Francija: Bad, neglīts, un smirdošs

Posted on

 Francija: Bad, neglīts, un smirdošs

Tā ir jauka diena, un tu staigājām pa Parīzes ielām. Jūs palūrēt boutique logiem un līkums gar ietves kafejnīcām. Tad, pēkšņi, jūs jūtaties tā. Tu soli, un jūsu kāju jūt funny squish. Tā slaidi maz. Jūsu elpa nozveju. Merde! (. Burtiski) Jūs vienkārši iegāja vienā no mazāk nekā maģiska aspektiem apmeklējot Franciju: sunīšu doo. Protams, ir brīnišķīgi lietas par Francija: cilvēki vērošanas kafejnīcā, krāšņās katedrāles, garšīgu ēdienu, un vēstures objektiem bagātība.

Francija ir diezgan neticami patiešām. Bet ar labu, vienmēr nāk slikti.

Tagad ir likumi Francijā, tāpat kā citur par sakopšanu pēc jūsu suns, bet acīmredzot, ka franču valodā ir veids, kā uz leju sarakstu. Varbūt tas ir modes lieta; Galu galā, jūsu Jimmy choos ir par balansē in, nevis tieksme uz leju (vienmēr asprātīgs ar tādiem augstiem papēžiem) uz ietves līmeni.

Neļaujiet šo sarakstu sliktu sīkumi uzvest jūs off apmeklēt. Galu galā, tas viss tiešām tikai franču lieta. Bet jums ir arī jābūt gataviem slikts, neglīts, un smirdošs pirms jūsu apmeklējumu, īpaši, ja jūs nekad neesmu bijis uz Franciju. Šeit ir visi asiņains un šaušalīgi informāciju par Francijas slikto pusi.

Suņu Mēsli

Tās var atrast jebkur. Uz ietves; uz ielas. Franču mīl savus suņus, un tas ir jautri, lai redzētu tos staigā, sēžot kafejnīcās vai relaksējoša veikalos. Bet tie ir “iet” kaut kur. Jūs vienkārši nekad zināt, kad jūs hit mīnu.

Vislabāk ir Francijā, lai saglabātu savu perifēro redzi zemāk jums zemes, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no kucēnu kuģa pakaļgals.

Tualetes

Izmantojot tualete Francijā var būt piedzīvojums, izaicinājums vai pat emocionāli rētas. Lai gan tie nav tik slikti, kā šausmu stāsti jums var būt dzirdējuši, tie joprojām ir problēmas.

No vienas puses, ja jūs sēžat kafejnīcā, viņi, iespējams, izmaksās jums dažas izmaiņas. Par otru, tie ne vienmēr ir tīra un dažkārt var būt godīgs biedējošas.

Ir arī bēdīgi sabiedriskā tualete pākstis. Šī koncepcija ir labs: jūs parasti var atrast kādu no šiem pa visu vietā. Jums ir jābūt precīzi izmaiņas; tie parasti maksā € 1 līdz € 1.50 izmantot. Tie ir faktiski tīrāka, nekā tie, šķiet, tādēļ, ka masveida noskalotu pēc katras lietošanas. Tas ir mazliet jarring ir durvis cieši uz jums, kad jūs soli iekšā. Un, protams, ne visi no tiem strādā.

Graffiti

Ja jūs tiesnesis franču ciematā ar skatu no vilciena, jums, iespējams, ir diezgan zems atzinumu. Tas ir tāpēc, ka šie apgabali, šķiet, ir galvenais mērķis taggers, un bieži vien ēkas ir pārklāti ar grafiti. Tas ir kauns, tiešām, ja redzat grafiti uz vēsturiskā ēkā vai marring ainavu. Tas ir viens slikts sānu daudzi pirmo reizi apmeklētājiem pārsteidz. Graffiti ir diezgan ražīgs Francijā.

Tas Smarža

Uzmanieties no smaržu ķermeņa smaržu. Tas var gandrīz pietiekami, lai jūsu acis ūdeni. Par laimi, šī situācija ir uzlabojusies gadu gaitā. Galu galā, franču ir daži no labākajiem ziepes pasaulē; visi mīl labu bāru šī slavenā Marseļas ziepes ar olīveļļu.

Otra smarža, kas ir parasts, ka no urīna. Varbūt tas ir grūtības un izmaksas, izmantojot tualetes, bet jūs varat nozvejas dvesma urīna daudzās sabiedriskās vietās. Šķiet, ka sliktākais atsevišķās vietās (dzelzceļa staciju koridorus, celiņi, kāpnes, un tā tālāk).

Braukšanas, autostāvvieta, un motorolleri

Franču ir mazliet dumpīgs mentalitāti, kad runa ir par braukšanu. Viņi bieži pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, un parasti ir acīmredzami. Jums nav pat jābūt braukšanas Francijā, lai tas būtu jautājums. Rūpīgi negodīgu automašīnām, šķērsojot ielu, kā arī.

Visvairāk kaitinošas aspekts ir motorolleris Francijā, kura vadītāji parasti izmantot savu spēju iet jebkur. Jums var būt dodge viņiem uz ietves, viņi bieži galvu nepareizā virzienā uz leju ielas, un turklāt viss, ka viņi ir skaļš. Un tie ir visur.

Un viņi novietot, kur vien viņi vēlas.

kura Runājot Francijas būs novietot jebkur viņi atrast caurumu, kas būs (vai varētu) fit, pat ja tas nozīmē, ietves, dubultā autostāvvieta, bloķējot satiksmi, bloķējot invalīdus rampas uz ietves, pieskaroties bamperi par dažām automašīnām parks, un tā tālāk.

smēķēšana

Ikviens zina, ka franču mīl savas cigaretes. Tas nozīmē, ka tas būs grūti, lai izvairītos no dūmu, apmeklējot Franciju. Šī ir vēl viena situācija, ka ir uzlabojusies diezgan dramatiski ļoti īsā laika periodā.

To izmanto, lai būt, ka nebija tādas lietas kā nesmēķētāju zonā Francijā. Tagad gandrīz visi sabiedriskās vietās ir aizliegts smēķēt: lidostās, dzelzceļa stacijās, vilcieni, iepirkšanās centri, restorāni un kafejnīcas.

neparedzamas stundas

Tas var būt mazliet izaicinājums nokļūst ritmā Francijas grafiku, kurā veikalos bieži tuvu ilgu pusdienas, un restorāni parasti tuvu starp ēdienreizēm.

Tas var būt visvairāk glaimojošs aprakstiem Francijas, bet šie mīnusi ir daudz lielākas par profesionāļiem. Šis raksts ir paredzēts, lai sagatavotu jums par to, ko gaidīt. Bet, piemēram, franču, tikai roll ar to. Jūs nevarat izbaudīt Joie de vivre , ja jūs sagrābt vairāk negatīvo.