Geriausias laikas aplankyti Londoną

Posted on

 Geriausias laikas aplankyti Londoną
Su švelnia ištisus metus temperatūra ir socialinio kalendoriaus, kuris niekada meta, nėra tokio dalyko, kaip bloga laikas aplankyti Londoną. Tai sakė, kad lankytojų iš tiek užsienyje ir aplink JK išsipučia skaičius per vasaros mėnesius, kai mokyklos iš ir žiemos atostogų laikotarpį. Taigi, kad būtų išvengta spūsčių, geriausias laikas aplankyti Londone per pečių sezonus žiemos pabaigoje / ankstyvą pavasarį (nuo sausio iki balandžio, išskyrus Velykų švenčių) ir rudenį (rugsėjo-lapkričio).

Orai Londone

Londonas turi reputaciją už tai, kad lietingą ir šaltą miestą, bet tai nėra visiškai tikslūs. Daugelis JAV miestų (įskaitant Niujorke) yra iš tikrųjų Rainier nei Londone. Nors Londonas yra linkę būti drumstas, Londonas yra tikrai sausiausias šalies miestas ir patiria keturis sezonus, kartais – visus per vieną dieną.

Žiemą retai panirti žemiau 40 F (4 ° C) ir sniego yra nedažnas su keista sprogo Sniegas retai kaupti. (Tais retais atvejais, bet didėjimas, miestas ir jo oro šlifuoti sustabdyti.) Dienos yra trumpas žiemą, kaip saulė rinkinių visame 4:00 pm

Pavasaris ateina anksti Londone giedra ir žydintys medžiai kartais iškyla kaip vasario pradžia taip vėlai. Vidutiniškai, pavasarį ir rudenį linkę būti Londono rainiest mėnesių, tačiau tai ne pagrindinis skirtumas nuo kitų sezonų.

Vasaros Londone yra gana patogus, palyginti su kitų Europos sostinių su dienos temperatūra 70s F (20s C); Tačiau dažnai per savaitę ar dvi didelio karščio ir drėgmės temperatūra pasiekė 90 F (32 C). Londonas Netiksli įrengtas alpus oras, kaip daugelyje vietų – įskaitant kai Londono metro linijų – neturite oro kondicionierius. Bet šiltas oras iškelia londoniečių pulkas, ir vasarą atneša ilgus šviesiu paros (saulė nėra nustatyti tol, kol apie 11 val).

Sezono Londone

Vasara Londono sezono ir galite tikėtis ilgas eilutes turistų lankomas vietas ir aukštos Kambarių kainos viešbučiams. Dėl pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Londono akis ir Londono bokštas, galite iš anksto užsisakyti bilietus internetu kelis mėnesius iš anksto.

Kadangi dauguma muziejų yra nemokamas (išskyrus specialius eksponatų), nereikia iš anksto knyga; Tačiau, siekiant išvengti minios eiti anksti dieną ir praleisti savaitgalį lankytis kaip Londonas muziejai yra populiarus šeimai pramoga britų, gyvenančių už miesto.

Dėl viešbučiai, nakvynės namai, ir atostogų nuoma turimų Londone skaičiaus, nėra pasirinkimo trūkumas, kai kalbama apie apgyvendinimo, bet knyga iš anksto išvengti nusivylimo.

Kaip ir bet didelis Europos miestas, Londonas, taip pat užimtas per Kalėdas. Viešasis transportas yra nepasiekiamas per Kalėdas ir Limited Kalėdų diena (gruodžio 26). Dauguma Londono garsiausių pramogų ir verslo nedirba Kalėdų dieną ir dieną.

Per britų mokyklines atostogas, miestas taip pat yra perpildyta. vasarą (paprastai nuo liepos iki rugsėjo) per mokyklines atostogas atsirasti; aplink Kalėdų ir Velykų šventes; ir “puse terminas:” Rudens pusė terminas paprastai baigti spalio ir pavasarį pusė terminas paprastai yra vasario viduryje.

sausis

Nors jums reikia žiemos paltai, sausio-miesto Šalčiausias mėnuo-yra puikus laikas aplankyti Londoną kaip atostogų minios buvo ištempti.
Renginiai patikrinti:

 • Sausio 1, aplink Piccadilly gatvėse vyks Londono Naujųjų Metų dienos paradas . Galite įsigyti Grandstand bilietus į festivalio ir paradas iš anksto.
 • Per pirmąsias dvi savaites sausio, parduotuvė ‘Til You Drop ne pardavimų sausio mėnesį. Rezultatas dideles gatves (pagrindinis prekybos magistralėms), pavyzdžiui, Oxford Street ir Regents Gatvė ir paveldo departamentas parduotuvėse kaip Harrods , Selfridges , ir Fortnum & Mason .
 • Sausio 25 turi Burns Night duoklė Škotijos poeto Robert Burns, kuri švenčiama visoje Jungtinėje Karalystėje su Škotijos temomis maistu ir gėrimais tarnavo daugelyje barų ir kai kuriuose restoranuose. (Ten paprastai Haggis dalyvauti.)

vasaris

Kadangi pavasaris pusė terminas patenka mėnesio viduryje, yra daugiau vaikų ir šeimų Londone vasario, palyginti su sausio mėn, bet jis vis dar geras mėnesį aplankyti-ypač jei esate ne keliaujant su vaikais.

Renginiai patikrinti:

 • Švęskite Kinų Naujieji Metai Londono Chinatown su nedideliu paradas ir įvairių švenčių.
 • Valentino diena yra pagerbtas daugelyje Londono restoranų, turinčių specialiųjų meniu arba švenčių dekoru. (Stalai dviems viršuje Londono restoranuose reikia užsisakyti iš anksto).

Kovas

Pavasaris yra vienas iš geriausių kartus apsilankyti, nes Londonas yra toks žalias miestas ir alsuoja parkų, medžių ir gėlių.

Renginiai patikrinti:

 • Šv Patriko diena yra pagerbtas Trafalgaro aikštėje su Londono Šv Patriko diena festivalis , kuris paprastai vyksta savaitgaliais arčiausiai Šv Patriko diena (kovo 17). Su dideliu Airijos gyventojų, tikėtis minias Londono daugeliui Airijos baruose.
 • Jungtinėje Karalystėje, Motinos diena patenka į kovo (data kinta remiantis krikščionių kalendorių), todėl tikėtis, kad tokie dalykai kaip mama temomis popietės arbata ir specialių meniu tam tikruose restoranuose.

Balandis

Nepamirškite savo skėtį, nes pavasarį gali būti šiek tiek lietaus. Velykų švenčių (Didįjį penktadienį ir Velykų pirmadienį) kartais patenka anksčiau kaip kovo ar taip vėlai, kaip gegužės mėnesį. Tikisi, kad ilgas savaitgalis, kad minios, uždaryti ir šventes. Mokyklos paprastai uždarytas dvi savaites aplink Velykų.

Renginiai patikrinti:

Gegužė

Gegužės yra didžiausio turistinio sezono pradžia, bet tai puikus metas apsilankyti, nes oras. Yra dvi gegužės švenčių (valstybinės šventės, kai bankai ir daugelis įmonių yra uždaryti). Jie paprastai vyksta pirmą ir paskutinį pirmadienį mėnesio.

Renginiai patikrinti:

 • Quintessentially britų “Chelsea” Gėlių Rodyti yra penkių dienų šventė visų dalykų gėlių ir vyksta upscale kaimynystėje Chelsea.

birželis

Socialinis kalendorius yra pilnas sūpynės birželį, o miestas yra uogienė-supakuotas su tarptautinėmis ir britų turistų, kurie naudojasi papildomų valandų dienos šviesoje.

Renginiai patikrinti:

 • Trooping spalva (Karalienės gimtadienis paradas) tęsiasi nuo Bekingemo rūmų ir apima Jos Didenybė karalienė išvaizdą. Jums reikia suknelė progai ir nusipirkti bilietus iš anksto.
 • Išdidumas Londone pritraukia maždaug vienas milijonas lankytojų į miestą ir daug LGBT renginių, įskaitant paradas, vyksta aplink Oxford Street.
 • Vimbldono , pasaulinio garso teniso turnyras, kartais prasideda birželio pabaigoje.

liepa

Liepa yra šilčiausias Londono mėnesį ir vienas iš jos judriausių ir labiausiai energingas.

Renginiai patikrinti:

 • Yra tonų muzikos festivalių vyksta Londone vasarą, tačiau labiausiai žinomas yra Proms , dviejų savaičių serijos šiuolaikinės ir klasikinės muzikos koncertai “Royal Albert Hall” South Kensington.

Rugpjūtis

Kaip liepos, rugpjūčio, yra šiltas ir perkrautas. Yra Šventinė paskutinę mėnesio pirmadienį.

Renginiai patikrinti:

 • Noting Hilo karnavalas yra vienas didžiausių Europoje gatvės šalims. Iš Londono West Indijos bendruomenės šventė, renginys vyks per vasarą Šventinis savaitgalis.
 • Carnaval del Pueblo  pagyrimu Lotynų Amerikos kultūrą ir vyksta Burgess parkas.

rugsėjis

Kaip mokykla vėl pradeda ir oras tampa šaltesnis, minios pradėti plonas Londone, todėl tai puikus laikas aplankyti.

Renginiai patikrinti:

 • Sprogus su kūrybos ir įvairiausių renginių, Temzės festivalis vyksta pirmąsias dvi savaites per mėnesį.

Spalio mėn

Spalis atneša šiek tiek daugiau lietaus, bet šiek tiek mažiau žmonių.

Renginiai patikrinti:

lapkritis

Lapkritis pat geras laikas aplankyti, oras yra apsisprendimo dar labiau minios yra gana mažas.
Renginiai patikrinti:

 • Laužo naktį arba Guy Fawkes diena švenčiama lapkričio 5 visoje Jungtinėje Karalystėje ir įamžintas Guy Fawkes “nesėkmės susprogdinti Parlamento rūmus. Yra fejerverkų šou ir laužai visame mieste.
 • Masinis meras anketa Rodyti yra įmantrus paradas ir parodyti, ir jis išsijungia daug Londone už dieną. Nemokamai stebėti eiseną, bet bilietai parduodami už tribūnose.

gruodis

Gruodžio mėnesį, Londonas yra praktiškai kupini šventinės nuotaikos. Miestas blizgučiai su Kalėdų žiburiai (ypač aplink Oxford Circus) ir daug atostogų rinkose. Kalėdos ir Kalėdų diena (gruodžio 26) abu švenčių ir dauguma verslo bus uždarytas. Aplink atostogų laikotarpiu, yra ribotas transporto ir ne viešasis transportas Kalėdų dieną.

Renginiai patikrinti:

 • Naujųjų Metų išvakarėse, Londone užsideda didelis fejerverkų šou ant Temzės upės. Bilietus visada išparduoti gerokai iš anksto