Fransa’da Sneakers Aşınma – Sen Ziyaret Paris iken yılında Fit Elbise mi?

Posted on

Fransa'da Sneakers Aşınma - Sen Ziyaret Paris iken yılında Fit Elbise mi?

“Ben Paris’te spor ayakkabı giymek gerekir?”, Gezginler sordu kaç kez sayamazsınız ve aynı sorunun diğer birçok varyasyonları. Amerikalı turistler özellikle uygunsuz ayakkabılarla “in uydurma değil” endişe ediyor.

Bu tutum gerçekten dikkat çekicidir. halk duyarlılığını şok etmemek için Giyinme. Daha ne kadar düşünceli alabilirim? Ben sadece hiç soru soruldu veya hakkında aklına kim hepinize şeref verebilir!

Parisliler ve spor ayakkabı

Fransa ve Paris’e Birçok ilk kez ziyaretçilerin tüm Fransız kadınlar resim-mükemmel modacılar olduğuna inanıyoruz. Bu nerede şık giysilere erişim Paris’te kolay olmasına rağmen, büyük ölçüde abartılı Vogue  dergisi hala ve dışarı neler belirler.

Yine de Paris ve New York caddeleri de sokaklarda yıllık tatları böyle büyük bir fark bulmuyorum. varyasyonlar varız olsa da, önde gelen markaların uluslararası niteliğe sahip, ve her yerde taklit edilir. Küreselleşme ve taklitler günlük Paris, Londra, Milano ve New York gibi büyük şehirlerde benzer giymek yapma, moda homojenize eğilimindedir.

moda ifadesi olarak Spor ayakkabılar

Ama spor ayakkabılarla ilgili soru geçerli kalır. Spor ayakkabılar ABD’de böyle bir meta haline, ama Paris’te nasıl?

İlk bakışta, ben iş haftasında New York’ta olduğu gibi Paris’te spor ayakkabı giyen pek çok sayıda kadın var girişim olacaktır.

Fransa’da genel kabul görmüş iş kıyafet ayakkabı tepeden bakıyor. Onun işveren bir genç, sportif görüntüyü yetiştirerek sürece nedenle, Parisli kadın işe gitmek sağduyulu görünümlü şehir ayakkabı giyer.

onlar simgeleri tasarım olunca Oysa spor ayakkabıları “o” ayakkabı vardır. Adidas, Puma ve Nike her biri farklı modellerin onlarca sergileniyor Paris, kendi mağazaları var.

Bu dükkanlar çekmek kalabalıklar bakılırsa, bu markaların hiçbiri Paris’te popülerlik eksikliği bozukluğu muzdarip.

Yani Amerikan kadın tüketici ve Fransız kadın tüketici arasında ayakkabı tutumunda önemli fark nedir? Oldukça basittir: temel fark ikincisi tasarım öğeleri olarak sıradan değil ayakkabıları gibi spor ayakkabı giymek olacaktır. Rahat etmek için spor ayakkabılar satın olmayacaktır. onlar elbise aşağı pantolon tamamlayacak ve onları daha zeki olursa sizi spor ayakkabıları satın alacak. O ayaklar, ince, küçük ve şık görünmesi spor ayakkabıları satın alacak.

En sık Paris’te kadınların ayakları üzerinde görülen spor ayakkabılarının tipleri kısa bir bakış, anlatıyor: Herhangi geniş, rahat, rahat görünümlü, sade vanilya spor ayakkabı görmezsiniz. İnce görünümlü, küçük, düz taban, tasarımcı spor ayakkabıları göreceksiniz.

Aynı nedenlerden dolayı, Stephane Kelian veya Prada tarafından “escarpins” bir çift hep Pumas bir çift yerine tercih edilir. Ayakkabı bir moda deyimi vardır ve daha sade o daha iyidir.

Ve bu Fransız ve Amerikan kadın arasında bir başka önemli fark budur. Understatement Fransız moda bir kardinal kuraldır. Çok görülebilir şey cafcaflı olarak kabul edilir. Fransız küçük siyah elbise, böyle bir moda ikonu ve neden Audrey Hepburn ve Grace Kelly her zaman olduğu gibi hatırlanacak nedeni budur Amerikalı moda bayanlar.

Turistler ve spor ayakkabı

Paris’e giderken tüm bu spor ayakkabı giymek anlamına mı geliyor? Tabii ki değil!

Her şeyden önce, spor ayakkabıları rahat yürüyüş ayakkabıları olabilir. Ve olacak yürümek. Paris’i keşfetmek için en iyi yolu, caddeler boyunca yürümek etmektir. Eğer yavaş bir hızda 10 mil günde yürüyen rahat hissettikleri ayakkabılar giyerek Fransa’nın başkentinde kalış genel ruh hali için bir Majorly önemli bir karar olduğunu ve bu karar pişman olmayacaksınız.

Bu senin en iyi yürüyüş ayakkabıları ise spor ayakkabı giyen geri adım vermeyin. daha da iyi bir yürüyüş ayakkabısı varsa, onlar bir trekking gezisi vardır gibi görünmesi bile, onları paketi!

Açıkçası, kendinize bu soruyu sorma. Kim sokakta nasıl görüneceğini takar? bilinçli olmayın, sadece senin yerinde rahat.

Bu çok kendi zamanı, bunlar senin tatil olan bir ziyaretçinin vardır! Kot ve spor ayakkabı uluslararası bulunmaktadır. İnsanlar Görünüşünle rahatsız edilmeyecektir. Eğer pembe üstleri ve altın ayakkabı ve Jackie-O tonları ile elektrik mavi pantolon, elbise sürece, etrafında kimse kıyafetleri hakkında herhangi bir ikinci düşünceler olacaktır.

onlar sizin kot pantolon, LL Bean yürüyüş ayakkabıları ve Patagonya ceket fark ederseniz zora gelirse vay, onlar Amerikalısın düşünebilir. E n’olmuş? Büyük olasılıkla onlar ziyaret Paris’i takdir edeceklerdir.

Restoranlar ve spor ayakkabı

Şimdi, herhangi bir ve her vesileyle, her yerde spor ayakkabı giyebilirsiniz anlama geliyor? Muhtemelen değil. Restoranlar noktasında bir durumdur vardır. spor ayakkabılarda dışarı yiyebilirsiniz?

Diyelim ki, sizin gündelik kot boyunca yürüyüş ve rahat Topraklar bot bitirin. Şimdi akşam yemeği zamanı, ve sen cazip restoranda arıyoruz. İşte burada! dışında görüntülenen menü yer çok kalabalık değil, fiyatlar makul pahalı, iştah açıcı olduğunu …

ama misafirler akıllıca giyinmiş. onlar içinde izin verirler mi? sana yakışanı mı?

Paris’te belirten bir restoran ya da hatta bir çubuk kapı işareti henüz görmedik “In İzin Yok Sneakers.” Doğru, bazı yüksek alnı yerleri ustalıkla koyunda bırakacaktır: “Eğer bir rezervasyon var mı Maalesef bu gece dolu.” Ama genel olarak konuşursak, hiçbir restoran spor ayakkabı giymek, çünkü sizi koltuğa reddedecektir.

Doğru soru “Onlar beni izin verecek mi?” değil nedenle ama, “Ben spor ayakkabı içinde şık yere girerek rahat mı?” Muhtemelen değil daresay. Ve bilinçli olmanın yemek keyfini en iyi yolu değildir. Dikkatinizi değil ayakkabı ve kıyafetleri üzerinde, plaka ve gıda üzerine olmalıdır.

Yani benim pratik kural gitmek yerine göre elbise etmektir. Eğer Paris’te olduğunda, pahalı, şık restoranlarda yemek planlıyorsanız sadece Pradas paketi. Daha da iyisi: Paris Stephane Kelian en ve Robert Clergerie en butikleri ziyaret ve bu tipik Paris tasarımcıları tarafından kendinizi harika görünümlü ayakkabı satın.

Diğer yerler ve spor ayakkabı

spor ayakkabılar sadece kesmeyecek diğer yerler vardır.

Opera Evi kesinlikle bunlardan biri. Ama kim opera gece için giyinmek etmemek için aptalca olurdu? sneaker noktası tartışmaya açıktır.

Bir kabare ne olacak? Ben, ‘Moulin Rouge’ gibi bir kabare akşam yemeği zaman giyinmek çok daha iyidir ‘Lido’ ve ‘Paradis Latin’ derdi. Sadece sahne de bu yerlerde yaktı olmasına rağmen, aslında çevrenizdeki insanlar genellikle giyinmiş olacak olduğunu. Sen çok daha rahat biraz daha resmi giyim hissedeceksiniz.

Nasıl Seine tekneler hakkında? Eğer bir akşam yolculuk için bir tekne yatılı ise, spor ayakkabı giymiyorum. Bu en iyi şekilde yapmak isteyeceksiniz ve kesinlikle yukarı çabalıyorlar ve merdivenlerden aşağı ve güvertede gidiş olmayacak, romantik bir deneyimdir. Bir gece elbisesi olduğunu ayırmak gerekli . Sadece seyir up ve dere aşağı istiyorsanız Öte yandan, spor ayakkabısı iyidir.

Müzeler? , Stil Forget çok rahat ayakkabılar giymek. Kimse dikkat yapacak duvarlarda sanat, ayakkabıların bakacağız. o kadar çok, o kadar çok galerileri göreceğinden, yavaş ilerlediğini: Ama aşağı yukarı yürüyen ve yorucu bir deneyimdir. iyi doktorun tavsiye: minder ve konfor ile gitmek.

Sanat galerisi VERNISSAGES ? Stil senin işarettir. Sanat galerileri küçük, vernissage akşamları kısadır. Gece elbisesi, siyah tercihen gösterişli bir şey, ve iyi görünümlü tasarım ayakkabılar. Hiçbir spor ayakkabı.

Sarmak

Sen gidiyorsun yere göre giydirin.

Şüpheniz varsa, kıyafet anlamak için önceden arayın. Paris’te olduğunda ayakkabı, hatta daha iyi güzel bir çift Toparlanın, bazı satın. Güzel, sade gece elbisesi getirin.

Ama her-so-resmi değil fırsat için uzak ayakkabı almaktan çekinmeyiz. Hiçbir utanç sokakta onları giyin. Eğer kot pantolon ve spor ayakkabı bir çift giymek eğer sorunsuz uyum sağlayan. Nike bir Amerikan markası olduğunu ve Fransa’da çok popüler. Levi, Diesel, Wrangler ve Calvin Klein Amerikan markalar ve onlar da Fransa’da kot dünyaya hakim.

Yani spor ayakkabılarınız rahat olması ve manzaranın tadını.