Geriausias laikas aplankyti Bali

Posted on

 Geriausias laikas aplankyti Bali
Geriausias laikas aplankyti Bali paprastai per vasaros mėnesius birželio, liepos, rugpjūčio, kai oras yra sausas ir dienos yra saulėta. Deja, tai taip pat kai sala tampa labiausiai perkrautas-jums nebus vienintelis ieškoti naršyti, smėlio ir saulės!

Galimybė pabėgti pietų pusrutulyje žiemos mėnesius yra tik šiek tiek per daug viliojanti dešimtys tūkstančių australų, kuris patraukti trumpus, nebrangiai skrydžius aukštyn į Bali.

Nesvarbu, metų laiko, tikėtis Balis būti triukšmingo. Saloje eina tik iš užsiėmę, kad užsiėmęs. Iš tiesų, iš kelionės į Indoneziją, didžiausia pasaulyje salų tautos ir ketvirtą tankiausiai šalyje didžioji dalis, tik aplankyti Balį.

Tai ne pasirinkimų Indonezija trūkumo. Balis yra tik vienas iš daugiau nei 8800 pavadintų salos Indonezija, plius daug daugiau neįvardinta salų archipelage.

Sezono Balyje

Jei jūs neprieštaraujate intensyvus eismas ir dalintis perkrautas paplūdimiai, eiti, kai oras yra geriausia. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais dažnai pats sausiausias mėnesių su maloniu temperatūrai.

Geras kompromisas rizikuoti kartais lietus mainais už daugiau ramybės. Pečių mėnesių prieš ir po sezono (ypač balandžio, gegužės ir rugsėjo mėnesiais) yra malonus ir patirtis daug saulėtų dienų.

Drėgniausiais mėnesių aplankyti Bali yra nuo lapkričio iki kovo. Gruodžio, sausio, ir vasario yra ypač lietingą ir šiek tiek šilčiau. Tai yra didžiausia mėnesių Tailande ir šalys į šiaurę nuo Indonezijos, kurie švenčia savo sausus sezonus prieš šilumos tikrai juda.

Nepaisant lietaus ir šiek tiek šilčiau temperatūros gruodį Balis dar tampa užimtas su revellers per Kalėdas ir atostogų Naujųjų Metų.

Orai Balyje

Nors Balis yra šiltas ir patogus ištisus metus, sala turi du sezonus: šlapias ir sausas.

Nenuostabu, kad lankytojų skaičius didėja saulėtų dienų padidėjimą. Visiems mėgstamiausia sala veikla, ypač degintis, kelionėse ir motorbiking, yra kur kas malonesnis, be musonas lietaus.

Temperatūra Balis liepos ir rugpjūčio svyruoja nuo 70 laipsnių pagal Celsijų (21 laipsnių Celsijaus) iki 80 laipsnių pagal Celsijų (27 laipsnių Celsijaus), o gruodžio ir sausio mėn yra ne per toli arba.

Balis yra įsikūręs vos 8 laipsnių į pietus nuo pusiaujo ir turi atogrąžų klimatas. Tos factoids tapti suprakaitavęs trijų dušas-A-dieną realybe, kai jūs vaikščioti per toli nuo vėsus pakrantėje. Drėgmė dažnai tvyro apie 85 proc. Viena išimtis yra žalia Kintamani regionas į šiaurę nuo Ubud į vidų. Kalno Batur suteikia pakankamai aukštis net padaryti orų Chilly ir drizzly keletą dienų keliaujantiems motociklu.

Kelionės per sausas ir sezono negarantuoja visų saulėtų dienų. Motina Gamta saugo salos žalia ištisus metus. Net per sausas sezonas, jūs norite būti pasirengę trumpam pop-up audrų.

Apsilankymas Balis sezono metu

Nors lietus nėra tiksliai padaryti gražus dieną paplūdimyje ar tyrinėti salos interjerą, yra keletas privalumų apsilankymą Balis per “žaliosios” sezoną.

Jūs gausite geresnius pasiūlymus dėl apgyvendinimo ir gali atnaujinti gražiau kambarių už tą pačią kainą, kurią būtų paprastai mokėti už biudžeto Guesthouse. Su keletą viešai neatskleista gudrybės, galite rezultatas ypatingus viešbučių Balis.

Be to, mažiau turistų bus užsikimšimo populiarių “Hotspots”, pavyzdžiui, Ubud. Jūs galite turėti atrakcionų, tokių kaip Goa Gajah (dramblys Cave) sau. Sezono metu, jums gali tekti laukti vidun. Be to, oras yra švaresnis. Mažiau dulkių ir kietųjų dalelių nuo gaisrų pakabinti ore. Ir galiausiai, sąveikos kartais patogiau, kai vietiniai gyventojai yra ne taip perkrautas sezono metu.

Žinoma, apsilankymą sezono metu turi savo praradimas, taip pat. Kartais nuoseklūs liūtys span dienas, o kiti išsklaidyti per valandą. Niekada nežinai. Plius, drėgmė yra daug didesnis, todėl šiluma jaučiasi, kad daug blogiau. Uodai yra daug blogiau tarp liūčių, todėl delspinigius karščiavimas daugiau grėsmės saloje. Matomumas ne nardymo ir vamzdelis svetainių dažnai blogiau, nes nuosėdų nuplaunama į jūrą. Nelygiam jūros gali padaryti laivu mažiau malonus.

Trūkumai skamba mažiau nei patrauklus, bet daugelis keliautojų renkasi aplankyti poilsio tik per mažas sezonus.

Kodėl Balis toks populiarus?

Galbūt todėl, kad Balis yra daugiausia indų, o ne musulmonas, ar krikščionis, jis pasižymi unikalią atmosferą, kuri skiriasi nuo aplinkinių salų. Nepriklausomai nuo priežasties, Balis visada Top paskirties Azijoje.

Balio buvo populiarus stotelė Backpackers Bananų Pancake Trail ilgą laiką. Saloje taip pat yra žinomas naršymas paskirties Pietryčių Azijoje ir aukščiausio medaus vietoje Azijoje.

Elžbieta Gilbertas tikrai skleisti žodį su savo hitu knygos Valgyk, Melskis, meilė . Julia Roberts nusifilmavo 2010 filmas tuo pačiu pavadinimu, atidarius neribotas galimybes Ubud. Prieš 2010 m Ubud daugiausia buvo rami ir traukia biudžeto keliautojams, besidominčius sveika alternatyva siautėjo šalių Kuta.

Bet Holivudas yra ne taip daug kaltinti kaip geografija. Turistinius studentai ir Australijos šeimų-kartu su daug pensininkų emigrantai-pasirinkti pabėgti vėsesniu oru pietiniame pusrutulyje greiferiniai pigūs skrydžiai į Bali.

Su daug studentų iš mokyklos per vasaros mėnesius, bendri seisminis, pvz Kuta tapti chuliganiškas kaip jauni iškylautojai ateiti mėgautis naktiniu gyvenimu. Atmosfera kartu Jalan Legian primena tai, ką būtų galima tikėtis ne kai kurių Amerikos paplūdimiai metu kolegijoje pavasario atostogas. Laimei, yra daug mažiau žinomų vietų pakrantėje: Amed, Lovina, ir Padangbai vis dar siūlo pabėgti. Ir jei viskas tikrai išeiti iš po kontrolės, kad netoliese salos Nusa Lembongan ir Nusa Penida yra viliojanti.

Pavasaris

Pavasaris atneša lietų į Balis kovo, o temperatūra gali būti gana karšta. Tačiau laukti mėnesį ir rasite balandžio bus daug patogiau, o sausas sezonas prasideda gegužės mėnesį. Pavasaris yra populiarus laiko naršant ne saloje.

Renginiai patikrinti:

  • Nyepi, The Bali diena tylos, patenka ant indų Naujieji metai ir tikrai įtakos jūsų kelionę, bet naktį prieš tai smagu! Už visą 24 valandų, turistai turėtų likti viduje jų viešbučių ir nėra triukšmo leidžiama. Paplūdimiai ir įmonės arti net tarptautinis oro uostas išsijungia! Nyepi hitai kovo arba balandžio mėnesį, priklausomai nuo indų Mėnulio kalendorių.
  • Spalvinga festivalis Holi paprastai švenčiama kovo pabaigoje.

Vasara

Kas yra vasara daugeliui vakariečių yra žiemos Balyje. Tai taip pat geriausias laikas aplankyti, jei norite šiltą ir sausą orą (nors vietiniai mano, liepos ir rugpjūčio “šaltas”). Yra kartais lyja, bet nieko panašaus musonas sezoną.

Renginiai patikrinti:

  • Hari Merdekos (Indonezija Nepriklausomybės diena) rugpjūčio 17, taip pat gali turėti įtakos keliones į ir iš Balyje. Indoneziečiai, taip pat patinka lankytis Bali ir iš kiek Sumatros ir kitų vietų salyno.
  • Balio menų festivalis yra užsitęsusį festivalis, kuris yra tarp populiariausių šalyje. Festivalis tradiciškai prasideda antrą šeštadienį birželio ir eina per liepos viduryje.

kristi

Nors Indonezija kaip visuma nėra tikrai turi rudens sezono, mėnesių ruožas nuo rugsėjo iki lapkričio prasideda skaidrus, sausas oras. Lapkričio mėnesį, yra mažiau turistų, tačiau jei jūs tikimės, kad plaukti, jūros gali būti šiurkštus šiuo metu.

Renginiai patikrinti:

  • Nusa Dua “Fiesta” yra įdomus savaitę meno parodų, kultūrinių pasirodymų, ir dar daugiau kartu Balis pietryčių pakrantės. Tai paprastai vyksta spalio arba lapkričio mėnesį.
  • Tarp Balis populiariausių renginių, kad mekepung (buivolo) lenktynės vyksta visoje Negara rudenį.

žiema

Gruodžio spyriai Indonezijos vasaros sezono metu. Drėgmė yra didelis ir valandų perkūnija nėra negirdėtas dalykas. Šiltas jūros turite šiurkščių vandenis, todėl plaukimo mažiau nei idealus, tačiau vasario sąlygos puikiai tinka banglentininkams.

Renginiai patikrinti:

  • Galungan yra svarbiausia religinė šventė Balyje. Jis žymi laiką, kai protėvių dvasios aplankyti Žemę.
  • Kaip ir su visais populiariausių vietų Azijoje, Mėnulio Naujieji metai (datos pakeisti iš metų į metus) atkreipia minios, nepaisant lietingo oro sausį ir vasarį.