Francija augustā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Francija augustā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Francijas tradicionāli veikt vasaras brīvdienas no 14. jūlija (Bastille diena) līdz augusta vidum, lai jūs varētu atrast dažas veikali slēgti pirmajā pusē mēneša, jo iedzīvotāji Francijas ziemeļos migrē uz dienvidiem, kur piekrastes pludmales pilsētās vērojama liela apjoma tūristi un iedzīvotāji gan sauļojoties vasaras sauli.

Augusts ir joprojām augsts festivālu sezona Francijā, kurā svin ēdienu, mūziku (īpaši džeza), ielu teātri, mākslu un filmas visu mēnesi ilgi. Ir īpaši uzsvaru uz vietējiem festivālos kā Francijas atgrieztos pie savām saknēm un veikt vasarnīcas daudzos mazos ciematos sākuma daļā mēneša laikā.

Daudzi no pilsētās, piemēram, Chartres un Amjēnas likts uz iespaidīgu gaismas šovi naktī, kamēr pils pie Blois rada dramatisku dzīves vēstures mācība pēc tam tumsā, kad laiks paliek silts pietiekami, lai paliktu ārpus vēlu. Turklāt visi muzeji un apskates vietas ir atvērtas ar paplašinātiem Vasarā stundas visā mēnesī, un tas ir viens no labākajiem laikiem piedzīvot maltītes ārā uz ietves un terasēm visā valstī.

Augusts Laiks Francija

Laika Francijā parasti ir brīnišķīgs visu augustu, bet tas var būt vētrains dažos reģionos. Vispār, jūs varat sagaidīt zilas debesis un siltos temperatūru, pat naktī, bet, saskaņā ar, kur jūs atrodaties Francijā, ir variācijas klimatu. Vidējās kāpumi visā valstī sasniedz uz augšu no 80 grādiem pēc Fārenheita uz karstākie dienas un vidējie kritumi sasniegt līdz 55 grādiem pēc Fārenheita uz stilīgākais naktis.

Parīzē un Francijas ziemeļos, August var būt neprognozējams. Tas var būt vētraina tāpēc sagaida smagas dušas jebkurā brīdī, bet tas var būt arī ļoti karsts. Tikmēr Francijas dienvidos var būt karsts un mitrs, kas atspoguļo vairākas karstuma viļņi šajā mēnesī ar temperatūru līdz pat augsto 90s. Atkarībā no tā, kurā pilsētā jūs apmeklējat, jūs, iespējams, pieredze krasi atšķirīgu laika.

 • Parīze: Vidējā kāpumi 75 F, vidējie kritumi no 59 F, un 13 dienas lietus
 • Bordeaux: Vidējā kāpumi 79. F, vidējie kritumi no 57 F, un 11 dienas lietus
 • Lyon: Vidējā kāpumi 79. F, vidējie kritumi no 56 F, un 11 dienas lietus
 • Nice: Vidējā kāpumi 81 F, vidējie kritumi no 64 F, un 7 dienas lietus
 • Strasbūra: Vidējā kāpumi 75 F, vidējie kritumi no 55 F, un 14 dienas lietus

Ko Pack

Francija ir liela valsts, lai to, ko jūs pack ir atkarīgs no tā, kur jūs dodaties. Karstā, sausā Dienvidfrancijā, jūs vēlaties, gaismas kokvilnas apģērbu, gaismas vējjaka, cepuri vai vizieris, labs sauļošanās, peldkostīms, labas pastaigu kurpes, un Basainītes. Jo Jo mitrāka, ziemeļu daļā Francijas, jūs varētu vēlēties, lai lietusmētelis, lietussargu, un ūdensdrošus apavus un varbūt pat gaismas jaka gadījumā jūs saņemsiet salīgs naktī.

Augusts notikumi Francijā

No bagātīgu kultūras svinības spraigas mūzikas festivāliem, tur netrūkst lielu notiekošo un ikgadējos pasākumos ierodas Francijā šī gada augustā. Kaut arī daudzi vietējie ganāmpulka dienvidu pludmalēm Francijas atdzist off, citi palikt pilsētā piedzīvot valsts dažādību ar savu dažādiem īpašiem notikumiem.

 • Jazz Marciac: Šī džeza festivāls notiek vairāk nekā trīs nedēļas, no 27. jūlija līdz 15. augustam dienvidrietumu ciematā Marciac un piedāvā vietējos un starptautiskos māksliniekus.
 • Arelate Festival : Arles Romiešu arēna nāk dzīvs ar gladiatoriem, ratiem, un romiešu spēles svinības viduslaiku kultūru no 18. augusta līdz 26..
 • Chaumont-sur-Loire starptautiskā dārza svētki: Francijas atbilde uz Chelsea Flower Show Londonā notiek Luāras ielejā no aprīļa līdz novembrim katru gadu.
 • Pirotehnikas mākslas festivāls : uguņošanas šovs, ko citā valstī, katru gadu uzrāda līcī Cannes. Francija būs klāt “Alpha Pyro” Otrdien, 7. augusta, bet Somija būs klāt “Joho Pyro” trešdien, 15. augustā, un Filipīnas būs klāt “Dragon uguņošana” piektdien, 24. augustā.
 • Pasaules kultūras festivāls : Starptautiskā tautas deju un mūzikas festivāls Montoire-sur-le-Loir gada 9. augustā līdz 15.

Augusts Travel Tips

 • Ja jūs neesat ventilatoru lielo pūli, lai izvairītos no dienvidiem Francijas pirmajā pusē mēneša un uzturēšanās prom no pilsētām, lieliem svētkiem, piemēram, pirotehniskā mākslas festivāla laikā.
 • Grāmatu naktsmītnes, restorānu rezervācijām, koncertu un parādīt biļetes un aviobiļetes arī iepriekš, lai izvairītos no oversold vietas un overpriced ceļot.
 • Istabas pārdot, ātri dienvidos Francijā, it īpaši pilsētās, bet jums var būt daži veiksmi Francijā ziemeļos vai dažas mazākas piekrastes pilsētām. Vai jūs vienmēr varētu apmesties kādā no valsts kempingus par nelielu samaksu.
 • Kaut arī jums nav nepieciešams rezervēt vilcienu biļetes iepriekš (ja jūs plānojat par ceļojumā starp ziemeļu un dienvidu Francijā), pērkot uz priekšu var ietaupīt naudu uz jūsu ceļojumu izmaksas.