Gali Oras šalyje Prancūzija: Planuokite savo atostogas į Prancūziją, tai gali

Posted on

Gali Oras šalyje Prancūzija: Planuokite savo atostogas į Prancūziją, tai gali

Gegužės yra vienas iš populiariausių laikais Amerikos turistai aplankyti Prancūziją, nes švelnus ir patogus pavasario oras, gausybė renginių, ir santykinai mažas minias į kai populiariausių šalies vietas.

Priklausomai nuo miesto ar šalies dalis Jūsų apsilankymo jūsų gegužės atostogų į Prancūziją, galite patirti įvairių unikalių kultūrinių renginių, įskaitant garsus Kanų kino festivalyje, kuris pritraukia įžymybės ir paprastiems iš viso pasaulio.

Kelionės į skirtinguose miestuose taip pat gali tai sudėtinga pakuoti į Prancūziją kaip jums reikės pavasarinio drabužių ir sluoksnių įvairovė. Vakarai gali būti vėsus, dienas praleido vaikščiojimas gali būti gana šiltas, ir jūs tikriausiai pastebėsite, kai lietaus ir vėjo, ypač Paryžiuje. Kaip rezultatas, jūsų pakavimo sąrašas turėtų apimti šiltas striukė Vakarais megztiniai ar susagstomi megztiniai, geras vaikščiojimo batus ir tvirtas skėtis, kurie gali priešintis vėjo.

Kartu su pavasario įvykius Prancūzijoje pradžios, taip pat galite patirti pratęsti valandas turistų lankomų vietų, kaip lankytinos vietos pavara iki vasaros minios. Tačiau normos lėktuvų ir apgyvendinimo taip pat pradės lipti šiuo metų laiku, o ne Prancūzijos populiariausių pramogų linijos pradės gauti ilgiau kaip mėnesį progresuoja į užimtas turistinio sezono.

Pasiruošimas Orai, kur jums eiti

Gegužės oras paprastai būna lengvas, tačiau vis dar gali būti pavasarį dušai ir Čili vakarai visoje daug Prancūzijoje.

Vis dėlto, pagal tai, kur esate Prancūzijoje, yra keletas klimato svyravimai dėl geografinės padėties ir tipografijos funkcijų, pavyzdžiui, kalnų ir slėnių. Iš Paryžiaus į Strasbūrą, esate tikri, kad atrasite puikų nuotykį, nesvarbu, kur jūs einate Prancūzijoje:

  • Paris patiria temperatūros svyruoja nuo 50 F (10 C) iki 64 F (18 C yra) ir 57,2 F vidurkį (14 C).
  • Strasbūras šiaurės Prancūzija patirtimi temperatūra svyruoja tarp 46 F (8 C) ir 68 F (20 ° C) su 57 F (13 C) vidurkį.
  • Bordo mato temperatūrą tarp 50 F (10 C) ir 66 F (19 C), kurios vidutinis gegužės temperatūra 59 ° F (15 C).
  • Nice patiria 55 F (13 C) 68 F (20 ° C) temperatūroje, kurių vidutinis gegužės temperatūra 63 F (17 C).
  • Lyon mato temperatūrą tarp 48 F (9 C) ir 68 F (20 ° C) su vidutinė temperatūra 59 ° F (15 C).

Be to, nesvarbu, kur jūs einate, galite tikėtis nuo aštuonių iki 13 dienų nesimatė į gegužės mėnesį, su gražiais gauti mažiausiai kritulių kiekis ir Paryžiaus gauti labiausiai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad Prancūzijoje oras yra gana nepastovi tai metų laikas, todėl jūs visada turėtų ateiti pasirengę bet kokiomis oro sąlygomis.

Geriausi Renginiai ir festivaliai Prancūzijoje gegužės

Kiekvienais metais, Prancūzija atlieka priimančiosios į kultūros renginius ir šventes įvairovė, kuri tikrai pradėti pasiimti garo kaip pavasarį įšyla per gegužės mėnesį, todėl tai puikus mėnesį planuoti savo atostogas, ypač jei norite pabūti vasarą turizmo skubėti.

Turbūt populiariausias ir gerai žinomas renginys, vykstantis kiekvienais metais Kanų kino festivalyje, kuris demonstruoja geriausi nepriklausomos kino iš viso pasaulio.

Nors dauguma atsijos reikalauja pramonės įgaliojimai naudoti juos, tuo  Cinéma de La Plage  yra naktimis patikra Out konkurencijos filmų ir Kanų klasikos, kurią galite patirti apsilankę Kanų turizmo biuras.

Dėl kultūros ir istorijos entuziastai, jūs taip pat gali dalyvauti  Europos naktis muziejų  arba užsukti į Vilhelmas I Užkariautojas svetainių ir 1066 mūšis Hastings, kur Williamas nugalėjo Angliją nustatyti Norman taisyklę prieš daugiau nei 950 metų. Tarp populiariausių istorinės paskirties Prancūzijoje yra Vilhelmas I Užkariautojas pilį Falaise.

Sporto entuziastai taip pat gali mėgautis Prancūzijos atviras teniso čempionatas Paryžiuje, bet jūs turite būti tikri, užsisakyti bilietus iš anksto, jei jūs tikitės gauti gerus vietas turnyre taip renginys linkęs išparduoti greitai.