Skip to main content

Geriausi Tailando Alaus ženklai – 3 populiariausių alaus Tailandas

Geriausi Tailando Alaus ženklai - 3 populiariausių alaus Tailandas
Alus Tailande tikrai suvesta trijų geriausių Tailando alaus rūšių: Singha, Leo ir Chang.

Visi trys alaus mėgautis daugiausia lojalių taip, sudarytą iš vietinių gyventojų, keliautojams ir Vakarų emigrantai, kuris dabar vadiname Tailandas namus.

Konkurencijos Tailande yra didžiulė – paprastai nereikia ieškoti toli pastebėti ką nors marškinėlius skatinti vieną iš didžiųjų alaus gamintojų. Alaus mėgėjų Tailandas patinka tai, ką jie mėgsta, ir jie naudojasi teigdamas niuansus. Daugelis nesupranta, Liūtas ir Singha gaminami toje pačioje įmonėje.

Alus iš pradžių buvo įvesta į Tailandą Europos lankytojams, bet ir nuo 1933, Thais buvo alaus savo. Nors jūs rasite importuojamų alaus daugelyje barų ir restoranų, vietiniai alaus padaryti didelį darbą kontroliuoti skausmą mėgaudamiesi kai aštrūs makaronai.

Amatų Alus bando laikykis Tailande, tačiau griežti įstatymai ir griežtos bausmės Naminė aludarystė yra stabdomas pramonę. 2016, įstatymai buvo dar sunkiau. Nuo režimo pokyčių, Tailandas buvo sugriežtinti savo įstatymus dėl alkoholio.

Patarimas: Nenustebkite, kai jūsų alus Tailandas patiekiama su ledu (stiklo nam Keng ). Tai nėra taip blogai, kaip atrodo, ypač Pietryčių Azijos šiluma. Vietinis geriamo etiketas yra pasidalinti didelius butelius; jie neturi likti šalta ilgai.

Singha

Tarimas: “dainuoja” (toliau val ir tyli) Tailandas pirmasis – ir daugelis teigtų, geriausia – alaus yra švarus ir-trapumą šviesiai Lager ne 5 proc ABV.

Singha taip pat Tailando alus labiausiai žinomas už Tailandas, nes ji eksportuojama į daugelį užsienio šalių. Atrodo teisinga, The palaima Rawḑ alaus darykla gamina jau Singha nuo 1933.

Pavadinimas “Singha” yra kilęs iš Singh , sanskrito žodis “liūtas” ir galingo žvėries indų folkloro (taip pat, kodėl Singapūras yra žinomas kaip “Lion City”).

Singha dažnai šiek tiek brangesnis nei kitų populiariausių alaus rūšių Tailandas. Gal todėl ji labiau vengia biudžeto keliautojams, kurie nori Leo ar Chang.

Palaima Rawḑ alaus darykla (seniausias Tailando) būstinė Bankokas, tačiau alus gaminamas ne iš alaus daryklų visoje šalyje sklaida. Viešosios ekskursijos po alaus daryklą nėra reklamuojami, tačiau asmeninįpranešimą, Grupė ir verslo ekskursijos gali būti organizuojamas susisiekus su kompanija .

Liūtas

Tarimas: “Liūtas”

Liūtas A Lager su 5 proc ABV, yra viena iš Tailando populiariausių “biudžetas” alaus – daugiausia dėl to, jis krinta lengvai ir nėra Chang.

Kažkada Chang turėjo bjaurų reputaciją suteikiant nuosekliai terrible “Changovers”. Keliautojai kreipėsi į Leo, kuris buvo laikomas geresnės kokybės, tačiau vis dar nebrangios. Kaip Singha, jis taip pat padarė Boon Rawḑ alaus darykla, bet kainuos šiek tiek mažiau. Taip, pavadinimas yra dar rėksi-out prie mitologinio, liūtas-kaip žvėris.

Liūtas turi didelę dalį Tailande rinkoje, tačiau, pasak Chang šalininkai, trūksta skonio Seksualumas Chang. Vadina jį viduriniosios varžovas kažkur tarp Chang ir Singha.

Kainos skiriasi visoje šalyje, bet Liūtas paprastai kainuoja tik šiek tiek daugiau nei Chang, bet mažiau nei Singha.

Alus Chang

Tarimas: “CH-AH-ng”, o ne “CH-AE-ng”
Alaus Chang ( Chang yra Tailando žodis “dramblys”) gali būti ne taip gerai žinomas Vakaruose kaip Singha, bet tai labai populiarus Tailande. Chang ypač mylimas biudžeto keliautojams, kurie praleidžia daug laiko bendravimui daug: tai paprastai pigiausias iš geriausių Tailando alaus rūšių pasiūla.

Chang buvo padėti Naujinimo saulėje perdžiūvusi keliautojus nuo 1995 Daugelis nori paryškinti skonį virš Leo ar Singha. Iki 2015 m Lager buvo stipriausia alaus pasirinkimų Tailandas: per Alkoholio buvo sunkiau pataikyti 6.4 proc. Naujas Chang Klasika turi apie 5,2 proc ABV.

Nors tai laimėjo apdovanojimų Chang kovojo su kokybės kontrolės reputaciją. Gandai bėgo laukinių kad Chang Alkoholio buvo nenuoseklūs tarp butelių ir gali pasiekti didesnės nei 10 proc. Backpackers Tailande bijojo baimės “Changover”, kuris tikrai jaučiau dramblys stovint ant vienos galvos. Užuot overindulgence, alaus receptas buvo paprastai laikoma kaltininkas.

Chang pakeitė ABV ir formulę, atleidžiantis kelis variantus, įskaitant Chang Light, Chang projekto ir Chang eksportas. 2015, visi ženklai buvo sujungti į Chang Classic.

Chang pagaminti pagal Tailando gėrimai (ThaiBev) , didžiausia gėrimų kompanija Tailande. Jie taip pat Sangsom ir Mekhong, populiariausių romo Tailande.

ThaiBev buvo įkurta 2003 metais ir yra įsikūręs Bankoke, bet daug alaus daroma Ayutthaya, senovės sostinėje šiaurę nuo Bankoko.

Archa (arklys) alus taip pat gaminamas ThaiBev įmonės, tačiau tai nėra taip gerai žinoma, kad keliautojų. Archa yra populiarus pasiimti kai Emigrantų sluoksniuose, kurie nori skonį ir 5 proc ABV.

You may also like