Geriausias laikas aplankyti Egiptą

Posted on

Geriausias laikas aplankyti Egiptą

Tūkstančius metų keliautojai keliavo į Egiptą žvilgsnį stebuklas ne senovės piramidžių ir šventyklų likusių nuo faraonų, vienas iš didžiausių civilizacijos pasaulyje kada nors žinoma laiko. Visai neseniai, lankytojai taip pat eiti į įsiurbti kultūrą ar daryti verslą į Kairą; ir atrasti idiliškas paplūdimiai ir visame pasaulyje žinomų rifus prie Raudonosios jūros. Jei kelionė į Egiptą yra savo kibirą sąrašą, vienas iš pirmųjų sprendimų, jums reikia padaryti, yra, kada eiti.

Jei oras yra jūsų pagrindinis rūpestis, geriausias laikas aplankyti Egiptą metu šiauriniame pusrutulyje rudenį, žiemą arba ankstyvą pavasarį (spalio iki balandžio), kai temperatūra yra žemesnė. Norėdami išvengti ne senovės svetainėse kaip Giza, Luksoras, ir Abu Simbel piramidės minios, stenkitės sezono metu (gruodžio ir sausio). Šiuo metų laiku, apgyvendinimas ir ekskursijos visoje šalyje paprastai yra brangesni. Biudžeto keliautojai gali gauti geras nuolaidas vasarą ir pečių sezonus.

Orai Egipte

Daugeliui žmonių, oras yra labai svarbus veiksnys sprendžiant, kada aplankyti Egiptą. Klimatas yra paprastai karšta ir saulėta ištisus metus, ir ten yra labai mažai kritulių pietus nuo Kairo. Net drėgniausiais vietose (Aleksandrijos ir Rafah), lyja tik ant 46 dienų per metus vidurkis. Žiemą paprastai būna lengvi, su dienos temperatūra Kaire vidutiniškai apie 68 laipsnių F. naktį, temperatūra sostinėje gali sumažėti iki 50 laipsnių F arba sumažinti. Vasarą temperatūra pasiekia vidutiniškai 95 laipsnių F apsunkina intensyvios drėgmės.

Svarbu prisiminti, kad daugelis iš Egipto senovės paminklų yra negyvenamose regionuose, kurie lieka karšta, nepaisant to, Nilo upės artumą. Laipiojimo į beoriu kapo ant 100 laipsnių dieną gali būti nusausinti. Keletas viršų vertybės yra įsikūręs pietinėje Egipto, kur ji yra net šilčiau nei Kaire. Jei jūs planuojate aplankyti Luksoras, Asvanas, Abu Simbel ir / arba Lake Nasser nuo gegužės iki spalio, įsitikinkite, kad išvengti vidurdienio karštį planuojant jūsų regėjimui matau už ankstyvą rytą arba vėlyvą popietę.

Tarp kovo ir gegužės mėn Chamsin vėjas atneša storą dulkių ir smėlio audros.

Geriausias laikas Cruise Nilo

Turint tai omenyje, geriausias laikas užsisakyti Nilo kruizas nuo spalio iki balandžio. Temperatūra yra valdomas šiuo metų laiku, kad būtų galima gauti maksimalią naudą iš ekskursijos į iconic įžymybių, tokių kaip Karalių slėnyje ir Luksoras šventyklos. Dėl tų pačių priežasčių, kelionių piko vasaros mėnesius birželio iki rugpjūčio nepatartina. Vidutinis aukštumas dėl Aswan viršyti 104 laipsnių F šiuo metų laiku, ir ten nėra pavėsyje daug ką pasiūlyti atokvėpis nuo vidurdienio saulės.

Geriausias laikas mėgautis Raudonąją jūrą

Birželio iki rugsėjo yra puikus laikas aplankyti Nendrių jūros paplūdimio kurortų. Nepaisant to, kad vasaros kulminaciją, temperatūra ant kranto yra daug žemesnė nei į vidų. Vidutinis vasaros temperatūra ne populiarus Beach Resort Hurghada hover atsiranda maždaug po 84 laipsnių F, o jūros temperatūra yra kvepiantis 80 laipsnių F-puikus snorkeling ir nardymas. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais labai svarbu užsakyti iš anksto, kaip kurortuose galite gauti užimtas su poilsiautojų europiečių ir amerikiečių; ir turtingi egiptiečiai siekia pabėgti nuo Kairo šilumą.

Geriausias laikas aplankyti Egipto Vakarų dykumą

Reikėtų vengti vasaras dykumos, kaip temperatūra ne priemiesčiuose kaip Siwa Oasis nuolat viršyti 104 laipsnių F. Per gilią žiemą, nakties temperatūra gali svarstis tiesiog žemiau nulio, todėl geriausias laikas aplankyti yra pusiaukelėje tarp dviejų bet kuria pavasarį arba rudenį. Vasario balandžio ir rugsėjo iki lapkričio yra optimalios kartų temperatūra išmintingas, nors pavasarį lankytojai turėtų žinoti apie galimus smėlio audros, kaip metinio rezultato Khamsin vėjo.

Kelionės į Egiptą Ramadano metu

Ramadanas yra musulmonų šventą mėnesį nevalgius ir datos kasmet keisti pagal Islamo kalendoriaus datų. Turistai nesitikima, kad greitai lankantis Egiptas Ramadano metu. Tačiau parduotuvės ir bankai yra linkę uždaryti daug dieną, o daugelis kavinių ir restoranų ne atvira ne visi šviesiu paros metu. Naktimis, yra paprastai šventinę atmosferą, kaip valgyti ir gerti CV. Link Ramadano pabaigos, yra keletas šventės, kad yra smagu patirti ir stebėti.

Pavasaris

Pavasaris yra gražus laikas aplankyti Egiptą, temperatūra paprastai yra gana nedidelis. Kai kurie lankytojai gali norėti, kad būtų išvengta Chamsin vėjo sezoną (nuo kovo iki balandžio), kaip matomumas dažnai trukdo smėlio ir dulkių audros. Tai ypač rūpestis norinčių fotografų. Apgyvendinimo ir kelionių kainos yra paprastai pigiau nei jie piko žiemos sezonui.

Renginiai patikrinti:

  • Abu al Haggag Moulid, penkių dienų karnavalas Luksoras, paprastai vyksta pavasarį, prieš mėnesį Ramadanas. Festivalis švenčia 13-ojo amžiaus sufijų lyderis Yusuf Abu al Haggag.
  • Žmonės Egipto švęsti Sham El Nessim pasveikinti pavasarį sezoną šalyje. Ji paprastai vyksta balandžio mėnesį, po koptų Velykų.

Vasara

Temperatūra dažnai alpus vasarą, ypač Aukštutiniame Egipte netoli Luksoras. Bet keliaujant per šį laiką turi savo privilegijos: jūs galite pamatyti Egiptą be išsipučia kolegų turistų, palikdami jus ramybėje bent kai kurie iš šalies labiausiai gerbė paminklų. Ramadanas paprastai patenka per vasaros mėnesius; saugokitės, kad kai kurie atrakcionai gali uždaryti anksčiau, nei įprasta.

Renginiai patikrinti:

  • Musulmonai baigti ilgą Ramadano mėnesį su Eid al Fitr, religinės šventės.

rudenį

Kaip pavasarį, rudenį atneša žemesnes temperatūras ir prieinamomis kainomis. Šilumos kartais gali praėjusią į spalį, tačiau minios vis dar plonas, todėl tai puikus metas aplankyti populiarius paminklus. Jei jūs planuojate aplankyti paplūdimį, tai idealus sezoną padaryti taip, Raudonoji jūra vis dar šilta ir uncrowded.

Renginiai patikrinti:

  • Wafaa al Nulis yra senovės festivalis skirtas Nilo upė. Tai paprastai vyksta per rugsėjo mėnesį.

žiema

Nors žiema gali reikšti gražus oras, tai taip pat didelis turizmo sezonas. Vietos bus daugiau perkrautas ir Hotel kainos gali staigiai išaugti. Yra kartais lietus, o kai kurie miestai, pavyzdžiui, Aleksandrijoje, bus gana drėgna.

Renginiai patikrinti:

  • Sausio 7 d Egipto Coptics švęsti koptų Kalėdas. Vidurnaktį garbintojai surinkti masiškai ir mėgautis tradicinę fatta valgio kartu.
  • kiekvienais metais Abu Simbel festivalis vyks vasario 22 d švęsti paties pavadinimo šventykloje.
  • Anksčiau vyko vasarą, Kairas meno mugė yra viena iš didžiausių šiuolaikinio meno parodose šalyje.