Francúzsko: Bad, škaredý, a Smelly

Posted on

 Francúzsko: Bad, škaredý, a Smelly

Je to krásny deň, a tie sú putovanie ulicami Paríža. Nahliadnuť do butiku okien a meander okolo kaviarní. Potom zrazu, to cítite. Krok, a vaše nohy cíti smiešny prebiť. Kĺže málo. Dych chytá. Merde! (. Doslova) Práve ste vstúpili do jedného z menej ako magické aspekty návštevu Francúzska: psie doo. Samozrejme, tam sú nádherné veci, o Francúzsku: People-sledoval v kaviarni, slávne katedrály, chutné jedlo, a historických pamiatok habadej.

Francúzsko je naozaj neuveriteľné. Ale s dobrým vždy prichádza zlá.

Teraz existujú zákony vo Francúzsku, rovnako ako inde o upratovať po svojom psovi, ale zdá sa, že Francúzi sú tak dole v zozname. Možno je to módna záležitosť; Koniec koncov, váš Jimmy Choose sú balansuje na ne sklonil (vždy riskantné s takými vysokými podpätkami) na chodníku úrovne.

Nedovoľte, aby tento zoznam zlých vecí odradiť od návštevy. Koniec koncov, je to naozaj len francúzsky vec. Ale mali by ste byť tiež pripravení na zlý, škaredý, a pred návštevy páchnuce, a to najmä v prípade, že ste nikdy nebol vo Francúzsku. Tu sú všetky krvavé a hrozné podrobnosti o francúzskom zlej strane.

psie Trus

Môžu udrieť kdekoľvek. Na chodníku; na ulici. Francúzi milujú svojich psov, a je to zábava vidieť, ako chodí, ako sedí v kaviarňach, alebo pri odpočinku v obchodoch. Ale majú “ísť” niekde inde. Ty jednoducho nikdy neviete, kedy budete hit mínu.

To je najlepší vo Francúzsku, aby sa vaše periférne videnie na zemi pod vami, ak chcete, aby sa zabránilo šteňa hovienka.

toalety

Použitím toalety vo Francúzsku môže byť dobrodružstvom, výzvou, alebo dokonca citovo jazvy. Aj keď nie sú tak zlé, ako sa hororové príbehy, ktoré ste počuli, že stále majú problémy.

Po prvé, ak sedíte v kaviarni, budú pravdepodobne stálo vám nejaké zmeny. Po druhé, nie sú vždy čistý a môže byť niekedy vyložene desivá.

Tam sú tiež notoricky známe verejné toalety struky. Tento koncept je dobrý: väčšinou je možné nájsť jeden z nich po celej miesto. Musíte mať presné zmeny; oni zvyčajne stojí € 1 do € 1,50 používať. Oni sú v skutočnosti čistejší ako sa zdá, vzhľadom k masívnemu umyť po každom použití. Je to trochu nepríjemný, aby zavreli dvere na vás, keď dovnútra. A samozrejme, že nie všetky z nich pracuje.

grafiti

Ak máte súdiť francúzskej obce pri pohľade z vlaku, budete pravdepodobne mať celkom nízke mienky. To preto, že tieto oblasti sa zdajú byť hlavným cieľom značkovače, a často budovy sú pokryté graffiti. Je to škoda, naozaj, keď vidíte graffiti na historickej budove alebo kaziť krajinu. To je jeden zlý bočné mnoho prvýkrát, návštevníci sú prekvapení. Graffiti je veľmi plodný vo Francúzsku.

že Vôňa

Dajte si pozor na vône telesného pachu. To môže byť takmer tak, aby sa vaše oči vodou. Našťastie sa zdá, že táto situácia sa zlepšila v priebehu rokov. Koniec koncov, Francúzi majú jedny z najlepších mydla vo svete; každý má rád dobrú bar tohto známeho Marseille mydlo vyrobené s olivovým olejom.

Druhý vôňa, ktorá je samozrejmosťou je, že moč. Možno je to ťažké a náklady na používanie toalety, ale môžete chytiť závan moču v mnohých verejných miestach. Zdá sa, že najhoršie v niektorých miestach (koridory železničnej stanice, uličky, schodiská, a tak ďalej).

Jazdy, Parkovanie, a skútre

Francúzi majú trochu spurný mentality, pokiaľ ide o jazdu. Často porušujú dopravné predpisy, a zvyčajne zjavne. Nemáte ešte musieť ísť do Francúzska, aby to bolo problém. Pozerajte sa pozorne na nepoctivými vozidiel pri prekračovaní ulíc rovnako.

Nejotravnější aspektom je skúter vo Francúzsku, ktorej vodiči zvyčajne využívajú ich schopnosti ísť kamkoľvek. Možno sa budete musieť vyhnúť sa im na chodníkoch, ale často mieria zlým smerom nadol ulicami a navyše všetko, čo sú hlučné. A sú všade.

A parkovať tam, kde chcú.

z ktorých sa dá povedať, že Francúzi budú parkovať kdekoľvek nájsť dieru, ktorá bude (alebo by) fit, aj keď to znamená, že po chodníku, dvojité parkovisko, blokovanie premávky, blokovanie handicapovaným rampy na chodníkoch, klopaním na nárazníky z niekoľkých automobilov na zaparkovať, a tak ďalej.

fajčenie

Každý vie, že Francúzi milujú svoje cigarety. To znamená, že to bude veľmi ťažké, aby sa zabránilo dym pri návšteve Francúzska. To je ďalšia situácia, ktorá sa zlepšila dramaticky vo veľmi krátkom časovom období.

Kedysi sa, že neexistuje žiadna taká vec ako non-fajčenia plocha Francúzska. Teraz takmer všetkých verejných miestach sú nefajčiarske: Letisko, stanice, vlaky, nákupných centier, reštaurácií a kaviarní.

nepredvídateľné Hours

To môže byť trochu problém dostať sa do rytmu francúzskeho plánu, v ktorom obchody často zavrieť pre dlhé obedy a reštaurácie zvyčajne zavrieť medzi jedlami.

To nemusí byť najviac lichotivé popisov vo Francúzsku, ale tieto nevýhody sú zďaleka prepravujú profesionálov. Tento článok je navrhnutý tak, aby vás pripraví na to, čo môže očakávať. Ale rovnako ako Francúzi, len rolka s ním. Nemôžete vychutnať radosť zo života , ak ste posadnutí negatívne.