Etiķete Padomi ceļotājiem Bali, Indonēzijā – Kultūras Dos un nav s, apmeklējot Bali

Posted on

Etiķete Padomi ceļotājiem Bali, Indonēzijā - Kultūras Dos un nav s, apmeklējot Bali

Kā “Rietumu” un mūsdienu tik daudz Bali prezentē sevi, dzimtā kultūra Bali nodrošina stingru un reālu iežus, uz kura tiek veidota Bali uzvedību un attiecības.

Tātad, ja jūs gatavojas apmeklēt Bali ar prātu, lai, apmeklējot salas tempļi un atbilst vietējiem iedzīvotājiem, jums prātā pieklājīgi, lai paliktu labas attiecības ar vietējiem iedzīvotājiem. Ievērojiet šos padomus, lai saglabātu vienmērīgu starppersonu attiecības Bali, kur doties šajā salā.

  • Par citiem dos un nav ‘s Bali, izlasiet mūsu rakstus par Drošības padomi Bali, Beach Drošības padomi Bali, un veselības padomi Bali.

Kleita un rīkoties nedaudz. Bali vietējie iedzīvotāji ir daudz konservatīvāka nekā lielākā daļa rietumniekiem; tie skatiens uz valsts parāda pieķeršanās. Tātad, kad vai tuvu Bali tempļi vai lauku apdzīvotās vietās, saglabāt jūtīgs-feely lietas līdz minimumam.

Tas pats ar apģērbu: kleita kā nedaudz, cik vien iespējams, jo īpaši, ja apmeklējot tempļus. Maksājot apmeklēt Bali templi, ir paredzams, ka gan vīrieši, gan sievietes valkāt kreklus, kas aptver plecus un daļu no augšdelmi. Flip-flops ir pilnīgi pieņemami, tik ilgi, kamēr kopējais izskats ir pieticīgs.

Turpmāk kāju segumi ir obligāti gan vīriešiem, gan sievietēm, kas gatavojas ieiet Bali templī:

  • Sarongs (vietēji pazīstams arī kā Kain kamben ) ap kājām
  • Temple šalle (pazīstams kā selendang ) ap vidukli

Šīs vienības parasti tiek izīrētas lielākajā daļā tempļa ieejas, bet tu esi pilnīgi bez maksas, lai panāktu savu.

  • Lasīt vairāk par Bali svēto vietu: Pura Luhur Uluwatu, Pura Besakih un Goa Gajah.

Neizmantojiet savu kreiso roku pieskarties vai dot. Šis piesardzības pasākums ir saistīts ar kreiso roku tiek izmantoti galvenokārt higiēnas nolūkos. Bali parasti neizmanto tualetes papīru, izmantojot ūdeni, mazgāt vietā; kreisā roka “nav bizness” ir mazgāšanas up apakšējs reģionos.

Tādējādi kreisā roka ir nedaudz piesārņota, un nekad nedrīkst izmantot, lai pieskarties citiem cilvēkiem, vai nodot kaut ko vairāk. Izņēmums ir, ja jūs izmantojat abas rokas rokā kaut ko vairāk, lai kāds; Tas tiek uzskatīts par augstu kompliments.

Nelietojiet jūsu rādītājpirksts norādīt, vai aicināt. Ja jums ir nepieciešams, lai izsauktu uzmanību uz kādu, aicināt viņam / viņai nākt, paplašinot savu roku un, ar plaukstu vērstu uz leju, padarot lejupejošu vilni.

Ja jums ir nepieciešams norādīt uz kaut ko, brīvi grip / tasi pirkstus un norādīt, izmantojot īkšķi nevis jūsu rādītājpirksts.

Nelietojiet zaudēt savu rūdījums. Par Bali uzskata, ka audzināt vienu balss ir vulgāra, kas ir konfrontācijas ir aizskarošs, un zaudēt savu rūdījums ir vienkārši apkaunojoši. Bali vietējie nekad parādīt dusmas vai aizraušanās atklāti, un atrast Rietumu tendenci skaļums un atklātu emocijas nedaudz aizskaroši.

Nepieskarieties cilvēku galvām. Dvēsele ir paredzēts dzīvot savu galvu, padarot to nost ierobežojumus cilvēkiem pieskarties. Nav pat bērni (Bali bērni, kas ir) ir pieskārās viņu galvām, tāpēc nav noogies.

Neievadiet templī, ja jūs menstruating. Tas var būt galling jebkurai sievietei, bet jums ir vesela salas kultūru pret jums par šo vienu. Jebkura sieviete, viņas periodā, vai kāds (neatkarīgi no dzimuma) ar darbojas sāpes vai asiņošana brūces uz šo jautājumu, tiek uzskatīts, piesārņotas un nav atļauts jebkurā Bali templī.

Canang Sari

Nekāpiet uz piedāvājumiem (canang Sari) uz ielas. Canang sari tiek piedāvāti Radītāja vietējie iedzīvotāji pirmā lieta, no rīta. Ja plānojat, jūs atradīsiet šos maz paketes austu palmu lapu, ziedu un garšaugu visur, pat uz ietves un kāpnēm.

Uzkāpjot uz vienu, var būt ļoti aizskaroši jebkurai Bali kurš vēro savu misstep. Tātad, skatīties, kur soli pa Bali, jo īpaši iepriekšējā daļā dienas, tāpēc jums izvairīties kāpj uz canang sari.

Vai nav pārtraukt nekādas reliģiskas gājienus. Reliģiskās gājieni Bali notiek diezgan regulāri, jo augsti svētās dienās, piemēram, Galungan un Nyepi laikā. Šie Bali reliģisko gājienu prevalē pār savu ceļojumu, nav jautājumu.

Tātad, ja jūs esat iestrēdzis aiz gājiens pa šauru ceļu, nav taurēt savu ragu vai kā citādi radīt Ruckus.

Inside Bali templi, ir daži noteikumi jums vajadzētu sekot, lai saglabātu pareizu uzvedību jebkāda reliģiska pasākuma laikā. Jūsu galvas līmenim nekad nevajadzētu būt augstāks nekā priestera, piemēram. Izvairieties ar zibspuldzi templī. Un nekādā gadījumā, ja jūs staigāt priekšā lūgšanas baliešu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *