršus ēdienus, piemēram, vienkāršā omletes, siera sviestmaizes, makaroni ar vienkāršu tomātu mērci vai Ementāles sieru, vai panētas zivis, visiem posteņiem, kas ir hit ar bērniem. Papildu boon? Daudzi no šiem ģimeniskas, relatīvi neformālām restorāni piedāvā kazlēnu ēdienkartes pārliecinieties meklēt pazīmes vai izvēlnes sadaļām apzīmēti ” izvēlnē enfant ” vai jautāt Waitstaff ja tie piedāvā īpašas preces bērniem.
  • Vai bērni alkas hamburgeri, kartupeļi un citi amerikāņu klasiku ? Jūs varat atrast dažas amerikāņu restorāni un veikali Parīzē, ja jūs vēlaties, lai atrastu kaut ko, kas viņiem atgādina par mājām.
  • Daudzi, ja ne lielākā daļa, kafejnīcas un restorāni galvenajiem muzejiem un pieminekļiem ap pilsētu piedāvājumu mazulis ēdienkartes atkal, meklēt pazīmes lasa ” izvēlnes enfant “, kad rodas šaubas vai lūgt darbiniekus, ja tie ir īpaši piedāvājumu jauniešiem ēdāji.

Vairāk Svinīgā Maltītes

Ja jūs mirst izmēģināt šo divu zvaigžņu Michelin restorānu Parīzē, un nevēlaties, lai būtu, lai atrastu pieskatīšanas par bērniem vai picky pusaudžiem, nebaidieties: Daži no labāk iestāžu Parīzē lepnums sevi, ne tikai uz gastronomijas pieredzi , bet, lai padarītu klientiem laimīgs. Daži cilvēki atzinuši sauc pat visvairāk augstas klases Parīzes restorāniem iepriekš jautāt, vai tās var veikt vienkāršu ēdienu (makaroni ar sieru, piemēram) bērniem, un daudzi restorāni ievēros. Daži pat ir īpašs gastronomijas ” izvēlnes enfants ” (lai gan jums jāapzinās, ka Francijas idejas par to, ko bērni patīk un panes, var būt atšķirīgs no jums).

Visos gadījumos, ja tur ir īpaši restorānu vēlaties izmēģināt, vai high-end vai vidēja diapazona, pārliecinieties, zvaniet vai rakstiet uz priekšu un pirms rezervē, lai izvairītos no vilšanās un stresa. Nav garantijas, bet daži no labāk restorāniem padarīt punktu ēdināšana uz klientu vajadzībām, un tas ietver sagatavojot īpašas preces bērniem, kas nav ēdienkartē.

Saldie Piezīmes: ārstējot Kids

Lielākā daļa vecāku vēlas, lai viņu bērni ēd healthfully ceļojot, un likumīgi darīt. Bet reizēm, īpašs ārstēt sauc par. Jums ir jābūt nulle problēmas atrast kaut ko, lūdzu savus saldos zobus.