Skip to main content

Geriamojo Tailande: vietiniai alkoholiniai gėrimai ir etiketas

 Geriamojo Tailande: vietiniai alkoholiniai gėrimai ir etiketas
Geriamojo Tailando paprastai yra linksmas proga alsuoja juoko, maisto ir draugiškų gestų.

Nenuostabu, kad Tailando alaus poros labai gerai su aštrūs patiekalai ir atogrąžų drėgmės; vietos romas švenčia Tailando žmonių ir biudžeto keliautojams, kurie vertina kainą.

Geriamojo sesijos Tailandas tikrai sanuk (įdomus), bet jie dažnai eiti vėlai būti pasirengę ir žinoti, kaip išgyventi!

Geriamojo Tailando Way

Užuot Užsakant individualius kokteiliai, grupės Thais dažnai nori užsisakyti spirito butelį dalintis. Ledo kibiras ir keletas pasirinktiniai maišytuvai tada užsisakyti ir ant stalo. Lankytinos maišytuvai yra gazuoto vandens ir koksas arba Sprite. Darbuotojai pakeis ledo kelis kartus kibirą, nes ji ištirpdo visą vakarą. Ledas net įtraukta į stiklines alaus kovoti su karšto, lipni oras.

Patarimas: Eksploatacijos ledo į kiekvieno stiklo, kai pirmą kartą pradedate labai mandagus gestas.

Geriamojo communally, kiekvienas asmuo gali kontroliuoti potenciją ir skonį jų savarankiškai sumaišyti kokteiliai, todėl siekiant išvengti galimų nuostolių dėl akį scenarijus.

Alkoholio etiketas

Geriamojo etiketo Tailande yra daug mažiau griežtas nei Kinijoje ar Japonijoje, tačiau jie taikomi kai kurie statuso ir “Suteikti veidą” taisyklės.

Pilant gėrimą kažkas yra gražus gestas; apvainikuoti žmonių aplink jus akinius, jei jums užpildyti savo. Šansai yra, jei kas nors prie stalo negauna jai, baro ar restorano darbuotojai ir toliau kiekvieną kartą jis nukrenta žemiau pusiaukelėje Do not nutekėjimo stiklą, jeigu norite pildymas apvainikuoti savo gėrimą!

Jei radote sau garbės svečias, tikriausiai bus tikimasi, kad sėdėti prie stalo vidurį, o ne galva. Garbės svečių, taip pat paprastai tikimasi, kad tostą tam tikru momentu. Skrebučiai yra dažnai skiriamas visoje geriamojo sesijos, o ne tik pradžioje.

Kai Pirmklasīgs akinius su kuo nors, imti amžių ir statusą atsižvelgti. Jei kas nors jūsų vyresnysis arba aukštesnį statusą, laikykite jūsų stiklo šiek tiek mažesnis ir dzingtelėti mažai jų.

Kaip pasakyti Cheers

Paprasčiausias skrudinta duona ir būdas pasakyti “į sveikatą” Thai yra tiesiog padidinti savo stiklinę (bet ne per didelis) ir pasiūlyti besišypsantį Chone gaow (touch stiklines).

Yra keletas būdų, kaip pasakyti, Cheers Tailando. Šis sąrašas yra transliteruojami maždaug taip, kaip jie yra tariami:

 • Chone gaow (touch akiniai): Kai kas nors nori pasiūlyti tostą, jie kartais tiesiog šaukti Chone! taip, kad visi prie stalo pakels taurę.
 • Puteklītis gaow (tuščia stiklo / nuosėdos iki)
 • Čokas Dee (Sėkmės)
 • Chai Yo (laimėjimas, sėkmė; daug skirtingų prasmių, priklausomai nuo konteksto)

Kitos Ką reikia žinoti

 • 2006 metais, teisinis geriamojo amžiaus Tailando buvo padidintas nuo 18 iki 20 metų. Barai retai, jei kada nors, patikrinkite ID turistams.
 • Druggings atsitiktų Tailande, ypač su kaušu gėrimų. Būkite atsargūs apie vartojate gėrimus iš nepažįstamų ar paliekant gėrimas be priežiūros ant stalo. Į “Mergina” barų darbuotojai buvo žinoma, kad narkotikų ir apiplėšti Vakarų vyrai.
 • Nebent parašė (aplink senamiestį Chiang Mai griovys yra viena įsidėmėtina išimtis), galite teisėtai vykdyti atvirą gėrimas gatvės daugelyje vietų visame Tailande.
 • Stiklo alaus buteliai turi nedidelį indėlių grąžinimo Tailande, paskatino žmones eiti aplink rinkti juos perdirbti. Kai baigsite, palikti savo butelį bare arba padėkite jį šalia šiukšlių dėžę, kai kažkas domina galite rasti jį.

alus

Šviesiai, vidutinio darbingi alus yra akivaizdus pasirinkimas balansavimo dega iš tų puikiai aštrūs makaronų patiekalų. Lager yra iš Tailande žaidimo pavadinimas, ir yra trys labai populiarus vietos pasirinkimai:

 • Singha: Tailando seniausia alaus tariamas kaip “Užsiregistruoti” -The pavadinimas yra kilęs iš sanskrito žodžio liūtas. Su standartine ABV 5%, Singha paprastai pasigalynėti vietos alaus pasirinkimas.
 • Liūtas: Tai ne sutapimas, kad Singha, Tailando “liūtas” alaus, virimo aparatas taip pat daro alų, pavadintą Liūtas. Liūtas yra pigiau Lager iš to paties alaus daryklos ir turi 5% ABV.
 • Chang: GO-alui for Backpackers Tailandas Chang paprastai šiek tiek pigesnis ir turi šiek tiek daugiau bite-tiek alkoholio ir skonis nei savo konkurentus. Chang Klasika, originalus Lager su 6,4% ABV, kažkada buvo gandai, kad kokybės kontrolės klausimus. Chang (tariama: “Chahng”) reiškia dramblys tajų, paskatino žygeivių bijoti baimės “Changover”, kad jaučiasi kaip dramblys stovi ant vienos galvos.

Chang Classic populiarumas tolesnių Chang eksportas (ABV 5%), Chang projektas (ABV 5%), ir Chang švyturio (ABV 4.2%). Daug kitų alaus yra arba užpiltos arba lengvai prieinama Tailande, ypač “Heineken”, “Carlsberg”, San Miguel, ir tigras. Alus dažnai girtas su ledu.

kibiras gėrimai

Tailando kibirai prasidėjo kaip būdas Backpackers nešiotis daug alkoholio salų šalis, pavyzdžiui, Full Moon Šalis metu, bet jie dabar švenčiama visoje Pietryčių Azijoje.

Jūs rasite šių spalvingų, plastikiniai smėlio kibirus alsuoja girtauti ir šiaudų sauja (matyt už pasidalinimą) iš Vang Vieng Laoso Perhentian salose Malaizija. Plastikinį kibirą gėrimai gana daug galima rasti bet kur palei Bananų Pancake Trail kur Backpackers kaip į šalis.

Už kibiras gėrimų idėja yra garsas: iš keliautojų lentelė gali pasidalinti vieną, kiekvienas atsižvelgiant šiaudų ir bendravimas ateina lengvai ypač širdies apsukų vietos Redbull pradeda dirbti savo magija. Su dideliu kiekiu alkoholio užmaskuotas saldžių maišytuvai ir kofeino, daugelis keliautojų sužinojau kietąjį būdu, kad kibirai kurie turėtų būti dalijamasi, o ne suvartotas singlehandedly.

Originali tajų Kaušo gėrimas sudarė visą mažas butelis (300 ml) Sangsom ar kitu vietiniu romu, tajų RedBull, ir kokso. Dabar, kibiras gėrimų galima įsigyti su bet dvasių ir maišytuvai derinys.

Tokiose vietose kaip Khao San Road, esantys Bankokas, kainos kibirai gaunu pigiau-kartais JAV $ 5 arba mažiau! Neišvengiamai šie pasiūlymai, kurie atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa iš tikrųjų yra; Į kibirai dažnai pasirodyti esąs daugiau cukraus ir kofeino, nei alkoholio.

thai Redbull

Redbull kilęs iš Tailando; vietos Daiktai parduodami mažų, stiklinių butelių yra gandai, kad būtų stipresnė ir veiksmingesnė nei Redbull parduodamos iš skardinių į Vakarus. Thai Redbull sudėtyje kitą formulę, turi daugiau kofeino kiekį, ir turi saldesnis skonis. Skirtingai Redbull parduodami Vakarų šalyse, tajų Redbull yra ne gazuotas.

Be karbonatų, tie kompaktiški, stiklo buteliai Redbull yra neįtikėtinai lengva žemyn per vieną burnelę-bet nepamiršti, kiek vartoji! Ryklys ir M150 konkuruoja energetiniai gėrimai, kurie kartais pakeitė RedBull.

kietos Spiritas

Vietos dvasia pasirinkimas yra Sangsom, populiarus romas, su 40% ABV. Nors Sangsom dažnai vadinamas viskio, jis gaminamas iš cukranendrių ir brandinamas ąžuolo statinėse, kvalifikavo jį kaip romo.

Honkongas Stringai ir Mekhong du kitų populiarių rudos dvasios, kad yra pigesni aukos iš Tailando gėrimai, atsižvelgiama Sangsom kūrėjai.

Vietinis Naminę degtinę

Beveik kiekvienas Azijoje vieta yra pigus, vietos viskis, pagamintas iš fermentuojant ryžių ir Tailandas yra liūdnai.

Populiarus kaimiečių ir visiems kitiems, kurie vertina pigaus gėrimo, Lao Khao yra pagamintas iš fermentuotų lipnus ryžių. Stiprumas priklauso nuo kas ją padarė. Komerciškai veislių buteliuose galima, bet daug kaimų sugalvoti savo alaus. Vietiniai dažnai patinka žiūrėti Farang (užsienietį) kova tvarkyti Lao Khao fotografiją!

Alkoholio pardavimo Tailandas

Su vienu iš aukščiausių geriamojo ir vairavimo problemų pasaulyje, Tailandas yra išleisti vis didesnį spaudimą dėl alkoholio pardavimo ir atskaitomybės visoje šalyje. Individualūs provincijose, pvz Chiang Mai turi paspartinti apribojimus viršuje nacionalinius reikalavimus. 2006 metais, teisinis geriamojo amžius buvo padidintas iki 20 metų, vienas iš griežčiausių regione.

Baras uždarymo datos yra nustatyti vidurnaktį daugelyje vietų visame Tailande, nors vykdymo dažnai priklauso nuo baro užgaidos ir jei nors “baudos” mokamos per vietos policija, kad naktį.

Minimarts, pavyzdžiui, 7-Eleven leidžiama tik legaliai parduoti alkoholį nuo 11 ryto iki 2 val ir tada nuo 5 val iki vidurnakčio. Įmonių minimarts ir parduotuvėse atidžiai laikytis šių oficialių valandas, tačiau nepriklausomi parduotuvės ir pardavėjai dažniausiai ir toliau tyliai parduoti alkoholio.

Alkoholis pardavimai per provincijų ir nacionalinius rinkimus, budistų šventes, ir tam tikrų švenčių, tokių kaip Karaliaus gimtadienis yra draudžiama. Tais laikais, tik drąsus keletas barų ir restoranų bus parduoti alkoholio. Daugelis budistų šventės pasitaiko ištisus metus, dažnai sutampa su pilna palydovai, paskatino datas, kad patikrintume pilnatį partijos Koh Phangan būti pakeista per dieną ar dvi.

Kur nusipirkti vyno

Jūs nerasite vyną parduoti daugelyje vietų už alkoholinius gėrimus parduotuvėse didžiuosiuose miestuose ir mega dydžio prekybos centruose, dažnai stengiasi įtikti Vakarų emigrantai. Dideli prekybos centrų tinklai, pavyzdžiui, palaidinukės, Rimping ir Big C dažnai turi didžiausią pasirinkimą importuojamų vynų.

Tailandas turi tris klesti vyno regionus, kurie pamažu tarptautinį pripažinimą. Siam vyninė yra apie valandą į pietus nuo Bankoko ir garsėja plūduriuojančius vynuogynus ant Čao Praja upės deltoje. Ekskursijos galima rasti vynuogynų Khao Yai nacionalinis parkas, ir vyno scena vystosi šiaurės rytų kampe Tailandas netoli sienos su Laoso.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *