Fransız Rivierası Juan-les-Pins

Posted on

 Fransız Rivierası Juan-les-Pins

Giriş

Juan-les-Pins, Cote d’Azur Fransız Rivierası tatil, Antibes-Juan-les-Pins gösterişli, modern bir sahil parçası, ama Antibes hissi çok farklı. Juan daha fazla halk Bilindiği gibi, onun en ünlü olayı, kasaba her Temmuz devraldı Juan festivali à yıllık Jazz ile karakterizedir. Antibes ve Juan-les-Pins Cap d’Antibes, Provence tatlı kokuları ile dolu zengin özel Villa bahçeleri bir alanda her iki tarafında bulunmaktadır. Arka planda Akdeniz, iki tatil için uygun bir zemin parıldıyor.

F. Scott Fitzerald burada kaldı ve Amerikalı yazar ve sosyetik ile ilişkili görmek için bol.

Antibes-Juan les Pins Gerçekler

  • 80.000 nüfuslu
  • Fransız Rivierası
  • Cote d’Azur ikinci büyük kenti
  • Nice ve Cannes arasında yer alan

Ulaşım

Sen ABD ve Avrupa’nın geri kalanından direkt uçuşlarda Nice-Cote d’Azur Havaalanı’na içine uçabilir. havaalanı iki modern terminali vardır ve Antibes-Juan-les-Pins kuzeydoğu 4 mil Nice güney-batı ve yaklaşık 10 mil uzaklıktadır.

Yılda 10 milyonun üzerinde yolcu ile Nice-Cote d’Azur Havaalanı şu anda yaklaşık 100 uluslararası hedefler hizmet yoğun bir tesistir. Sen kırsal görmek en iyi yoldur, diğer Avrupa ve Fransız şehirlerden trenle ulaşabilirsiniz. havaalanı iyi Nice ve otobüsler, trenler (istasyonuna otobüsle) ve taksiler, Antibes-Juan-les-Pins hem bağlanır.

Gezinirken
yürümeye yerler Juan-les-Pins ve Cap d’Antibes olan – Aksi, nasıl sahil kordonunda ve kimin teraslar zorunlu insanlar izliyor fırsatlar sunar sayıda kafe içinde çare viteste görülecektir? Ayrıca köye kasaba veya köy kasaba almak için kullanabileceğiniz iyi bir yerel otobüs seferleri vardır.

Nerede kalınır

Juan-les-Pins her şeyden önce bir tesistir gibi, her düzeyde ve bütçeye de, seçilecek otel bol vardır. Bunlar üst ucundan değişir, samimi bir karşılama ve merkezi konumu için yapar Hôtel La Marjolaine’deki, harika bir Art Deco Hôtel Belles-Rives, 1920’lerin Fransız Riviera, kafa günlerde Scott ve Zelda Fitzgerald eski ev, küçük odalar. Ünlü Yaz Caz Festivali sırasında ziyaret etmek istiyorsanız, önceden rezervasyon.

Nerede yenir

Sen hiç eksik Juan yiyecek bir plakadan, ama sahil boyunca küçük restoranlar bazılarını sakının. Onlar şirin görünebilir, ancak gıda arzulanan bir şey bırakır. Eğer Akdeniz istiyorsun, o zaman Bd du Littoral üzerinde Bijou Plage’nin kitap. Kendine ait özel plajı konumu ve iyi yemek pişirmek için makul İles de Lerins ve fiyatların bakan bir kokteyl için harika bir yer olmasıdır.

L’Amiral sokakların ötede denizden keyifli bir aile restoranı. Bir Perşembe rezervasyon yaparsanız, önceden kuskus sipariş.

Nerede Eğlenceyi Yakalayın için

Orada barlar Juan her yerde vardır, ama 1938 yılından bu yana susuz gece kuşları için hizmet veren gece yarısı içecekler için merkezde Le Kristal hakkına göz atın.

Juan-les-Pins’ onun slot makineleri ile raffish hissi Eden Casino, hem de para kaybetme daha geleneksel yollarla doğrultusunda, kumarbazlar yerdir.

Turizm Danışma

Antibes-Juan-les-Pins Turizm Ofisi
Web sitesi

Juan-les-Pins Caz Festivali

Web sitesi

Caz Bir Juan Fransa’da en iyi caz festivallerinden biri olan ve en iyi yer Akdeniz’de bakan ile kesinlikle biridir. caz yavaşladıkça, gökyüzü mesafe Cannes muhteşem havai fişek gösterisi ile yanar, böylece daima Temmuz ayında düşen, bu Bastille Günü, 14 Temmuz’da bir gece vardır. Bu oldukça büyük bir deneyimdir.

Ziyaret Antibes

Eğer Juan iseniz (herkes deyimiyle), bir hop, atlamak ve tüm yıl boyunca devam ediyor uygun bir çalışma şehridir uzakta Antibes’e bir sıçrama konum. Ama aynı zamanda büyük bir liman, bir kale, eski dolambaçlı sokaklar, iyi mağazalar, restoranlar ve kafeler, bir kapalı çarşı ve milyon dolarlık yatların muhteşem marina var.