Fransa’da tuvaletler Nasıl Kullanılır

Posted on

 Fransa'da tuvaletler Nasıl Kullanılır

bir tuvalet kullanma görevlerin En basit gibi gelebilir, ancak Fransa’ya kullanılan ve değilse Fransız sıhhi tesisat bunun yıldırıcı bir egzersiz olabilir. Eğer yanlış bir şey yapmıyoruz bu yüzden çeşitli formlar don bu ülkede almak ne olduğunu bulun, onları temizlemek nasıl bu tuvaleti kullanırken sizi ve diğer sırları ne kadar mal olacak.

Fransız tuvaletler Fransa’da bulmayabileceği bazı şeyleri ayrılmaz bir parçası bulunmaktadır.

Zorluk: Kolay

Gerekli Zaman: Değişir (ehem!)

İşte nasıl:

  1. Bir banyo bulun. genel tuvalet mutlaka bol değildir gibi bu her zaman kolay değildir. Alışveriş merkezleri veya alışveriş merkezleri genellikle bazı popüler açık hava alanları gibi her zaman iyi, terminalini bir genel tuvalet var. Parklar genel tuvalet bölmeleri sahip olma eğilimindedir. En kötü ihtimalle, bir kafeterya pop bir kahve sipariş ve kendi İmkanları kullanmak. Eğer cesur iseniz, yoğun bir birine yürüyüşü ve düz geri tuvalete gitmek, sonra bırakın ve kendinize birkaç Euro kaydedin. Ama bunların çoğu alt katta yani bu zor bir seçenek olabilir vardır. işaretler söyleyerek arayın, “tuvaletler” veya kafede “WC” tuvaletler unisex olması muhtemeldir.
  2. sen girdikten sonra banyo varan ölçülerde. o çok daha az yaygındır bugünlerde iken, bazıları hala kat abartılmış bir delik var. Sen bodur ve hover gerekiyordu; Ancak bu gerçekten tavsiye edilmez. Ve tuvalet bu tür ateş basması yanıltıcı olabilir; Orada hiçbir alternatif, floş var ve ayaklarının üzerinde su sıçramasını önlemek için çalıştırırsanız. Eğer çok kötü gitmek zorunda yoksa, bir sonraki banyo arayın.
  3. Flush. Kolay değil mi? Eh Deneyimsiz dışarı yakalamak çeşitli alternatifler vardır. Fransız tuvaletler reçeteye mekanizmalar arkasında her zaman değil. Bazen pully yukarıdan aşağıya sarkan bir zincir var, bazen yere bir ayak yaprağı bulacaksınız. Bazen bazen iki (her iki tuvalet kızarma tutmak yapacak itme), üstüne bir düğme bulunur. Yoksa yukarı çekmek gereken bir düğme var (ama çok şiddetle; uzak elinize gelebilir.) Sık sık, arka duvarda büyük, dikdörtgen bar bulunmaktadır. İtin veya ne bulursak çekin ama denemeye devam; Eğer sonunda doğru olacaktır.
  4. Eğer bir açık kamu pod tarzı tuvaleti karşılaşırsanız, kendi kategorisinin biraz vardır ve oldukça korkutucu ve kafa karıştırıcı olabilir. Basitçe hızlandırmaya ve (kapı ile aydınlatılan kırmızı veya yeşil nokta) Meşgul olup olmadığını görmek için bakmak. sizin değişimde koyun ve otomatik açık kapı bekleyin. İçeri girin ve kapı otomatik olarak kapanır. Orada 15 dakika ya da daha fazla ise, kapı açılır EDECEKTİR. Bunlar hijyenik olmayan görünebilir, ama aslında her kullanımdan sonra dezenfekte ve onlara kullanılır kez kullanmak şaşırtıcı derecede iyi olan.

İpuçları:

  1. Her zaman size küçük bir değişiklik (her zaman iyi bir fikirdir) var. Birçok tuvalet ödemeli sadece bazen bir görevlisi tarafından insanlı ve bazen girmek için değişiklik kabul eden. açık tuvalet bölmeleri tam değişiklik gerektiren, böylece avro ve el 50 santim parçalar var.
  2. Do ortak lobi ile unisex banyolar sürpriz veya erkek ve bayan odaları edilemez. Amerikalılar, diyelim ki, ayrı tuvaletler hakkında kapattı Fransız neredeyse değildir. Sen kaçınılmaz küçük restoranlarda bu bulabilirsiniz.
  3. Buraya girmeden önce tuvalet kağıdı durak dışında olup olmadığını görmek için kontrol edin. Bazen lavabo ve ayna alanında dağıtıcıları, ancak ahır içinde hiçbir kağıt vardır. Şüpheniz varsa, bir yerde kullanışlı kağıt dokuları tutmak.
  4. Meşgul fast-food restoran ziyaret ediyorsanız, fişinizi TASARRUF. Genellikle orada tuvalet içine almak için bir kod içerir. Kod yoksa, her zaman banyo dışında durmak ve çıkmak için birisi için bekleyebilir.
  5. Açık pod tarzı kamu banyoda bölünmüşse şaşırmayın. Birçok insanın deneyimde, daha servisi (dışındadır hors servis çalışma yerine). Bir sonraki yere gidin ve bir tane görmelisiniz.
  6. Küçük de otoyol tuvaletler kaçının Aires (otoyol durak). O zaman çok iyi değil çok sık temizlenmeli ve değil gibi onlar oldukça kötü olabilir. Eğer bir otoyolda iseniz, büyük bir hizmet alanı ulaşmaya çalışır.