Skip to main content

Gerçeğin Pattaya Sanctuary: Complete Guide

Gerçeğin Pattaya Sanctuary: Complete Guide

Pattaya o üne kavuşturan seediness daha sunmak için pek çok şey var. güzel plajları itibaren interaktif sanat müzeleri, botanik bahçeleri ve hatta şarap imalathaneleri gür üzere, Pattaya dinamik ve farklı bir hedef – ve sadece yeni başlıyor.

Özellikle entrika var One Pattaya cazibe kıyı boyunca şehrin yaklaşık 15 dakika kuzey bulunduğu, Hakikat sözde Sanctuary olduğunu. Doğruluk Pattaya’nın Sanctuary tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin, orada yapabileceği her şeyi, nasıl bir ziyaret ve ne keşfetmek bitirdikten sonra yakın ilgisi planlamak.

Doğruluk Pattya en Sanctuary Tarihçesi

1981 yılında, Lek Viriyaphant adında bir Tay işadamı o Pattaya şey inşa etmek istediğine karar verdi. ne yazık ki 2000 yılında vefat A sanatların dikkate değer hamisi (ve kötü şöhretli eksantrik), Bay Viriyaphant da uzak olmayan Suvarnabhumi Havaalanı’na Samut Prakan ili oturur Bangkok dışında Erawan Müzesi’ni finanse.

Mevcut durumda, Hakikat Sanctuary az söylemek etkileyici – ana kulesiyle havaya 300 ayak yükselir ve site yaklaşık bir dönüm kapsar. Ancak, Hakikat Sanctuary henüz tamamlanmış değil. ulaşılacağına dair hedef başka bir hikaye tamamen olup olmadığı rağmen Barcelona’nın Sagrada Familia gibi onun beklenen bitiş tarihi, bir süre sonra bu yüzyıl-2050 bir hedef olarak gösterildi olmuştur olduğunu.

Doğruluk Pattaya’nın Sığınağı’nda Ne Yapmalı

tamamen tik ahşap inşa edilen Hakikat Sanctuary en iyi olarak tarif edilebilir bir stil temsil “Vizyoner Sanat.” Hangisi bu durumda büyük ölçüde Budizm’in Hinduizm ve Tayland’ın ulusal din esinlenerek bir yer, ev görünümünde bir teolojik noktaya götürmek görsel motifler kullanır demek ki. Sanctuary of Truth yapmak ana şeylerden biri adamın Evrenin ile ilişkisi ve hayatın Budist döngüsü gibi önemli doğu dini kavramların, görsel belirtilerini görmektir.

Gerçeğin Sanctuary da son birkaç binlerce yıldır Çinhindi genelinde var olmuştur birçok mimari tarzların bir araştırmadır. Bangkok’un kuzey Ayutthaya antik kenti ziyaret Gezginler Sanctuary of Truth en göze çarpan benzerlikler tanıyacak, fakat daha farklı ilham yanı mevcuttur. Özellikle, Sanctuary dört ev sahipliği gopura genellikle Güney Hindistan Tamil Nadu ve Karnataka eyaletlerinde Dravidyan tapınaklar bulmak giriş kuleleri, yapılar.

Tabii ki, çok dilli bilgilendirme afişlerin size ihtiyacınız olan tüm bağlam ve arka plan verecek olsa bile, bir tarih dersi olarak Sanctuary of Truth ziyaretiniz düşünmek gerekmez. yalnız Sanctuary görsel yönü ezici ve fotoğrafçılığınızı bilemek için, ya da Instagram sever o daha fazla stil ise, yüzlerce komuta eminiz bazı Selfie’ler almak için harika bir yerdir.

Gerçeğin Pattaya Sanctuary ziyaret Nasıl

Hemen kuzeyinde Pattaya plajının Na Kluea semtinde bulunan Hakikat Sanctuary şehir merkezinde trafik koşullarına bağlı olarak, araba ile ulaşmak için yaklaşık 20-30 dakika sürer. Pattaya bir kentsel demiryolu ağına yoksun olsa da, 10 baht maliyeti şehir merkezinde, “Yunus Roundabout” herhangi kuzeye minibüs yolculuğu ve aynı zamanda yaklaşık 30 dakika sürer olabilir. Eğer gidiyoruz sürücü söylemek emin olun Prasat Sajja Tham Sanctuary Tay dilinde bilindiği gibi.

Eğer Sanctuary ulaştığınızda size kabul için 500 baht ödemek gerekir. Bu ucuz değil, ama muhtemelen bu makalede boyunca gördüğümüz gibi, gerekçesiyle geniş ve etkileyici hem de. harcamalarında burada sırayla saatlerinin en az bir çift üzerinde Planı paranın karşılığını alır.

Diğer Şeyler Pattaya Yapılacak

Gerçeğin Sanctuary Paradise, kendi sergi haline cennet Tay sahne birleşmeyle hakkında utangaç değil bir etkileşimli 3D sanat galerisine Sanat yakın oturur. Eğer peşinde olduğunuz kolaylık ise, kolayca Pattaya en yolcuları gibi deneyimli aşan bir sabah veya öğleden sonra için bu iki konumlar ödenen olabilir.

eyond bu, Pattaya şehir bildiklerini Eğer Bangkok sokaklarında gaga ağızlı duymuş imalar sınırlıdır, özellikle şaşırtıcı şekilde çok çeşitli yer. Güzel Koh Laan adaya bir tekne binmek muhteşem bir panorama için şehrin bakış açısı ölçeği veya bir tekneden Pattaya’nın kendi yüzen pazar yiyen ped Tay ziyaret sadece Bangkok yapabileceği bir şey değil!

You may also like