Fransa’da bir turist gibi hareket ederek kaçının nasıl

Posted on

Fransız Kültür kucaklayan ve yerel gibi Vekili

Fransız Kültür kucaklayan ve yerel gibi Vekili - Fransa'da bir turist gibi hareket ederek kaçının nasıl

Eğer Fransız olarak yaparsanız Fransa’da, yaptığınızda muhtemelen çok daha keyifli bir deneyim olacaktır. Fransız kültüründe birkaç ders şeyler Fransa’da belli bir yoldur neden anlamanıza yardımcı olacak ve nasıl turist olarak daha az öne.

Ayrıca, uzun bir öğle yemeği keyfini gerçekten bu kadar kötü? Ya-git fincan acele yerine keyifli bir kaldırım kafesinde kahvenizi var? Fransız sistemini kavga etmeyin, kültürü benimsemesi ve bir turist gibi çok daha az görünür.

İşte bir turist gibi hareket yerel benziyor değil birkaç yolu vardır:

Yemeklerin tadını, onları Rush etmeyin

Acelen ne? Eğer tatile değil misin? Eğer Amerikan değilseniz, bir Fransız restoranında bir yemek yemek için kültür şoku olabilir. Bulmak mümkün olsa ileti (gitmek) restoranlarda işaretler, bu gerçekten Fransız tarzı aykırı.

garsonunuz size çek anı getirmek için acele etmezse Eğer son ısırık (o muhtemelen onlar acele hissetmek istemiyorum çünkü) yemek, şaşırmayın. Eğer bir kafe, insanlar izliyor at iseniz, biraz daha konuşma keyfini şarap yudum ve.

Bunu sakatat, salyangoz, kurbağa bacakları ve beğeni Fransız Sevgiyi kucaklamaya çok ileri gidiyor karar verebilir. Ama her ihtimale karşı sen Fransız olmadıkça önlemek için iğrenç Fransız yemekleri kontrol ve sonra karar bu yolda gitmeyi düşünüyoruz.

Biraz Fransızca biliyor

Sen yoğun bir altı haftalık Fransız kursu almak gerekmez, ancak en az, bazı incelikler ifade “Merhaba” ve benzeri olabilir eğer bir turist daha az olarak öne çıkacak “İngilizce biliyor musunuz?” Fransızcada.

Bu zor değil ve baştan gerçekten iyi bir izlenim yaratacaktır. Ve Fransız muhtemelen akıcı olmadığını fark edecek ve kolayca İngilizce’ye geçiş.

Büyük İpuçları Do not Leave

bu büyük hizmet için büyük bir ipucu bırakmak için nazik gibi görünmekle birlikte bu çok Fransız değil. Eğer bir restoranda iseniz, ucu zaten zaten dahildir.

Sonra bunun üstüne başka bir 15 ila 20 oranında bırakmaktır Fransa’da bir turist olarak öne biri kesin yolu var. Dahil ucu üzerinde değişiklik ya da diğer bazı küçük bir miktar terk etmek daha adettendir.

Bir bar ya da kafede bir kahve oturan ediyorsanız, yine çok az miktarda bırakmalısınız; belki en yakın euro’ya kadar yuvarlak.

Fransızca gibi Elbise

Eğer bir Yankees tişört ve özensiz tenis ayakkabıları giymek ise, hızlı bir turist olarak öne olacaktır. Fransız giderek kot ve spor ayakkabı (özellikle genç Fransızca) gibi giysiler giyen ederken, onların gündelik elbise Amerikalı gündelik elbise daha hala dressier olduğunu. Eğer rahat ama şık bir şeyle giderseniz daha Fransızlarla uyum sağlayan.

Fransız Programı Go With

Eğer 3 pm öğle vakti konumlar ve atılmış vurursan hem kapalı bulup bir turist gibi görünebilir. Fransız öğlen ve 2 saatleri arasında yavaş bir yemek alarak öğünlerde yemek yemek eğilimindedir. Ve birçok dükkan uzun öğle saat sürebilir olduğunu göreceksiniz. Sıcak Güneyde ve kırsal alanlarda daha sonra 16:00 7-1 pm 7.30 gibi bir şey açık mağazaları bulabilirsiniz, bu nedenle yakalandı olmadığından emin yapacaktır. Bazı turistik öğle ama sadece küçük konumlar için ve köylerde kapatabilirsiniz.

Gitmeden önce sadece bu biliyorum ve uygun şekilde gün planlıyorsanız çok daha iyi bir deneyim olacak. Hükümet görev neredeyse tüm dükkanlar kapalı olması Ayrıca, Pazar iddialı alışveriş plan yapmayın.

Gıda mağazaları Pazartesi günleri kapatarak de size yakalayabilirsiniz. Yine, biraz ön planlama size yardımcı olacaktır ve her zaman Turizm Ofisi sorabilir (bu sıklıkla de öğle yemeği için kapalı olsa!)