Francija un Parīze jūlijā: Festivāli, Vasaras Pārdošana, āra Izklaide un Lielo Laiks

Posted on

Francija un Parīze jūlijā: Festivāli, Vasaras Pārdošana, āra Izklaide un Lielo Laiks

Jūlijā Francijā festivāla laiku. Brīvdabas ēdamistaba un ielu darbība ir rosīgs. Parki un dārzi ir slavens ar skaistām krāsām un smaržu. Atkarībā no tā, kur jūs atrodaties Francijā, jūsu laiks lielākajās pilsētās var mainīties Putnu no viena apgabala uz otru.

Laikapstākļi

Laika Francijā parasti ir jauki jūlijā, lai gan tā var kļūt ļoti karsts, kāpt līdz 90 F, un karstuma viļņi var rasties. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs rezervēt viesnīcas numuru ar gaisa kondicionēšanu.

Paris šādi nav prognozējama; tas var būt brīnišķīgs āra laika apstākļiem, vai arī tā var lietus diezgan stipri.

No Francijas dienvidiem un vidū valstī var iegūt ļoti karsts jūlijā. Parīze un ziemeļu daļā valstī, var saņemt daudz lietus, tikmēr Nica gar Francijas Rivjērā vidēji aptuveni divu dienu lietus jūlijā.

Līdz jūlija beigām, tur ir iespēja mistrāls, sauss vējš, kas uztur laika Provansā neparasti saulains, bet var arī izplatīties mežu ugunsgrēkus.

pilsēta Vidējās Temperatūra
Parīze 66 F, ar augstu pie 75 F un zemu pie 59 F
bordo vīns 59 F, ar augstu pie 66 F un zemu pie 50 F
Lyon 70 F, ar augstu pie 81 F un zemu pie 59 F
jauks 73 F, ar augstu pie 81 F un zemu pie 68 F
Strasbūra 66 F, ar augstu pie 77 F un zema 55 F

Ko Pack

Tā kā laika apstākļi var būt neparedzams, tas ir jēga, lai sagatavotos. Vai nu vai plānojat darīt daudz apģērbu iepirkšanās, kas, iespējams, nav slikta ideja, vai nu kopš jūlija ir daži no labākajiem iepirkšanās apkārt ar piegādātājiem izliešanu ārā uz ielas.

Tā kā tas ir vasarā, jūs varat sagaidīt, lai valkāt gaismas, kokvilnas drēbes, t-krekli, šorti un sandales. Kaut gan, ja jūs plānojat apmeklēt pilsētām, jūs varētu vēlēties, lai ērti kājām. Pack saulesbrilles, saules vizieris vai cepuri, un sauļošanās saulainās dienās. Ja plānojat hitting pludmali, lai jūsu peldkostīms.

Jūs varētu vēlēties, lai gaismas jaka, garās bikses un slēgtā toe kurpes dzesētājs naktis. Pack lietussargu, it īpaši, ja jums būs Parīzē, kam ir liela iespēja lietus nekā citās valsts daļās jūlijā.

Ceļojumu jūlijā: Pros un Cons

Francija svin visu, sākot no pārtikas mūzikai, un lepojas, ka tai ir daži no labākajiem, pasaules klases džeza festivālos jūlijā. Jūs arī atklāt brīnišķīgs ielu teātri, mākslu un amatniecību, un top klasisko un populāro mūziku. Kā arī, jūs varat sekot pasaules slavenāko velobrauciens, Tour de France (tas ir gan pro un con, jo, ja jūs plānojat braukt apkārt Francijai, var būt ielu nogales).

Visi muzeji un atrakcijas ir atvērtas. Un, vasarā, lielākā daļa atrakcijas paplašināt Summertime stundas ar dažiem vēlu nakts atverēm.

Iepirkšanās kļūst labāk jūlijā. Tirgi, jo īpaši Francijas dienvidos, aizpildiet ielas ar vilinoši stendiem. Masveida pārdošana notiek visu mēnesi jūlijā. Tas ir sezonas oficiālo, regulējamās pārdošanu Francijā. Pārbaudiet veikali ar ” Soldes ” zīmes logiem. Un, ja tu esi laukos, atcerieties šie slavenie dienas garumā pārdošanas sauc  Vides greniers (iztukšošanas bēniņi).

Ja tur ir viens pie jums mēģināt iet; Jūs saņemsiet lielu darījumus un jautru dienu out.

Āra ēdamistaba ir vislielākais. Jūlijs ir labākais mēnesis ietves un terases restorānu. Āra kafejnīcas dara ņiprs uzņēmējdarbību.

Kā tas ir populārs laiks, var rasties augstākas cenas par gaisa un iesniegšanu. Kā arī, jūs varētu saņemt nokļuvuši pūļus apmeklētāju, kas ir atvaļinājumā no pārējās Eiropas, jo īpaši populārs vietās, piemēram, Cote d’Azur un Luāras ieleja

Lai arī laika apstākļi parasti sadarbojas, karstuma vilnis var notikt jūlijā, tāpēc tas ir vēl viens con, lai gan, ja jūs plānojat ceļojumu uz Francijas dienvidiem, tad ūdeņi Vidusjūras saglabās jums atdzist.

Festivāli un notikuma garām

  • Festivāls d’Avignon ir ikgadējs mākslas festivāls notika Aviņjonā, Francijā, ik jūlijā pagalmā Palais des Papes kopš 1947. Tā ir vecākā saglabājusies festivāls Francijā.
  • Bastīlijas diena parasti ir atzīmēta ar uguņošanas ierīču visā Francijā. Bastīlijas diena Parīzē parasti ietver militārā parāde uz Elizejas laukiem, deju puse, un vēl daudz vairāk.
  • Chaumont-sur-Loire starptautiskā dārza svētki Luāras ieleja ir Francijas atbilde uz Chelsea Flower Show Londonā.