Skip to main content

Fransa konumuna Trip için Işık Ambalaj

Fransa konumuna Trip için Işık Ambalaj

Birden fazla şehri ziyaret etmeyi planlıyor veya trendeler, özellikle ışık Ambalaj, bir sanattır. Bir ışık torbası hoş ya nahoş bir deneyim arasındaki fark yaratabilir.

ışık paketi bu ipuçlarını kullanın.

Tüm büyük Paris tren istasyonları bagaj tesislerini bırakmış olsa da, birçok Fransız tren istasyonları dolaplar mevcuttur yok ve geçen köye hızlı bir günlük gezi şehir etrafında ağır valiz sürükleyerek dayanılmaz olabilir.

Ancak, Fransa’ya almak istiyorum ve size reçete ilaçları, ekstra kontakt lens, esansiyel giyim, iç çamaşırı, vb yok farkında değilsiniz

Işığı ambalaj VE aynı zamanda iyi ambalaj için bir sanat vardır. evden önemli öğeler eksik olmadan, olabildiğince hafif seyahat etmek bu ipuçlarını kullanın.

Seyahate çıkmadan önce genel ipuçları

 • En kısa sürede size Fransa’yı ziyaret etmeye gidiyoruz bildiğimiz gibi bir kutu veya sepet koyun içine yolculuk için ihtiyaçları düşmesi uygun bir yerde. Ayrıca paketleme kontrol listesine başvurun ve üstüne tutun. Onları işaretleyerek öğeleri eklemeye devam edebilirsiniz.
 • Bir satın küçük katlanabilir torbayı katlayın ve ana torbaya tıkmak. Eğer Fransa’da şey alacağım belli olabilir ve bu Fransa’da para üzerinde harcamadan tek yönetilebilir çantayı var demektir.
 • Konuyu uzun uzun düşün orada satın planladığınız . Orada Toplanıyorsun şeydir, ama muhtemelen Fransa’da ise satın alacak olursa, dışarı tatile satın bırakın.
 • Bir alın haddeleme bavul veya sırt çantası . Hatta hafif bir sırt çantası etrafında taşıma bir süre sonra ağır alabilirsiniz. Jantlar olsa, iyi zaman kazandıracak düşünmeyin. Bir torba taşımak çok ağırsa, bunu kalkmak mümkün olmayacaktır ve tren platformları aşağı (genellikle merdiven). Eğer zamanlar olacaktır sahip olduğu çantayı taşımak.
 • Emin olun küçük bavul uçağa taşımak için yeterli. Eğer olmaz Bu şekilde bagaj için bekleme ya da kayıp çanta potansiyeli ile rahatsız etmek.

Eğer almalıdır ne

geride bırakmak felaket ya kesinlikle son derece sakıncalı olacağını belli öğeler vardır. Işık paketi çalışırken, geride zorunlu öğeyi bırakmayın emin olun. Eğer getirmek emin olun:

 • Herhangi gerekli seyahat belgeleri pasaport veya vize gibi. Ayrıca onlar kaybolmak durumunda güvenilir bir arkadaş ya da aile üyesi ile bu belgelerin kopyalarını bırakın.
 • Kağıt parçası listesi telefon numaraları durumunda seyahat çeki tüm kredi kartları ve listeleme koçanları sayılar için bunlar kaybolur.
 • Tüm kopyaları otel teyitleri . Eğer bir otele e-posta veya faks yoluyla onay alana olmadıysa yine eve iken, üzerinde ısrar ediyorlar.
 • Detaylı harita ve yön otelinize tren istasyonu veya havaalanından. Bir taksi şoförü bilecek düşünmeyin.
 • Euro! En azından biraz yerel para birimi olmayan bir ülkeye giriş etmeyin. Tabii ki, fındık gidip döviz kuru so-so yerel bankada en Euro yüzlerce alamadım. Daha fazla ipucu için, danışmak  Dos ve yapılmaması gerekenler – Fransa In Nakit alma.
 • Reçeteli ilaçlar . Sadece aynı ilaç Fransa’da mevcut değilse imkansız olabilir, seyahat ederken bir hastalık reçetesi almak için zor olurdu. Ayrıca yedekleme kontakt lens unutma.
 • Cüzdan, çanta , ve normalde her zaman taşıyacak diğer öğeler. Son dakika ambalaj çılgınlık, bu şartları unutulmuş alabilirsiniz.
 • Uçak bileti ve uçak biletleri veya telefonunuzun bilgileri.
 • Para dönüştürücüler ve fiş adaptörleri Elektrik (evet, bu iki farklı şeylerdir ve her ikisi de gereklidir). Eğer ışık paketliyorsun eğer tavsiye etmem bir dizüstü bilgisayar, getirmek planlıyorsanız, ayrıca bir telefon adaptörü gerekir. En oteller ücretsiz internet erişimi olan ve birçok şehir Fransa’da siber kafe olduğunu, ancak, unutmayın.

Giysiler, sevk aslan payını telafi edecek, bu yüzden en dikkat gerektirir. yükü hafifletmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

 • İnce sentetik kumaşlar için ara . Onlar sadece daha az yer kaplar değil, ama bir otel odasında onları el yıkamak gerekiyorsa hızla kurur. “Seyahat” kıyafetler nakit yükler harcamak gerek yoktur. Buruşmaz olan polyester veya suni ipek karışımlarının arayın. Evde, giysi neredeyse kuru sıkma döngüsünün çıkıp hangi dikkat edin. Sizinle bazı seyahat ölçekli Woolite getir ya, bir tutam sonları otelin şampuan kullanın.
 • Yatırım giysi sıkıştırma çanta seyahat mağazaları ve açık dükkanlarında yaklaşık $ 20-25 aday. Onlar giysi çakmak yapmaz ama onları çok, çok daha küçük yapmak yok. Sadece bu kadar sıkı Havayolu ağırlık limitleri üzerinde çantanızı çarpmak paketi olmadığından emin olun.
 • Ne belirleyin GERÇEKTEN almak gerekir . Ben size paketi gerek tüm giysiler kenara koyma öneririz. Sonra sadece Fransa’da olacak gün sayısı için şu elbiseleri yaşamaktadır. Eğer yeterli bir şey yeniden giymek istiyorum herhangi çamaşır yıkamak, ancak etmeyin; elden yıkayın. Muhtemelen o dönemdeki giydiği asla kaç öğe şaşıracaksınız. Listenizdeki kapalı bu parçaları balta.
 • Bunun size bazı korkunç gelebilir, ama yatırım olabilir biliyorum biri çift ayakkabı giymek ve ARTIK. Eğer bir konfor ayakkabı mağazaya gidip, muhtemelen yürüyüş yükler için rahat olabilir ama giyinmiş-up yemek için giymek için yeterince güzel görüneceğini bir çift bulabilirsiniz. Daha geçirecek, ama buna değer olacaktır. Ve paketlemek için hantal ayakkabılar olmayacaktır.
 • Tüm boyunca giysi paketi benzer renk düzeni böylece karıştırmak ve maç. Eğer örneğin, gömlek, bir etek, pantolon bir çift ve bir hırka bir çift varken neden üç tam gömlek-etek-ceket kombinasyonları var.
 • Eleyin neredeyse tüm hantal, ağır öğeler. Kot veya ağır kazak birden fazla çifti paketi etmeyin. Bir kere, muhtemelen daha ağır öğelerden bazıları yeniden giyebilir. Başka için, birkaç hafif öğelerin yer ve ağırlık kadar sürecektir.
 • Bazı bul eski giysiler size giymek geride bırakarak sakıncası olmaz ya ucuz iç çamaşırı. Birlikte gitmek gibi Yani biraz boşluk temizleyecektir.

Biz giderken Hepimiz bazı çok temel tuvalet gerekir. sonuçta bir diş fırçası ya da sabun olmadan kim yaşayabilir? Ama gereksiz öğeleri ortadan kaldırarak ya da onları hafif ve küçük tutmak için bazı hileler vardır.

 • Birçok temel öğeleri şampuanlar, sabun ve saç kremi gibi, muhtemelen otel tarafından sağlanacaktır. Daima bu malzeme paketi ve minik otel şişelerle dolu bir bavul ile bitirmek gerekir DÜŞÜNÜYORUM. Büyük tuvalet ile bir yere kalma alışkanlık bile, örneğin Marsilya Fransız öğütülmüş sabun almak için bir bahane olan daha eğlenceli ne olabilir?
 • Kendine aşırı ücretleri tasarruf numune boyutlarını satın alma. Birkaç küçük şişe alın ve sık onları doldurmak ve bir etiket ekleyin. Ya örnekleri vermek şirketler bulmak için beleşe sitelerine dolaşmak. Bazıları daha da iyi paketi yerine küçük şişeler paketler, cevap verin.
 • Bir Get küçük seyahat tuvalet torbasını bu her organize tutmak için. Eğer küçük bir tane, o da kontrol altında tuvalet tutmaya yardımcı olacaktır.
 • Bir saç kurutma makinesi paketi etmeyin bunu önlemek eğer. Neredeyse Fransa’da her otel bir saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

You may also like