Skip to main content

Festivaliai Tailandas – Kur ir kada?

7 Pamišęs Festivaliai kurie gali turėti įtakos jūsų kelionė į Tailandą

Festivaliai Tailandas - Kur ir kada?
Tailande festivaliai yra švenčiama su užsidegimu ir gali atlikti arba nutraukti savo kelionę, priklausomai nuo laiko. Nieko nėra blogiau, nei tiesiog trūksta didelį renginį, išgirsti apie jį, ir bendraujant su minios, o ne gauti mėgautis festivalį.

Nors techniškai dvi atskiros šventės, Loi Krathong ir Yi Peng paprastai sujungti į vieną vizualiai įspūdingas festivalio ugnies ir šviesos.

Tūkstančiai liepsnos varomas Kinijos žibintų išleidžiamos į orą ir atrodo kaip naujas žvaigždes nakties danguje. Tuo tarpu tūkstančiai mažyčių valtys su degančių žvakių yra išleistas į Chiang Mai upės kaip tęstinis fejerverkų strėlės važtaraščius. Su tiek upės ir dangaus tiesiog ant ugnies, vizualinis efektas yra stulbinantis!

Šviestuvas yra pakabintas visame mieste, specialieji ceremonijos vyksta šventyklose, ir didelis procesija paradai per Chiang Mai gatvėse; Loi Krathong yra vienas iš labiausiai patiko festivaliuose Tailande.

 • Kada: Loi Krathong vyksta lapkričio mėnesį. Datos keisti, nes festivalis remiasi mėnulio kalendorių.
 • Kur: Būdamas Lanna atostogų, Loi Krathong ir Yi Peng geriausios patirties Šiaurės Tailandas, arba Chiang Mai, Chiang Rai, arba mažose kaimų ribų Chiang Mai, tokių kaip Mae Cho.

Songkran, Tailando Naujieji Metai ir vandens šventė, švenčiama mesti kibirų vandens ant draugais ir nepažįstamais geraširdis įdomus. Daugelis iškylautojai pirkti didelius vandens patrankas ir su ja kovoti į gatves drėgnas, laukinių, Šokiai chaosas.

Chiang Mai gatvės uždaryti keletą dienų šokių ir vandens mesti; vandens teikia aplink senamiestį grioviu. Jūs tikriausiai bus peršlapęs per kelias minutes paliekant savo viešbutį, todėl atsparus vandeniui savo daiktus ir ranką sau su kaušu; niekas leidžiama likti sausas!

 • Kada: balandžio 13 iki 15 dienos
 • Kur: “Songkran švenčiama šiek tiek visoje Tailandas, tačiau epicentras yra Čiangmajus.

Vienas iš labiausiai keistų festivalių Tailandas, nemanau, kad per minutę, kad Puketas Vegetariškas festivalis yra apie aptariant prabangiau taškų tofu. Dalyviai noriai pradurti jų veidus durklai ar vėrinukai, vaikščioti ant žarijų, gulėti ant lovos peiliais.

Fejerverkai, giedojimas, ir šokių sugužėti į gatves pridėti prie chaoso, kaip savanoriai atlikti veiksmus savęs žalojimą. Neįtikėtina, bhaktai teigia, kad jie jaučiasi šiek tiek skausmo ir net jų žaizdas išgydyti greitai po festivalio.

 • Kada: nuo rugsėjo ir spalio mėnesiais; pakeisti datas grindžiamas kinų mėnulio kalendorių.
 • Kur: Phuket, Tailandas sala. Kai šventės vyksta į Bankoką.

Jūs tikrai neturite eiti į Kiniją mėgautis didžiulį Kinų Naujieji Metai šventė. Su gyventojais ir įtakų iš viso, Tailandas gauna pritraukti naujų metų su trimis skirtingais šventes: sausio 1, Tailando Naujieji metai per Songkran ir kinų Naujieji metai.

Kinų Naujieji Metai hitai didelis Chinatown, Bankokas, su fejerverkais, paradai, liūtas šokiai ir specialių maisto produktų.

 • Kada: Datos keisti kasmet, tačiau kinų Naujieji metai paprastai patenka į sausio ar vasario.
 • Kur: Kinų Naujieji metai švenčiami visame Tailande, bet epicentras yra Bankoko Chinatown.

Tai, kas prasidėjo prieš kelis dešimtmečius neva kaip maža šalis tarp draugų buvo peraugo į galbūt didžiausio paplūdimio šalis pasaulyje. Daugiau kaip 30.000 žmonių arba daugiau nusileisti viename pajūrio Tailando salų kiekvieną mėnesį šokti, žaisti su ugnimi, o gyventi iš hedonistinės fantazijas pagal mėnulio pilnaties. Chaosas turi būti laikoma nuomone.

Insane šalys tapo plaukimo apeigos už žygeivių judančių kartu Bananų Pancake takas per Pietryčių Aziją. Pilnatis Šalys išaugo toks populiarus, kad Haad Rin net negali sutalpinti visus; daug partygoers miegoti smėlio ar likti gretimas salas. Dabar sritis lieka užimtas su šalimis švenčia beveik kiekvieną mėnulio fazę.

 • Kada: Ant mėnulio pilnaties, kiekvieną metų mėnesį naktį. Daugelis budistų šventės sutampa su mėnulio pilnaties, todėl šalis data tikslinama. Pamatyti pilną Mėnulio partijos datas .
 • Kur: Haad Rin apie Koh Phangan saloje , Tailando įlankos.

Karalius Rama IX buvo ilgiausiai valdantį monarchą pasaulyje prieš savo mirtį 2016 Karalius mylėjo Tailande; jo mirties prasidėjo vienerių metų trukmės gedulas laikotarpį Tailande.

Jo gimtadienis liko Tėvo diena, tuo tarpu, karaliaus gimtadienio šventė persikėlė į liepos 28 d.

 • Kada: gruodžio 5
 • Kur: Bankokas

Karalius Maha Vajiralongkorn pavyko savo tėvą, kaip naują Karaliaus Tailando. Jo gimtadienis yra patriotinis renginys kasmet švenčiama su fejerverkais, aktų gerais darbais ir procesijų.

 • Kada: liepos 28
 • Kur: Per Tailandas, tačiau didžiausia šventė yra yra Bankoke

8. Karalienės gimtadienis

Tailando karalienė, Sirikit Kitiyakara, yra lygiai taip pat mylimas Tailando žmonių. Ji yra pasaulyje ilgiausiai tarnauja konsortas į monarcho. Specialūs Šventiniai pažymėti kasmet savo gimtadienį.

 • Kada:  rugpjūčio 12
 • Kur:  Bankokas ir Čiangmajus

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *