Festivāli Taizemē – kad un kur

Posted on

7 Crazy festivāli, kas var ietekmēt Jūsu ceļojums uz Taizemi

Festivāli Taizemē - kad un kur
Ar Taizemē festivāli tiek svinēti ar bauda, ​​un var veikt vai salauzt jūsu ceļojums, atkarībā no laika. Nekas nav sliktāks, nekā tikai trūkst lielu notikumu, dzirdēt par to, un kas nodarbojas ar ļaudīm, nevis iegūt baudīt svētkus.

Lai gan tehniski divas atsevišķas brīvdienas, Loi Krathong un Yi Peng parasti apvienoti vienā vizuāli iespaidīgu festivāls uguns un gaismas.

Tūkstošiem liesmu darbināmi ķīniešu laternu tiek izlaists gaisā un parādās jaunas zvaigznes naksnīgajās debesīs. Tikmēr tūkstošiem mazu laivu ar degošām svecēm tiek izlaistas uz upes Chiang Mai kā nepārtrauktās uguņošanas boom izdevumiem. Gan upes un debesis burtiski uz uguns, vizuālais efekts ir apdullināšanu!

Laternas karājās visā pilsētā, īpašas ceremonijas notiek tempļi, un liels gājiens parādes caur ielām Chiang Mai; Loi Krathong ir viens no visvairāk patika festivālos Taizemē.

 • Kad: Loi Krathong notiek novembrī. Datumi mainīt, jo festivāls ir balstīts uz mēness kalendāru.
 • Kur: Būt Lanna svētki, Loi Krathong un Yi Peng vislabāk pieredze Ziemeļu Taizemē, nu Chiang Mai, Chiang Rai, vai mazos ciematos ārpus Chiang Mai, piemēram, Mae Cho.

Songkrans, Taizemes jaunais gads un ūdens festivāls tiek svinēts metot spaiņus ūdens uz draugiem un svešiniekiem labsirdīgu fun. Daudzi revelers nopirkt lielu ūdens lielgabalus un cīnīties pret to, ielās mitrā, savvaļas, dejas mayhem.

Par Chiang Mai ielas slēgtas vairākas dienas deju un ūdens mešanā; ūdens tiek nodrošināta ar aizsarggrāvi ap Vecrīgu. Jūs, iespējams, tiks drenched dažu minūšu laikā atstājot savu viesnīcu, lai ūdensizturīgs savas mantas un apbruņo sevi ar spaini; neviens nedrīkst palikt sausa!

 • Kad: 13. aprīlis līdz 15.
 • Kur: Songkran svin zināmā mērā visā Taizemē, tomēr epicentrs ir Chiang Mai.

Viens no visvairāk savāda festivāliem Taizemē, nedomāju par minūti, ka Phuket Vegetarian Festival ir aptuveni apspriežot smalkākās vietās tofu. Dalībnieki labprāt caurdurtu seju ar Krustiņš un iesmi, staigāt pa karstām oglēm, un gulēt uz gultas naži.

Petardes, dziesmām un deju drūzmēties ielās pievienot haosu kā brīvprātīgie veic aktus pašsakropļošanās. Pārsteidzoši, bhaktas apgalvo, ka viņi jūtas mazliet sāpes un pat viņu brūces dziedēt ātri pēc festivāla.

 • Kad: no septembra līdz oktobrim; datumi mainās, pamatojoties uz ķīniešu mēness kalendāra.
 • Kur: Par Phuket, Taizeme salu. Daži svinības notiks Bangkokā.

Jūs, protams, nav jādodas uz Ķīnu baudīt masveida ķīniešu Jaungada svinības. Ar iedzīvotāju un ietekmēm no visas, Taizeme izpaužas lai jaunajā gadā ar trim atšķirīgām brīvdienām: 1.janvāris, Taizemes Jaunais gads laikā Songkran, un ķīniešu Jaunais gads.

Ķīniešu Jaunais gads hits liels Chinatown, Bangkokā, ar uguņošanu, gājieni, lauvu dejām un īpašiem pārtikas produktiem.

 • Kad: Datumi katru gadu mainās, taču ķīniešu Jaunais gads parasti ietilpst janvārī vai februārī.
 • Kur: Ķīniešu Jaunais gads tiek svinēts visā Taizemē, bet epicentrs atrodas Bangkokas Chinatown.

Kas sākās pirms vairākām desmitgadēm it kā maza partija draugu vidū ir morphed iespējams lielāko pludmales pusi pasaulē. Tik daudz kā 30000 cilvēku un vairāk nolaisties uz vienu pludmalē Taizemes salās katru mēnesi dejot, spēlēt ar uguni, un dzīvot ārpus hedoniskā fantāzijas zem pilnmēness. Mayhem ir redzams, kas ticēja.

Ārprātīgs dalībnieki ir kļuvuši par rituāls no caurbraukšanas backpackers pārvietojas gar Banana Pankūku taka caur Dienvidaustrumu Āzijā. Full Moon Puses ir pieaudzis tik populārs, ka Haad Rin nevar pat uzņemt ikvienu; daudzi partygoers gulēt smiltīs vai palikt uz tuvējo salu. Tagad teritorija paliek aizņemts ar pusēm svin gandrīz katru mēness fāze.

 • Kad: Naktī no pilnmēness, katru mēnesi, gadu. Daudzi Budistu brīvdienas sakrīt ar pilnu mēness, tāpēc partija datumu tiek koriģēts. Skatīt Full Moon Party datumus .
 • Kur: Haad Rin salā Koh Phangan , ar Taizemes līci.

King Pūmipons Adunjadēts bija visilgāk valdošo monarhu pasaulē pirms viņa nāves 2016. gadā karalis tika mīļoto Taizemē; viņa nāves kicked off gadu garumā valsts sēru periodu Taizemē.

Viņa dzimšanas palika kā Tēva diena, tikmēr, King dzimšanas dienas svinības pārcelts uz 28. jūlijā.

 • Kad: 5. decembris
 • Kur: Bangkok

King Maha Vajiralongkorn sekoja tēvam, jaunā karaļa Taizemē. Viņa dzimšanas diena ir patriotisks pasākums, kas ik gadu svin ar uguņošanu, aktus labiem darbiem, un gājienu.

 • Kad: 28. jūlijs
 • Kur: Visā Taizemi, bet lielākais svinības ir Bangkokā

8. Karalienes dzimšanas diena

Taizemes karaliene, Sirikit Kitiyakara, ir tāpat kā mīlēja Taizemes cilvēki. Viņa ir pasaulē visilgāk saieties ar monarhu. Īpašas svinības atzīmēt savu dzimšanas dienu katru gadu.

 • Kad:  12. augusts
 • Kur:  Bangkoka un Chiang Mai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *