Skip to main content

Geriausias laikas aplankyti Paryžių

 Geriausias laikas aplankyti Paryžių
Planuojant kelionę į Paryžių, viena iš Jūsų aktualiausių klausimų tikriausiai bus “, kai yra geriausias laikas eiti?” Nors visus keturis sezonus Paryžiuje gali būti puikūs, geriausias laikas aplankyti Paryžių yra vasarą, kai temperatūra yra beveik Parfait (puikiai) ir ilgas, saulėtų dienų, kad būtų lengva pamatyti visas įžymybes.

Jei nustatyti aplankyti Paryžių pirmą kartą, jums gali būti įsitikinęs, kad daug-giriamas “Paryžiuje pavasarį” yra akivaizdus pasirinkimas-bet priklausomai nuo jūsų biudžeto, tolerancijos didelės minios, ir jūsų asmens centrų interesus kitas metų laikas, gali iš tikrųjų tiktų jums daug geriau.

Kiekvienas Paryžiuje sezoną turi savo žavesio ir spąstų, privalumus ir trūkumus. Skaitykite daugiau informacijos apie bendrojo jaustis ir atmosferą kiekvieno sezono, taip pat informacijos apie tai, ką pamatyti ir nuveikti Paryžiuje aplink metus.

Lankytinos Renginiai ir festivaliai

Žiemos atostogų sezoną Paryžiuje siūlo daug šviesos ir šventės kaip miestas sviecia Kalėdų ir kitų žiemos švenčių. “Galeries Lafayette” ir kiti orientyrai puošia šventinį dekoro. Rudenį, tuo tarpu, įvykiai, pavyzdžiui, Montmartre vyno derliaus (Vendanges) ir Nuit Blanche, visą naktį meno ir kultūros renginį, kad mato minios sugužėti į laisvų eksponatų ir pasirodymų gatvėse, pareikšti miestas gyvenimo įsimintiniausių būdų. Pavasario žymi miesto džiazo festivalis sezono pradžią.

Džiazo gerbėjai turėtų nepraleisti Banlieue BLEUES festivalis, kuris paprastai prasideda kovo mėnesį ir tęsiasi per vasarą. St-Germain-des-Pres džiazo festivalis paprastai prasideda gegužę. Vasarą, miestas yra tyliau kaip paryžiečiai eiti atostogų, bet vis dar yra daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti, kaip nemokamai atviru dangumi filmų parko ir gausiai muzikos festivaliuose.

Orai Paryžiuje

Paryžius paprastai turi šaltus ir šiek tiek drėgnas žiemos, su aukšta temperatūra svyravo ties 40 laipsnių pagal Celsijų ir nuosmukių maždaug 35 laipsnių. Sniego nėra dažni, tačiau gali atsitikti. Kovo ir balandžio mėn pat yra vėsus, bet temperatūra gali įsilaužti į 50s. Tai nėra iki gegužės, kad atšilimo vyksta, su temperatūra lėtai, bet užtikrintai laipioti į 60s. (Žinoma, lietaus gegužės būdinga, todėl nuolat skėtis po ranka!) Vasara gali būti šiltas ir tvankus, bet paprastai yra maloniai šiltas, su temperatūra retai viršija 80 laipsnių.

Kartais “Indijos vasara” tęsiasi iki pat rugsėjo. Lapkritis gali būti šalta ir drėgna, o Gruodžio mėn trapumą, bet tamsus, kaip dienos trumpėja.

Sezono Paryžiuje

Pavasaris ir vasara yra neabejotinai populiariausias sezonų Paryžiuje. pavasarį, paryžiečiai yra iš naudojasi savo miestą visa jėga, o vasarą, daugelis esate toli nuo atostogų baigimo miestas pilnas turistų. Skrydžiai ir apgyvendinimo bus brangiausias per šiuos du sezonus.

Pavasaris

Dėl spalvingas sezoninių žydėjimas, piknikai, ir romantiškų Velykų getaways, Paryžius pavasarį tiesiog negali būti įveikti. Atminkite, nors, kad tai yra neįtikėtinai populiarus kartą turizmui sostinėje, todėl užsakymo pradžioje yra būtina, jei norite užkliūti gerą sandorį.

Renginiai patikrinti

  • Jei esate sporto gerbėjas, Prancūzijos atviro prasideda trečią savaitę gegužės mėn.
  • Balandžio pradžioje, Paryžiaus maratonas hitai gatves, kaip tūkstančiai paleisti 26,2 mylių Šviesos City.

Vasara

Jei jūs neprieštaraujate dalintis miestą su šimtais ir tūkstančiais kitų turistų ir patinka ilgi, tingus dienų ir naktų idėja tuo metu, kai miesto jos labiausiai atsipalaidavęs, vasarą yra puikus metas tyrinėti Prancūzijos sostinę. Daugelis Prancūzijos žmonių eiti atostogų, tad kol vasara yra atsipalaidavęs laikas aplankyti, kai turistai gali rasti, kad ji būtų šiek tiek per mieguistas kaip kai parduotuvių, restoranų ir barų eiti savo metiniame “vacance” ir beveik keletą savaičių ne laikas.

Renginiai patikrinti

  • Kiekvienų metų birželio 21 d Fête de la Musique paverčia kiekvieną miesto kampe į po atviru dangumi koncertų erdvę.
  • Bastilijos diena, liepos 14, yra vienas iš šalies populiariausių švenčių ir yra švenčiama su paradais, fejerverkais ir dar daugiau.

kristi

Poetinės ir romantiškas sielas mylės kontempliatyvųjį nuotaiką per tą laiką, ir jei jūs esate meno ar knyga meilužis, parodų sezonui yra pačiame įkarštyje rudenį. Sumažėjimas gali būti gana vėsus ir dienos yra trumpas, bet lapai sukasi ir Traškumas ore daro tuos pasivaikščiojimais palei Senos kad daug gražesnė.

Renginiai patikrinti

  • Nepraleiskite Vendanges de Montmartre, egzotiškos renginys vyks Paryžiuje paskutinį likusį vynuogyno.
  • Spalio 6, miesto šeimininkai Nuit Blanche (Baltoji naktis), kai galerijos ir kiti meno erdves lieka atviras vėlai lankytojams.

žiema

Kalėdinės mugės, ledo čiuožimo arenos, Naujametiniai Šventės abiejų Vakarų ir Kinijos tradicijas: nepaisant jo niūrus reputaciją, žiema yra gyvas ir spalvingas kartą sostinėje ir puikus laikas užsisakyti šeimos kelionę. Daugelis miesto labiausiai spalvingi universalinių parduotuvių įspūdingas šviesos ir langų ekranai, suteikiant visas miestas šventinę jausmą.

Renginiai patikrinti

  • Champs-Elysées kasmet įsijungia savo apsvaiginimo Kalėdų šviesos ekrane link lapkričio pabaigoje.
  • Vyno mėgėjai nebus wanna miss salonas des Vins des VIGNERONS indépendants (Nepriklausomas vyno gamintojų mugė), kuris yra laikomas per pastarąjį savaitgalį lapkričio kiekvieną žiemą.

You may also like