Fransa’da Oteller ve Konaklamalar Maliyeti

Posted on

 Fransa'da Oteller ve Konaklamalar Maliyeti

Fransa’ya bir ziyaret planlıyorsanız zaman otel seçenekleri bir çok çeşitli bulacaksınız. konaklama maliyeti bölge ve türüne göre değişir. Otel odalarında Paris’te kaçınılmaz daha pahalı olsa da, özellikle Provence gibi bölgelerde eşit olarak pahalı olan Fransa genelinde birçok muhteşem châteaux ve lüks oteller, de vardır. Ama Paris’te birçok konforlu ve ekonomik oteller yanı sıra sadece bir yatak gecelik isteyenlere ikram zincirleri giderek artan sayıda da vardır.

Konaklama Çeşitli Aralıkları ortalama fiyatları

internet rezervasyon ile, konaklama farklı türde fiyat devlet neredeyse imkansız hale gelmiştir. Ama genel bir kural olarak, 100 milyon avro gece ortalamasının başına 70 milyon avro civarında Fransa’nın geri kalanında Paris’te bir bütçe ve ekonomi otel için fiyatlar. Bunlar en temel konaklama vardır. En pahalı Deluxe kategori oteller Paris 450 Euro ve Fransa’nın geri kalanında 300 avrodan şey mal olabilir iken ne bir “çok rahat” otel ortalamalar Paris’te gecelik 170 Euro ve dışarıda 150 Euro olarak sınıflandırılır.

Ancak, bu ortalama fiyatlar olduğunu unutmayın, bu yüzden her kategori içinde aralıkları oldukça geniştir.

Fransız Otel Yıldız Sistemi

Fransız otel yıldız sistemi hükümet kontrollü ve çok sıkı. Eğer 1- 5-yıldıza sistemin (artı Saray otel üst aralık) her biri için kullanılan farklı kriterleri var sonra, daha kolay bütçeniz için doğru otel seçmek için bulabilirsiniz.

Yeni bir şema birçok küçük, aile tarafından işletilen otel kapanış yol açtı 2009-2010’da tanıtıldı. Yeni gereksinimler güvenliğini vurgulayan ve ayrıca engelli odaları için getirdiği yeni kurallar, katıdır. Her otelde verilen yıldız gerçekten onların dediklerini demek emin olabilirsiniz Fransız hükümeti de, sıkı bir inceleme sistemine sahiptir.

Fransa’da Oteller otel girişinde ve genellikle yatak odalarında fiyatları görüntüleyebilir ve vergi ve hizmeti bulunmaktadır. Odaya ilave yatak gerekiyorsa, genellikle ek bir ücret yoktur.

Ayrıca düz bir otel çok daha fazla seçenek vardır bulacaksınız. Belki bir yatak ve kahvaltı (denilen deneyin chambres d’hote Fransa’da)? Bu havuzları, zeminler ve daha fazlası ile şato kentsel inziva gelen her şeyi sunan popülaritesi ve son birkaç yıldır sayıları derece büyüdü.

Ne Fiyat Gruplar dahil mi

  • Otel odasında fiyatları iki kişi standart çift veya ikiz yataklı oda paylaşımı için gösterilir olmadan kahvaltı.
  • Daha küçük oteller ve oda kahvaltı konaklama genellikle fiyata continental kahvaltı dahildir ve bu sunulduğu yerlerde, inceleme ya da listeye belirtilmiştir.

Diğer İpuçları ve Bilgi

  • İyi değer, Fransa’da ucuz otel zincirleri göz atın. Onlar mükemmel oranları, güvenilir konaklama sunan ve ülke çapında bulunur.
  • yanı sıklıkla iyi bir restoran ile bir Logis otel, özel sektöre ait özelliklerin bağımsız zincirini deneyin
  • Eğer biraz zaman kalan ve bir grup ediyorsanız, o zaman bir mülk kiralama düşünün. Sen, kendinden hitap can kendi rejimini takip ve bölgedeki gıda piyasalarında alışveriş yaparken yerel gibi hissediyorum. Özellikler Fransız kırsal keyifli küçük villalara kadar tuhaf kaleden yaygın değişir.
  • Önceden bu Fransa’nın güneyinde gibi popüler tatil bölgelerinde, bir zorunluluk kitap yapın. Nice ve Cannes gibi şehirler otel ve konaklama geniş bir yelpazede olabilir, ama en iyi değeri yerlerde basınç her zaman vardır. Ve Saint-Paul-de-Vence gibi küçük, şık tatil, oteller daha da zor kitaba vardır.