Francja i Paryż w lipcu: święta, wyprzedaże świeżym powietrzu, i świetna pogoda

Posted on

Francja i Paryż w lipcu: święta, wyprzedaże świeżym powietrzu, i świetna pogoda

Lipca we Francji jest czas festiwalu. jadalnia na świeżym powietrzu i aktywności ulica tętni życiem. Parki i ogrody są wspaniałe z pięknymi kolorami i zapachami. W zależności od tego, gdzie jesteś we Francji, pogoda w dużych miastach może wahać się dziko z jednego obszaru do drugiego.

Pogoda

Pogoda we Francji jest zwykle piękny w lipcu, choć może się bardzo gorąco, wspiąć się na 90 F, i może wystąpić fale upałów. Więc upewnij się, zarezerwować pokój w hotelu z klimatyzacją.

Paryż następuje nie przewidywalnego wzorca; może to być wspaniała pogoda na zewnątrz, czy może padać dość mocno.

Na południu Francji i środkowej części kraju może być bardzo gorąco w lipcu. Paryż i północna część kraju może dostać dużo deszczu, tymczasem Nicea wzdłuż Riwiery Francuskiej średnie około dwa dni deszczu w lipcu.

Do końca lipca, istnieje szansa na mistral, suchy wiatr, który zachowuje pogodę w Prowansji niezwykle słoneczne, ale może również rozprzestrzeniać się z pożarami lasów.

Miasto średnie temperatury
Paryż 66 F, o wysokim poziomie 75 F i niskim poziomie 59 F
bordeaux 59 F, o wysokim poziomie 66 F i niskim poziomie 50 F.
Lyon 70 F, o wysokim poziomie 81 F i niskim poziomie 59 F
Ładny 73 F, o wysokim poziomie 81 F i niskiej temperaturze 68 F
Strasbourg 66 F, o wysokim poziomie 77 F i niskiej temperaturze 55 F

Co do pakowania

Ponieważ pogoda może być nieprzewidywalna, ma sens, aby się przygotować. Albo to, albo planują zrobić wiele ubrań sklepów, które może nie być złym pomysłem od July ma jedne z najlepszych sklepów w okolicy z dostawcami wylewa się na ulice.

Ponieważ jest lato, można oczekiwać, aby nosić lekkie, bawełniane ubrania, koszulki, spodenki, i sandały. Chociaż, jeśli planujesz odwiedzić miastach i miasteczkach, może chcesz wnieść wygodne buty do chodzenia. Spakować okulary, osłony przeciwsłonecznej lub kapelusz i ochrony przeciwsłonecznej dla słoneczne dni. Jeśli planujesz na uderzenie plaży, przynieść kostium kąpielowy.

Możesz przynieść lekką kurtkę, długie spodnie i buty zamknięte-toe na chłodniejsze noce. Zapakować parasol, zwłaszcza jeśli będziesz w Paryżu, który ma duże szanse na deszcz niż w innych częściach kraju w lipcu.

Podróżować w lipcu: Plusy i minusy

Francja świętuje wszystko od żywności do muzyki i szczyci się tym, że ma jedne z najlepszych, światowej klasy festiwalach jazzowych w lipcu. Będziesz także odkryć wspaniały teatr uliczny, sztuki i rzemiosła, a górną muzyki klasycznej i popularnej. Jak dobrze, można śledzić najbardziej znanych na świecie wyścig cyklu Tour de France (to jest zarówno pro i con, ponieważ jeśli planujesz jeździć Francji, nie może być zamykania ulicy).

Wszystkie muzea i atrakcje są otwarte. A w lecie, większość atrakcji przedłużyć summertime godzin z kilkoma otworami późnych nocnych.

Zakupy robi się lepiej w lipcu. Rynki, szczególnie na południu Francji, wypełniają ulice z kuszącym stoisk. Masywne sprzedaży odbywają się cały miesiąc lipca. To sezon oficjalnych, rządowych regulowane sprzedaży we Francji. Sprawdź sklepy z „ Soldes ” znaków w oknach. A jeśli jesteś na wsi, pamiętam te słynne day-long sprzedaży zwane  VIDES greniers (opróżnianie strych).

Jeśli jest jedna blisko spróbować pójść; masz wielkie okazje i dzień zabawy.

Jadalnia na świeżym powietrzu jest na jej szczyt. Lipiec jest najlepszym miesiącem na chodniku i na tarasie restauracji. kawiarni na świeżym powietrzu robią energiczny biznesu.

Ponieważ jest to popularny czas, mogą wystąpić wyższe taryfy dla powietrza i kwater. Jak dobrze, można złapać się w tłumie gości, którzy są na wakacjach z resztą Europy, szczególnie w popularnych miejscach, takich jak na Lazurowym Wybrzeżu i Doliny Loary

Chociaż pogoda zwykle współpracuje, fala ciepła może nastąpić w lipcu, więc jest to kolejny con, chociaż, jeśli planujesz podróż do południowej Francji, wody Morza Śródziemnego będzie Cię chłodzić.

Najważniejsze festiwale i imprez

  • Festival d’Avignon to coroczny festiwal sztuki odbyła się w Awinionie, Francja, każdy lipca na dziedzińcu Pałacu Papieży od roku 1947. Jest to najstarszy zachowany festiwalu we Francji.
  • Bastille Day obchodzony jest zazwyczaj z fajerwerków wyświetlacze całej Francji. Dzień Bastylii w Paryżu zazwyczaj zawiera parady wojskowej na Polach Elizejskich, imprezę taneczną, i wiele więcej.
  • Chaumont-sur-Loire Międzynarodowy Festiwal Ogród w dolinie Loary jest odpowiedzią na Chelsea Flower Show w Londynie Francji.