First-Time Sprievodca návštevníka do Singapuru

Posted on

Čo treba vedieť o juhovýchodnej Ázii Najmenší – a najbohatší – Cieľ cesty

First-Time Sprievodca návštevníka do Singapuru

Človek by si myslel malý národ veľkosti priemerného amerického mesta by bolo jednoduché spoznať na prvý pohľad, ale Singapore sa špecializuje na vzpiera očakávania.

Domov pre najlepšie letisko na svete, niektoré z najviac ohromujúci architektúry v Ázii a chutné jedlo scéne, ktorá požičiava z najlepších kulinárskych tradícií svojich susedov, Singapore ponúka kompletné cestovné skúsenosti, ktorá by nebola úmerná jeho veľkosti.

Drahé? Áno, ak ste emigrant , ale dopravu, ubytovanie a stravovanie môže byť lacné pre zdatných cestovateľov. Príliš zastavaný? Parkov a prírodných rezervácií tvoria viac ako 40 percent rozlohy Singapuru. Despotický? ťažko; Singapur je kreatívny centrum, kde zákony skutočne dať miestni umelci voľnejšiu ruku k sebavyjadrenia.

-Li prvýkrát návštevníci Singapure majú veľa očakávania vybaliť: začatie procesu s informáciami, ktoré poskytujeme nižšie.

Čo by som mal zabaliť pre moju Singapore výlet?

Singapur je nedostatok vetra a vysokou teplotou a vlhkosťou môže prísť ako šok pre návštevníkov používaných k chladnejším klímy.

Nie je prekvapením, že klimatizačné jednotky sú samozrejmosťou po celom ostrove; Singapur je neskoro Zakladateľ sám Lee Kuan Yew skvele deklaroval klimatizačnú jednotku ako “jeden z signálov vynálezov v histórii”. Rob, ako miestni obyvatelia, a vyhnúť sa chôdzi príliš dlho v prírode, pokiaľ je to možné – klimatizačné jednotky sú tam z nejakého dôvodu!

Zvážiť vlhkosti a občasné monzúnové dažde, keď sa zbaliť oblečenie pre Singapur cestu. keď v meste nosiť voľné a ľahké letné oblečenie. Ak ste na služobnej ceste, smart casual je často prijatý, ak budete navštevovať formálne obchodné večere. Saká a kravaty sú stále de rigueur pre obchodné rokovania, až na nepatrné výnimky sem a tam.

Je Singapur nákladné na návštevu?

Singapur je oficiálnou menou je Singapurský dolár (SGD), a je rozdelený do 100 centov. Cudzie meny, cestovné šeky, osobné šeky možno meniť u väčšiny bánk a licencovaných zmenární. Bankomaty možno nájsť po celom Singapure a hlavné kreditné karty sú prijímané.

First-world status singapurský tiež znamená, že vysoké ceny všeobecne, v porovnaní s cestovné výdavky vo zvyšku regiónu. Cestujú na napätom rozpočte v Singapure je o niečo zložitejšie, ale nie úplne nemožné. Prečítajte si o Singapure peňazí, banky, peňazomencom a ďalších peňazí tipy v tomto článku v Singapure peňazí .

Budem potrebovať víza letieť do Singapuru?

Držitelia amerických pasov sú povolené pre vstup Singapur na návšteve priechodu. Určité obmedzenia platí: budete mať možnosť do Singapuru, iba ak váš pas je platný po dobu najmenej šiestich mesiacov po príchode, a musí ukázať doklad o ďalej alebo sa vrátiť priechod. Pre viac kompletný zoznam vízovej povinnosti, nájdete na webových stránkach Singapure Prisťahovalectvo a kontrolné body Authority .

Singapur je jedným z najjednoduchších krajín cestovať do vzhľadom k svojej centrálnej polohe v juhovýchodnej Ázii a hojnosť spojov nízkorozpočtové aerolínie so zvyškom regiónu. Changi Airport nie je len medzinárodné brána do Singapuru, je to tiež hlavný cestovný rozbočovač medzi Áziou a zvyškom sveta.

Je Singapur bezpečné?

Ako sa patrí na prvej svetovej krajiny, Singapur je veľmi bezpečná destinácia, jeden z najviac destinácií pre rodiny s deťmi v regióne. Vládne prísne bezpečnostné opatrenia, prvý podnecované pokračujúce hrozbe terorizmu okolo juhovýchodnej Ázii aj naďalej udržiavať Singapure reputáciu ako bezpečnú destináciu.

Singapurská reputácia je čiastočne zdvihnutý tým, že má najprísnejšie zákony o knihách – pokrývajúci nielen drogy, ale aj vandalizmus a politickú činnosť. Turisti sa správajú zle v Singapure by mal očakávať, že zákon, aby zostúpil tvrdý na svoje vylomeniny.

Pitie alkoholu v Singapure nie je zakázané, ale nedávne pravidlá majú obmedzené oblasti, kde môžete piť, čo hrdlo ráči. Singapur Hawker centier neboli prestal predávať pivo, ale stánky v Geylang a Little India majú prísnejšie pravidlá, ako je obvyklé.

Singapurská zákon zdieľa drakonické postoj k drogám bežné v juhovýchodnej Ázii. Krajina prísna Zneužitie zákona protidrogovej trestá držanie aj malého množstva nelegálnych drog, a predpisuje prevedenie, ak vás chytí s veľkým množstvom kontrolovaných látok. Pre viac informácií si prečítajte: Drug Zákony v Singapure .

Ako môžem dostať okolo Singapure?

Travel v Singapure je pomerne jednoduché, ak máte na kĺb jazde autobusom a vlakom, a to najmä v prípade, že ste sa dostali k EZ-Link karta platiť si cestu. EZ-Link karta je bezkontaktné platobné karty, ktoré možno zakúpiť (a doplňte) v každom obchode 7-Eleven, platné v každom autobuse a vlaku na ostrove.

Ak chcete zistiť, ako sa dostať z bodu A do bodu B, prechádzať sa k GoThere.sg ( oficiálny web ) stránky, ktoré vám umožní vstup svojej počiatočnej a koncový bod v jednoduchej angličtine, potom generuje vypínací trasy používať oba železničnú a autobusovú sietí ,

Pre užívateľov inteligentných telefónov, používajú oficiálne Singapure Pozemná doprava úradu My Transport Singapore aplikácii (Android | iTunes), aby zistili, ako najlepšie medzi zastávkami.

Kde by som mal si hotel / hostel v Singapure?

K dispozícii je hotel Singapore pre každý rozpočet, aj keď by ste mali očakávať, že ubytovanie tu ležať na high-end cena-múdry.

Pre štvorhviezdičkových-and-up izieb vyskúšať svoje možnosti v Marina Bay a Orchard, medzi nimi aj historické hotely, ako je Raffles Hotel a hypermoderné divy, ako sú Marina Bay Sands. Balestier Road, Katongo, Joo Chiat a Malá India je lepšie známy pre svoje batohom a rozpočtových vykopávok.

Prečítajte si tento zoznam hotelov Singapore, zoradených podľa susedstve ; lacnejšie možnosti, pozrite sa na tento zoznam Singapore lacné hotely .

Čo môžem robiť v Singapure?

Územie okolo Singapure ponúka rozmanitý rad činností, ktoré popiera národa malé rozmery.

Singapur je rôzne, zreteľné susedstve predstavujú rôzne aspekty národných skúseností: vlasti pre rôzne etnické identity, starovekých obchody lakte odtlačku s bedrovou výstupmi ( Joo Chiat a Tiong Bahru ), hotelové a Nákupné centrum hotspoty bývanie na svete najviac prémiových značiek ( Orchard Road ) a panoráma ako vystrihnutá z Jetsons stúpajúci z bývalej britskej koloniálnej prístav ( Marina Bay a jeho pamätihodností, ako je Marina Bay Sands a Singapore Flyer ).

Turisti zo všetkých cenových reláciách nájdete veľa práce objavovanie mesta mnoho nákupných centier, plnia v jednom z Singapure mnohých pouličné centier, alebo slnenie na pláži v menšom letovisku ostrova na juhu, Sentosa .

Pre zhrnutie Singapure atrakcií a dobrodružstiev ospravedlniť ďalšiu cestu, prečítajte si tento zoznam hlavných dôvodov k návšteve Singapuru .

Má Singapore nejaké parky alebo voľne žijúcich živočíchov?

Starostlivé správcovstvo nehnuteľností ostrova opustil Singapur s odhadovaná 47% parku, väčšinou okolitých umelých nádrží.

Singapur MRT stavia priamo pred 74-hektár Singapurskej botanickej záhrady , národa jediného zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Tento park bol založený v roku 1859, postavený podľa britských kolonizátorov po vzore anglickej krajiny hnutia času. Dnes, viac ako 6500 druhov rastlín pokrývajú krásne udržiavaná plochy parku, ktorý sa nachádza len kúsok od nákupnej štvrti Orchard.

Väčší parky, rovnako ako 163 hektárov prírodnej rezervácie Bukit Timah a 202 hektárov Sungei Buloh mokradí rezervy , možno nájsť ďalej od centra mesta. Navštevovať bývalý pre jeho 25 metrov vysokú korunou Procházka prechod lesné baldachýn; navštevovať druhý pre svoje mangrovy ukrývanie dych berúce rôzne sťahovavých vtákov.

Singapur je priekopníkom v zoo svete, s miestami, ako je Zoo Singapur , Jurong Bird Park a Singapur Nočná Safari vám ponúka detailný pohľad na niektoré z najohrozenejších zvierat na svete, ktorý sídli v humánnych otvorených skríň.

Čo festivaly nemá Singapore mať na svojom kalendári?

Singapur je spoločenský kalendár udržiava ostrov zaujímavé celoročne, s udalosťami, ako je čínsky Nový rok a Formula One víkendu .

Podiely krajín mnohí z jej hlavných festivalov s tými, ktoré vo zvyšku regiónu: Singaporeans osláviť moslimské sviatky ramadánu, rovnako ako ďalších moslimských krajín v juhovýchodnej Ázii; Podobne, krajina hádže jeden zo svetovo najviac nezabudnuteľných vianočných a novoročných sviatkov na konci roka.

Pre viac kompletný vzhľad, prečítajte si náš zoznam Singapore festivalov naplánovať si výlet okolo.

Čo – a kedy – mám jesť v Singapure?

Iste, môžete stráviť mäty Singapure mnoho drahých reštaurácií, ale tam je dôvod, prečo táto krajina je jeden z juhovýchodnej Ázii najlepších miest pre jedlo ulice. Potravinové kurty známy ako “pouličný center” slúžiť širokú škálu ázijských jedál, a to napriek ich celkový nedostatok prostredia a klimatizácie.

Singapur je rozsiahly food odráža multikultúrnej mix singapurský ľudu. Indickí biryani stojany perú západnej potravinovej stánky a rezance stánkov na väčšine miest. V každom prípade hornej Hawker centre Singapuru, turisti sa mieša s pracovnou tuhne pomerne na raňajky na roti Kaya, alebo veci ich tváre s kantonský, Hokkien, Ind, Malay, a “západné” jedlá.

Ceny sú nízke ($ 5 sa podrobne kúpi veľké jedlo), a dokonca môžete objednať Tiger Beer ísť so svojím jedlom len niečo navyše.

Je nakupovanie v Singapure stojí za to?

Áno, je to – prejsť na niektorý z najlepších nákupných štvrtí Singapuru a budete sa pripojí v národe je neoficiálny národný šport!

Tam je na predaj takmer na každom mesiaci (najväčší bytia Veľkej Singapur predaj v auguste ), a zákazníci môžu získať veľa urobiť, či hľadajú cez obchodnom dome v čínskej štvrti alebo návšteva prémiové obchody pozdĺž Orchard Road.

Turisti môžu dostať náhradu na ich nákupov na letisku, čo umožňuje prakticky bez dane nákupy pre každého cestovateľa s návštevník prejsť.

Dozviete sa viac, keď si prečítate náš návod na nakupovanie v Singapure .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *