Fransa’da Mart: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

Fransa'da Mart: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Mart bir bütçe Fransa’yı ziyaret geç sonbaharda kadar son şans olabilir. Bu, bu nedenle yamaçta bazı kalabalıklar bekliyoruz ayrıca kayak sezonun son meşgul ayıdır, ancak İngiltere’den ucuz uçak biletleri, otel ve paket anlaşmaları ve pazarlık feribot Fransa’ya uçmak zamanıdır.

Fransa güneşli ve aydınlık olabilir veya soğuk olabilir, ama kış onun kavrama gevşetti olmadıysa, Fransa genelinde otel ahşap yangınlar kükreyen ile ağırlayacak ve aynı zamanda yaratıcı Paskalya şeker ekranların bol olacak  pastaneler  ve  çikolatacıları.

Rivierası Fransa’nın güneyindeki Aşağı, ayın ilk gerçekleşir güzel karnaval dahil birçok keyifli karnavallar vardır. Diğer Akdeniz kasabalar da yakın kış sonu ve ilkbahar başında kutlamalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Mart ayında Fransa Hava

sezon bahar yağmuru içine kış Patlamalarda ilerlerken, herhangi Mart ayında Fransa genelinde hava her türlü bekleyebilirsiniz. Kuzeyde, soğuk havalarda serin hazırlıklı olmak ve güneyde, hafif için soğuk hava. Orada Fransa’da yere bağlı iklimde önemli değişmeler vardır, ama büyük şehirlerde hava ortalamaları ülkenin büyük bölgelerinden genelde göstergesidir:

  • Paris ay boyunca ortalama sıcaklık 45 F iki gün kar yağışı ve ortalama 12 gün yağmur iken, 52 F ve 41 F ortalama düşük bir ortalama en yüksek sahiptir.
  • Bordo ‘ın ortalama sıcaklık 59 F 39 F arasında değişir ama genellikle 50 F her yıl 12 gün, ortalama yağmurlar ancak genellikle Mart ayında kar almaz alır şehir gezinen.
  • Lyon’un sıcaklığı 50 F aylık ortalama sıcaklık 57 F 39 F arasında değişir, ancak yağmur deneyimler sadece sekiz gün, Mart ayında her yıl.
  • Güzel  ülkedeki en sıcak şehirlerinden biri haline 48 F 59 F ortalama sıcaklık yelpazesine sahiptir. Ancak, ortalama sıcaklık 50 F olduğunu ve sekiz gün yağmur yağar.
  • Strasbourg  ay için 45 F, ortalama 52 F 36 F arasında bir ortalama sıcaklık aralığı. Genellikle 15 gün her Mart yağmurlar.

Ne Pakete

değişebilir Mart ayında Fransız tatil için Ambalaj, ancak genelde bu yılın soğuk bir zamandır. Ziyaret ettiğiniz yere bağlı olarak rainstorms ve kar elde edebilir. Sonuç olarak, iyi bir paltoya, gündüz, kazak veya hırka için sıcak bir ceket, bir atkı, sıcak bir şapka, eldiven, iyi bir yürüyüş ayakkabısı ve rüzgar karşı koyabilir sağlam şemsiye içermelidir.

Fransa’da Mart Etkinlikleri

Orada Mart ayında yamaçlarında vurmak için bol zaman hala ve Fransa’da kayak büyük bir deneyimdir. Özellikle Alpleri’nde, Fransız dağ sıralarının çarpıcı manzaralar belirlenen harika tatil vardır. daha birçok etkinlik ve düşünmeye kış sporları da vardır; Kayak sonrası hayat harika ve tatil üst telesiyej, özel paso ve daha fazlası ile onların oyunu artırdı.

büyük Fransız karnavallar Şubat ayında başlayacak rağmen, Mart boyunca devam eder. Bütün büyük Mardi Gras kutlamaları, Fransa’nın güneyindeki Nice en muhteşem koyar. Ama endişelenmeyin; daha birçok karnavallar ve ay boyunca gerçekleşecek festivaller vardır.

Mart ayında, orada da daha az kalabalık ve turistik kısa bekleme süreleri vardır ve restoranlar genellikle halk doludur. Ayrıca, fiyatlar uçak biletleri, İngiltere’den feribot ve yerel otellerde düşüktür ve Paskalya Mart ayında düşerse, siz de bu kutlamaları tadını çıkarabilir.