Fransa’da oda kahvaltı konaklama Rehberi

Posted on

Fransa'da oda kahvaltı konaklama Rehberi

Chambres d’hotes Fransa’da veya yatak ve kahvaltı pazarı patlama yaşıyor. Tüm Fransa genelinde, Bordeaux ve Marsilya gibi büyük şehirlerden, Auvergne en derin kırsal Fransa’ya Arras ve Antibes gibi küçük kasabalarda, ev sahipleri oda kahvaltı işletmeler haline evlerini döndü.

Bu sahipleri için mantıklı ve eğlenceli ve iyi değer farklı bir şey kitap isteyen insanlar için çok iyi mantıklı. Son birkaç yılda, Fransız otel zor anlar oldu. Hükümet düzenlemeleri sıkma ile, Avrupa’dan insanları alarak küçük şehirler ve köylerden ve ucuz paket tatil atlayarak otoyollar, birçok küçük oteller baş edemiyoruz olmuştur. İyi Bunu geçen yıl zevk bir pazar meydanında sevimli küçük otel artık evine veya daire içine döndü koyulduğunu tespit edilebilir.

Ne Bekler

 • Bir gerçekten samimi karşılama
 • Yerel bir uzmandan gezi planlama ile yardım
 • Kahvaltı fiyata dahil
 • Fransız aile hayatının içine bir belirti
 • gizlilik saygı
 • Beş yatak odası arasında bir sayısı
 • yüksek standartta bir ebeveyn banyosu

Birçok ekonomik size, çeşitli dillerde okumak için yerel turistik yerler oynamak oyunlar ve bilgi kitapları bulabilirsiniz. barındırıcıların bölgelerini biliyorum, bu yüzden yukarı güncel ve nereye gitmek dürüst tavsiye ve ne görmek verilecektir. Ayrıca kayıkla olabilir, kano, tenis veya misket oyun oynamak için.

Bazı uzak bölgelerde, ana yakın istasyon veya kasaba da alırım ve ertesi gün sizi geri almaya sağlayabilir.

Beklemelisiniz What Not

 • Sen aile hayatı etrafında bütün bir ev bulabilir ve bir otel olarak bozulmamış (veya anonim) değildir
 • Yatak odanızın kapı kilit olmayabilir
 • Akşam yemeğine veya kahvaltı için özel bir tablo olmayabilir
 • İçecekler için bir çubuk
 • Gün boyunca evine Erişim

Kişisel Pansiyonlar Yeme

Tüm ev yapımı reçeller ve ev yapımı ekmek ile sık sık, oda fiyatına dahil iyi bir kıta kahvaltı sağlayacaktır.

Önceden bu kitap gerekir gerçi Bazıları da bir akşam yemeği sunuyoruz. Yine bu çok iyi bir değer ve şarap ve en az 3 çeşit yemek bulunur. Genellikle sebze mutfak bahçede yetiştirilen ve daha taze alınamıyor. Maliyetler etrafında ortalama kişi başına 25 Euro bir restoranda çok daha iyi bir değerdir.

Tarzınızı seçin

Yatak ve kahvaltı olduğu için olabildiğince çok farklı evler ve odalar bulunmaktadır. Provence derin eski taş çiftlik vardır; Bir evin kasabalarda, ekleri, ahır, ahır, eski priories ve bahçe kanatları akıllı elit bir sitedir. Çoğunlukla sahipleri evin kısmında yaşayan ancak bu her zaman böyle değildir. Bazı chambres d’hotes kendi yemek pişirmek için basit mutfak bulunur.

Ne Öde

Maliyetleri bir yerden bir yere değişmektedir. Birçok oda ve kahvaltı iki kişi, üst bazılarını, garip kale, ya da 200 Euro bir gece boyunca Luberon sorumlu fantastik bir çiftlik oda ve kahvaltı için € 60 € 100 aralığında iken. Ama hepsi iyi bir değer vardır; kesinlikle sizin için ne ödeme olsun.

Sizin Bed and Breakfast bul

 • Birçok yayıncı yıllık kılavuzları çıkardık. Bunlardan en iyilerinden biri gereğidir Alastair Sawday yıllardır Avrupa’da yolu konaklama dışarı kılavuzları üretmektedir.
 • Eğer Fransa seyahat ediyorsanız ve önceden rezervasyon yapmadıysanız, otel ve gites listeleri ile birlikte kendi bölgesinde yatak ve kahvaltı listesini olacak yerel turizm ofisi gidin.
 • Gites Fransa – Gites Fransa örgütü 58 yaşındadır ve Avrupa’nın en büyük misafir ağıdır. Birçok kişi bir hafta sonu, bir hafta veya daha uzun Fransa dört için tatil evler kitap için kullanabilirsiniz. Eğer ziyaret etmek istediğiniz bir bölgede gibi birini bulmak için bağlı böylece Ama aynı zamanda, 10.000’den fazla yatak ve kahvaltı özelliklerini temsil eder.

Gites Fransa amaçları açıktır. Onlar:

 • rahat, dostu tatil kalır teşvik
 • Doğal ayarları barış ve sessiz, yenilik ve geniş açık mekanlarda otantik, keyifli bir tatil arayan tatilciler özel ihtiyaçlarını karşılamak
 • korumak ve Fransız kırsal ve özel kültürel mirasını tanıtmak için yardımcı
 • yerel kalkınma katılmak ve turizm yoluyla ek kaynaklar sağlayarak kırsal nüfusa istikrar getirmek

Gite de France sistemi kullanımı kolaydır. Online rezervasyon için sadece kendi yönergeleri izleyin web.

 • Figaro Magazine ve diğer yayınlar en iyi şekilde yıllık rehber (Figaro’nın Nisan ayı başında çıkan) üretmek; Eğer bir gazete bayii ziyaret ettiğinizde bu yüzden olanlar için dışarı bakmak. Bir rehber kitap daha güncel fazla olması olasıdır.

Ne sahipler hakkında?

Bazı oda ve kahvaltı işletmeler olarak çalıştırılır; Onlar gerçekten toplantı insanların zevk çünkü başkaları yapıyor olabilir. Bazı sahipleri için, bunların normalden daha iyi bir evde yaşamak anlamına gelir. Birçok kişi için, bu keşmekeş emekli ve daha basit bir yaşam tarzıdır.

Birçok oda ve kahvaltı çevresel ayak izini azaltmak için çalışma ve yerel yetiştiriciler tüm yiyeceklerini kaynak, çevre dostu hatlarda çalıştırılır.

Puanlama sistemleri

kimse hükümet düzenlenmiş değerlendirme sistemi yoktur. Her bölgenin kendine sistemlere sahip olacaktır. Ama bir simge olarak pek çok kullanım ‘başak’; daha ‘başak’, daha yüksek derece (4 en yüksek olduğu).

Gelişler ve gidişler

Bu genellikle bir aile ev olduğunu unutmayın, bu yüzden hiçbir resepsiyona yoktur. (genellikle 4’ten sonra) ulaşan zaman Say için, ev sahibi sizi karşılamaya olabilir. Eğer gecikmelidir eğer, telefon akşam yemeği rezervasyonu, özellikle bildirmek.

Ödeme

Önceden rezervasyon yaparsanız, o zaman ya peşin ödeme olabilir veya olmayabilir. Size kullanmak hangi sistem bağlıdır.

Eğer ayrılış günü doğrudan yatak ve kahvaltı ödüyorsanız, kredi kartı ödemeleri nadir olduğunu göreceksiniz. yabancı çekler genellikle yüksek banka masrafları nedeniyle kabul edilmez olsa Sen, Euro seyahat çekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Neredeyse Fransa’da tüm kasaba Visa ve MasterCard alacak ATM’ler var.

Yerel bulabilirsiniz TAKSE de sejour faturanıza ekledi. Bu kişi başına 0.52 ila 2 avro arasında, çok azdır.

boşaltma

Sahipleri ipuçları beklemeyin. Eğer özellikle iyi bir zaman oldu, sonra küçük bir hediye çok takdir edilmektedir. Tekrar ve tekrar geriye dönersek, o zaman onları kendi ülkenizden bir şey almak.