Geriausi Things to do Sukhothai, Tailandas

Posted on

Geriausi Things to do Sukhothai, Tailandas
Daugelis iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Sukhothai galima mėgautis savarankiškai vadovaujasi per porą dienų span; tiesiog paimti dviratį ir pirmyn! Įsikūręs maždaug pusiaukelėje tarp Bankokas ir Chiang Mai, Tailandas senovės sostinėje nuo 13-ojo amžiaus uždirbo UNESCO Pasaulio paveldo statusą 1991 m.

Priešingai Ayutthaya, kitas Tailando senovės sostinių, Sukhothai yra daugiau kompaktiškas jaustis ir dažnai mažiau žmonių. Atstumas iš Bankoko atgraso kai keliautojai, o pasirinkti, kad trumpesnis, dviejų valandų kelionę ištirti Ajutajos griuvėsiai, tačiau abu miestai yra verta aplankyti.

Sukhothai yra vyresni nei Ayutthaya, todėl išlikusių griuvėsių ten dar įspūdingas. Tailando sistema raštu buvo sukurta Sukhothai Karalystės 1283. Modernus abėcėlė vis dar atrodo panašiai kaip originalių, rasti griuvėsiai visame parke akmens užrašais!

Aplankykite Ramkhamhaengo nacionalinis muziejus

Taip, renkasi praleisti laiką viduje pagal fluorescencinio apšvietimo, nėra lengva, kai tiek daug archeologinių gydo laukia į Sukhothai istorinis parkas, tačiau mokosi šiek tiek iš Sukhothai istorijos bus labai pagerinti savo patirties nėra. Be supratimo tiek, visi Budos statulos ir sugrąžino svetainių Blur į vieną didelį archeologinės netvarka.

Turėtumėte patekti į muziejų netrukus po atvykimo į Sukhothai. Jei laikas yra trumpas, galbūt apsvarstyti tyrinėti griuvėsiai pildymas istorinis parkas ryte (geriausias laikas tai padaryti, vistiek), tada pasislėpti nuo dienos karščio muziejuje. Laikas, praleistas muziejuje padės jums suprasti, ką mačiau, kad rytą. Po to, kai užsidaro vėlyvą popietę, grįžti tyrinėti šventyklos ir pasirinkti gerą vietą už saulėlydžio.

Ramkhamhaen Nacionalinis muziejus dirba iki 16:00 Startinis mokestis yra 150 batas, ir jums reikia palikti savo kuprinę į spintelę.

Išsinuomoti dviratį ir pradėti tyrinėti

Nors galite tikrai ištirti istorines zonas pėsčiomis, turintys dviračiu labai padidina savo asortimentą. Daugelis svečių namai bus paskolinti dviračius svečiams nemokamai. Jei ne, išsinuomoti vieną iš parduotuvių šalia pagrindinio įėjimo į Sukhothai istorinis parkas.

Dviračiai gali matyti geresnių dienų, bet nuoma yra nebrangios (40-50 batas per dieną). Dviračių leis jums matyti pakraštyje svetainėse be pridėtinės atsakomybę, kad ateina su vairavimo ir stovėjimo motorolerį.

Jei neturite važinėtis dviračiu per pastaruosius dešimtmečius, ar jaučiasi tingus šilumos, šokinėti ant elektros tramvajų, kuris cirkuliuoja į parką. Ekskursijos yra tik 60 batas.

Aplankykite Sangkhalok muziejus

Jei kruopščiai patiko Ramkhamhaen Nacionalinis muziejus, o gal reikia vieta antis viduje per lietingą sezoną, Sangkhalok muziejus yra dar vienas geras pasirinkimas.

Kaip su Ramkhamhaen nacionalinio muziejaus, vizitas į Sangkhalok muziejuje bus išplėsti savo supratimą apie daugelį griuvėsiai srityje. Muziejuje yra namo didelė kolekcija senovės keramikos – misa, skirta visiems, kurie domisi keramika. Priėmimo yra maždaug 100 batas.

Naršyti Wat Mahathat

Laikoma svarbiausia šventykla Sukhothai, į “Temple of Great Relic” Manoma, kad įsikūręs relikvijas iš Budos. Wat Mahathat buvo nutiesta tarp 1292 ir 1347 m; jis tarnavo kaip pagrindinis šventyklą Sukhothai Karalystės.

Vat Mahathat yra didžiausias ir labiausiai lankomas visų šventyklų griuvėsiai Sukhothai. Atvykti arba anksti arba per vėlai – darydami padės jums išvengti daugelio kelionių grupių, kurios nusileidžia ant šventyklos. Jūs taip pat gali sugauti pertraukos, kai jie eiti pietų.

Pastaba: pavadinimas “Vat Mahathat” naudojamas keletą šventyklų visame Tailande, įskaitant populiaraus šventykloje Ayutthaya.

Patirkite Wat Si Chum Magic

Vat Si Chum yra vienas iš tų svetainių, kurios atneša vidinį Indiana Jones, panašiai kaip kai kurie iš vynuogių-įsipainiojęs šventyklos Angkor Wat, Kambodžos. Antra tik Wat Mahathat populiarumo, Vat Si Chum yra labai fotogeniška.

Realus vilioti Wat Si Chum yra glimpsing 50-snukio talo Budos statula per vienodai talo plyšiai prie įėjimo. Pirštai nukreipta žemyn buvo trinamas su auksu. Graviruotas šiferis išilgai koridoriaus vaizduoja Budos gyvenimą. Šie meno kūriniai laikomi seniausia pavyzdžiai Tailando brėžinyje.

Kaip Wat Mahathat, aplankant anksti ir Pēršana kelionių grupių svarbu užfiksuoti magija – ir gerų nuotraukų – Wat Si Chum.

Pamatyti ne Wat Chang Lom dramblys

Chang reiškia “dramblys” tailandiečių, ir tai, ką pamatysite šiame gražiai restauruotame šventykloje. 32 akmens drambliai, kad apjuosia varpo formos stupa stende dėmesį.

Vat Chang Lom yra šiek tiek ne įprasta šventyklų grandinės. Ieškoti ją už legendinio Sukhothai Hotel ir kai jūs Dotarłeś jūsų užpildyti šventykloje ten jau daug valgyti ir prekybos galimybes netoliese.

Pastaba: Yra ir kitas Vat Chang Lom valandą į šiaurę nuo Sukhothai. Jei jūs pasamdytas vairuotojas, įsitikinkite, kad jie suprastų, kuris iš jų norite aplankyti!

Žiūrėti Khmerų architektūrą Wat Si Sawai

Vat Si Sawai skiriasi nuo šventyklos poilsio Sukhothai, nes iš pradžių ji buvo induistų šventykla. Tai taip pat yra vienas iš seniausių šventyklų ten.

Kiekvienas, kuris jau aplankė Angkor Wat karto pastebėsite skiriamąjį, khmerų stiliaus architektūra viduje grioviu. Daugybė statulos induistų dievybių buvo rasta šioje srityje ir yra dabar eksponuojama Nacionaliniame muziejuje. Vat Si Sawai buvo konvertuojami į budistų šventyklos kažkada 14 a.

Žiūrėti saulėlydžio Wat Sa Si

Vat Sa Si yra mažas, palyginti su kitais šventyklų visame istoriniame parke, tačiau rami aplinka sudaro tam tikro dydžio. Šventykla apsupta vandens ir ir daro gražus saulėlydžio nuotraukų. Su šiek tiek laimės ir geras apšvietimas, jūs galite gauti nuotraukas su raudonos ir apelsinų atsispindi šventyklų ežero.

Stupos ne Wat Sa Si yra apvali su taško ant viršaus, tuo pačiu stiliumi apylygiai Šri Lankoje. The Chedi sakė, kad namas buvusio karaliaus Sukhothai pelenus.

Prisiminti: Šventyklos griuvėsiai laikomi šventų vietų ir dažnai lankėsi vienuoliai. Įprasti būdai parodyti pagarbą taikyti šventyklos.

Paimkite dienų kelionė į Si Satchanalai

Si-Satčanalajus yra apie valanda kelio į šiaurę nuo Sukhothai. Įkurta 1250, iš “City of geri žmonės” griuvėsiai yra tarsi miniatiūrinė Sukhothai istorinis parkas. Jūs rasite įspūdingas šventyklas, Budos statula, o miesto gynybos reiškė, kad iš Birmos užpuolikai liekanas. Šventyklos griuvėsiai yra kas šiek tiek įspūdinga kaip į Sukhothai istorinis parkas tie.

Si Satchanalai lengvai ištirti dėl snukio ir yra verti UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą aplankyti.

Eiti Žr Thuriang krosnys

Jei jau ištirta pakankamai šventyklas patirti “wat perdegimo”, mano vairavimo šiaurę nuo Thuriang deginimo liekanų. Senovės keramikos degimo krosnis dešimtys nebuvo atrasta iki 20-ojo amžiaus pabaigoje.

Daugelis krosnys yra apsaugotas nuo elementų su stogais, todėl svetainė yra geras pasirinkimas norint gauti iš saulės ar lietaus trumpą laiką. Į beveik 15 pėdų ilgio krosnys kartą alkūninis iš keraminių plytų ir keramikos ties Sukhothai Karalystės viršūnę.

Rasti Thuriang deginimo tik šiek tiek į šiaurę nuo Si Satchanalai. Jums reikės samdyti vairuotoją ar išsinuomoti motorolerį.

Valgykite rinkose

Geriausias būdas rasti bet naujoje vietoje pulsas praleisti laiką rinkose. Sukhothai yra keletas; bandyti mėgautis autentiška nebrangiai miltų arba nakties rinkos arba anksti ryte šviežių produktų rinkai.

Naktį rinka Sukhothai yra tiesiog pakankamai užsiėmę, kad būtų įdomu. Jūs paprastai pamatyti daugiau Thais nibbling ir bendravimo, nei turistų. Centralizuotas sėdėjimo (atskleidė) leidžia keliautojams bendrauti ir mėgautis skanėstus.

Ryte rinka Sukhothai yra puikus žmonės žiūri ir mėginių ėmimo vietos Vibe. Nors daugelis kioskų specializuojasi žaliavų vietos namų ir restoranų, yra keletas galimybių išbandyti vietinį tarifą. Patraukti šiek tiek lipnūs ryžiai, paprastai valgyti su pirštais; naudoti savo dešinę ranką, kad būtų mandagūs.

Saugoti akis iš šviežių vaisių (surasti mangostanus kai sezono) ir kepti mėsos suvynioti į bananų lapų.

Pabandykite Sukhothai Makaronai

Sukhothai turi savo variantą Pietryčių Azijoje visur kuay Tiew makaronų sriubos. Sukhotajaus versija gali būti sunku rasti kitur.

Po šimtmečių senumo receptas, ryžių makaronai yra įtraukta į kaulų sultinys su plonais griežinėliais kiauliena, žemės riešutų, pupelių daigų ir pjaustytų daržovių. Kai patobulinimai kompensuoti nedidelis saldumas sultinio yra kalkių sulčių ir sūrus nam pla (žuvų padažas).

Ieškoti Sukhothai kuay Tiew (skamba kaip “Kway tee-OW”; transliteruojami Vertimai skiriasi meniu) vietos restoranų ir naktinio rinkoje. Makaronai gali būti naudojamasi kaip sriuba ar “sausas”.