Fransa: Kötü, Çirkin ve kötü kokulu

Posted on

 Fransa: Kötü, Çirkin ve kötü kokulu

Çok güzel bir gün ve sen Paris sokaklarında dolaşıyoruz. Sen butik pencerelere gözetleme ve kaldırım kafeleri geçerek Menderes. Sonra, birdenbire, bunu hissediyorum. Sen adım ve ayak komik Squish hissediyor. Biraz kayar. Nefesin yakalar. Merde! Köpek doo: (. Kelimenin tam anlamıyla) Sadece ziyaret eden Fransa’nın az daha büyülü yönlerinden biri girdi. Bir kafe, görkemli katedraller, lezzetli yemekler ve tarihsel konumlar bolca at İnsan Seyri: Elbette, Fransa hakkında harika şeyler vardır.

Fransa gerçekten inanılmaz. Ama iyi ile her zaman kötü geliyor.

Şimdi yasalar başka yerde köpek sonra temizlik konusunda Fransa’da var, ama görünüşe göre, Fransız yolu aşağı liste bulunmaktadır. Belki bu bir moda şey; sonuçta, Jimmy Choos seviyesini Döşemelerinize (yüksek topuklu hep tehlikeli) aşağı eğilerek değil, içinde sallantıda içindir.

kötü şeyler bu liste ziyaret ertelemeye izin vermeyin. Sonuçta, tüm gerçekten sadece bir Fransız şey. Ama aynı zamanda Fransa’ya olmamıştım, özellikle eğer, kötü, çirkin, ve ziyaretinizden önce kötü kokulu için hazırlanmalıdır. İşte Fransa’nın kötü tarafı hakkında tüm kanlı ve ürkütücü detaylar.

Köpek dışkısı

Her yerde çakar. Kaldırımda; sokakta. Fransız onların köpekleri seviyorum ve onları, dolaşıyor kafelerde oturan veya dükkanlarda rahatlatıcı görmek eğlenceli. Ama onlar bir yere “git” gerekiyor. Eğer bir mayına çarpması edeceğiz Sadece ne zaman belli olmaz.

Bu köpek pisliği kaçınmak istiyorsanız Fransa’daki en iyi altınızda yere periferik görme tutmaktır.

Tuvaletler

Fransa’da tuvaleti kullanma bir macera, bir meydan okuma ve hatta duygusal yara izi olabilir. onlar duymuş olabilirsiniz korku hikayeleri kadar kötü olmasa da, hala sorunları var.

Bir kere, bir kafede oturmuş sürece, muhtemelen bazı değişiklik mal olacak. İkincisi, her zaman temiz değildir ve bazen düpedüz korkutucu olabilir.

namlı genel tuvalet bölmeleri vardır. kavram iyi biridir: genellikle her yerde bunlardan birini bulabilirsiniz. Sen kesin bir değişim olması gerekir; genellikle kullanmaya € 1’e € 1.50 maliyet. Onlar yüzünden aşağı her kullanımdan sonra büyük bir yıkamaya, göründüğünden daha doğrusu temizdir. Bu zaman içinde adım yakın size kapı olması sarsıcı bir kısmı. Ve tabii ki, bunların tümü çalışır.

Duvar yazısı

Eğer tren görünüme Fransız köy yargıç, muhtemelen oldukça düşük fikir sahibi olacaktır. Yani bu alanlar KIRILMASI önemli bir hedef olarak görülebilir, çünkü var ve genellikle binaların grafiti ile kaplıdır. Eğer tarihi bir binada veya yatay marring üzerine grafiti görünce, gerçekten, çok yazık. Bu bir kötü tarafı birçok ilk kez ziyaret edenler şaşırırlar olduğunu. Graffiti Fransa’da oldukça verimlidir.

Bu koku

vücut kokusu kokusu sakının. Neredeyse gözler su yapmak için yeterli olabilir. Neyse ki, bu durum yıllar içinde geliştirilmiş gibi görünüyor. Sonuçta, Fransız dünyanın en iyi sabun bazı var; Herkesin zeytinyağı ile yapılmış o meşhur Marsilya sabun iyi bir bara sever.

sıradan bir diğer koku idrar olmasıdır. Belki tuvaletler kullanmanın zorluğu ve gider, ama kamuya açık birçok yerde idrar kokusunu yakalayabilirsiniz. O (ve benzeri tren istasyonu koridorlar, sokakları, merdivenler), belirli noktalarda kötü gibi görünüyor.

Sürüş, Park ve Scooter

Söz konusu sürüş Fransızlar isyankar bir zihniyetin biraz var. Genellikle genellikle flagrantly trafik yasalarını ihlal ve. Hatta bir sorun olmasını Fransa’da sürüş için gerekmez. yanı caddeleri geçerken haydut arabalar için dikkatle izleyin.

En sinir bozucu yönü olan sürücüler genellikle yere gitmek için yeteneklerini yararlanmak Fransa’da scooterdir. Sen kaldırımlar bunları atlatmak gerekebilir, genellikle tüm bu yanında, onlar gürültülü sokaklarda aşağı yanlış bir şekilde baş ve. Ve onlar her yerde.

istedikleri yere Ve park edin.

Konuşma bunların, Fransız onlar, kaldırımlar üzerinde özürlü rampaları engelleme, trafiği engelliyor için birkaç otomobil tamponları dokunarak, kaldırım, çift otopark anlamına gelse bile, bir delik gelir (ya da belki) uyum bulmak yere park edecek böylece park ve.

Sigara içmek

Herkes Fransız onların sigara sevdiğini biliyor. Fransa’yı gezerken dumanını kaçınmak zor demektir. Bu süre çok kısa bir süre içinde oldukça önemli ölçüde iyileşmiştir başka durumdur.

Fransa’nın sigara içilmeyen alanda diye bir şey olmadığını olurdu. Şimdi hemen hemen tüm halka açık yerlerde dumansız şunlardır: Havaalanları, tren istasyonları, tren, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafeler.

Öngörülemeyen Saatler

Bu olabilir Fransız programının ritmi, biniyorlar bir zorluk biraz ettiği uzun öğle yemeği için sık sık yakın mağazaları ve genellikle yakın öğün aralarında restoranlar.

Bu Fransa’nın açıklamalarının en gurur olmayabilir, ancak bu eksileri çok profesyoneller gölgesinde kalmaktadır. Bu makale ne olacağını hazırlamak için tasarlanmıştır. Ama Fransızlar gibi sadece onunla yuvarlayın. Sen zevk alamıyorum yaşama sevinci negatif üzerinde takıntısı eğer.