Geriausias laikas aplankyti Romą

Posted on

 Geriausias laikas aplankyti Romą
Amžinasis miestas yra šlovinga vieta apsilankyti ištisus metus. Yra tikrai ne “blogai” laikas aplankyti Romą, tačiau reikia nepamiršti, kad liepos ir rugpjūčio mėnesiais, gali būti karštas ir drėgnas, o gruodžio iki kovo yra Čili pusėje. Dauguma sutiktų, kad geriausias laikas aplankyti Romą yra tarp rugsėjo ir lapkričio ir balandžio iki gegužės mėnesio, kai minios yra mažiau, dienos šviesus ir saulėtas, o vakarais yra traškūs ir vėsioje paprastai tik reikalaujantis šviesos striukė.

Bet nesvarbu, ką metų laikas jums nuspręsti keliauti į Romą, prieš jums padaryti jūsų atostogų planus, kad tai gera idėja apsvarstyti keletą veiksnių, įskaitant minios, oro, specialių renginių ir biudžeto skaičių.

Orai Romoje

Roma turi Viduržemio jūros klimatas su linksmais, drėgnomis žiemomis ir karštomis, drėgnomis vasaromis. Temperatūra liepą ir rugpjūtį galite lengvai viršyti 90 laipsnių pagal Celsijų (32 laipsnių Celsijaus), su drėgmės suderinti. Metų klimato poilsio yra malonus, su žemos temperatūros svyravo ties 40 laipsnių pagal Celsijų (4 laipsnių Celsijaus). Gruodžio, sausio ir vasario mėn šalčiausiais metų mėnesiais, nors gyvsidabrio retai smuko žemiau 30 laipsnių pagal Celsijų (-1 laipsnių pagal Celsijų). Sniegas nėra negirdėtas dalykas, nors tai retai kaupiasi.

Spalio ir lapkričio mėn yra rainiest Romos mėnesių.

Sezono Romoje

Birželis, Liepa, rugpjūtis pamatyti sunkiausią turistų srautą į Romą, nes daugelis žmonių imtis savo atostogas vasarą mokyklos pertraukos metu. Jei nusprendėte apsilankyti sezono metu, būti pasirengę dideliems minios ir ilgai laukti iš linijų populiariausių pramogų. Lietus yra įmanoma, bet mažai tikėtina, todėl vasarą dėl ekskursijų idealą, valgius lauko kavinėse, ir valgyti Gelato, kuris yra, kodėl tiek daug keliautojai planuoti savo keliones per šį laiką.

Pavasarį ir rudenį, taip pat populiaru Seasons keliautojams. Kovo oras yra šiek tiek daugiau kintamasis (ir chillier), nei balandžio mėnesį, kai miestas pradeda sušilti. Šventoji savaitė (Velykų savaitė, kurios, priklausomai nuo mėnulio kalendorių yra tarp kovo ir balandžio), yra išskirtinai užimtas laikas Romoje, ypač, kaip jums arčiau Vatikaną. Tuo tarpu, šviesa yra kaip niekada aukso ir šviesos, nes ji yra spalio ir lapkričio mėnesiais. Turėkite omenyje, kad tai tik keletas drėgniausiais mėnesius, tačiau rudenį gali būti puikus laikas pasinaudoti mažesnių minios ir diskontuotų kambario kainą.

Neturi būti skaičiuojami iš, žiema iš tiesų yra tikrai geras laikas aplankyti, ypač tiems, kurie nori sutaupyti pinigų pateikimo, ir pamatyti turistų lankomas vietas ir svetainių istoriniame centre be ilgų linijų ir gniuždymo minios. Gruodžio iki vasario mato gana švelnus klimatas, kad būtų galima sulėtinti ir imtis kasdienio romėnų gyvenimą, tačiau įsitikinkite, kad pakuotė sunkiųjų striukė, skrybėlę, jaukią skara, ir šiltas pirštines.

sausis

Sausio temperatūra kritimo, tačiau saulėtų dienų, taip pat tikėtina. Laikomas Romos sezono, vis dar yra gana daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, nes Amžinasis Miestas niekada užsidaro daug.

Renginiai patikrinti:

 • Didžiausias Naujųjų Metų išvakarės šventė yra Piazza del Popolo, ribojimo nuo metų su muzika, šokiais, ir putojančio fejerverkų.
 • Epiphany sausio 6 sukanka 12-oji Kalėdų diena.
 • Taip pat sausio 6, gera ragana, La Befana , atneša saldainių vaikams ir rytą procesija viduramžių kostiumai žmonių vyksta Vatikane.
 • Sausio A17 yra Šv Antano diena, švenčia patrona mėsininkai, naminių gyvūnų, krepšys virimo aparatai ir duobkasiai.

vasaris

Ne kitaip sausio, vasario Romoje yra šalta, bet beveik neturi turistų, o tai reiškia, jūs turėsite laisvą valią mėgautis kapitalo, neskubantis tempas.

Renginiai patikrinti:

 • Romos Carnevale, iš gavėnios pradžios šventė, ne tokie garsūs kaip Venecijos, bet tai smagu visi vienodi.

Kovas

Pavasaris taip pat gali būti užimtas laikas Romoje, nes tūkstančiai krikščionių plūsta į Romą per Velykas savaitė (mažėja kažkada kovo arba balandžio) aplankyti Šventojo Petro bazilika ir Vatikano muziejų. Daugelis viešbučių imti aukščiausią kainą per šį laikotarpį.

Renginiai patikrinti:

 • Tarptautinė moterų diena arba “Festa della Donna švenčiama kovo 8 d.
 • Pelenų trečiadienis žymi gavėnios pradžią, su popiežiaus audienciją, kad rytą. Gauti bilietus internetu Šventasis Sostas anketa svetainėje .

Balandis

Kai Šventoji savaitė patenka balandžio mėnesį, Šventiniai renginiai vainikuos Velykų ( PASQUA ) masės Šv.Petro aikštėje, pildymo pajėgumų beveik 80.000 maldininkų.

Renginiai patikrinti:

 • Didįjį penktadienį šventės prasideda 5 val masės Šv.Petro bazilikoje, po Via Crucis, deglas apšviestas procesija.
 • Velykų sekmadienis masė vyksta Šv Petro aikštėje 10 val Popiežius kreipiasi į minią vidurdienį.
 • Velykų pirmadienį ( Pasquetta ), popiežius turi masę, Šv.Petro aikštėje vidurdienį.
 • Roma maratonas kasmet vyksta balandžio mėn.

Gegužė

Per keletą dienų šie Šventąją savaitę, ten turizmo guzas, todėl įsitikinkite, kad jūsų skrydžio ir viešbučio rezervacija anksti.

Renginiai patikrinti:

 • Gegužės 1 Primo Maggio yra nacionalinė šventė, minint darbo diena-su darbuotojo šventę.
 • Keiksmažodžių naujo Šveicarijos gvardijos atsitinka Vatikane gegužės 6 d.
 • Be anksti gegužės viduryje, Roma šeimininkai INTERNAZIONALI BNL d’Italia (Roma Open) tuo Stadio Olimpico “teniso centre.

birželis

Birželį, pamatysite ryškų kilimą turistų su mažais vaikais skaičiaus, todėl įsitikinkite, kad užsakyti išlygas labiausiai šeimai svetainių iš anksto.

Renginiai patikrinti:

 • Festa della Repubblica “ (Respublikos diena) yra stebimas birželio 2, minint dieną 1946 metais, kai Italija tapo Respublika.
 • “Festa di San Giovanni yra svarbi šventė su šokių, muzikos ir maisto šventė.

liepa

Istoriškai šilčiausias metų mėnuo, Temps gali pasiekti beveik 100 laipsnių pagal Celsijų (38 laipsnių Celsijaus) ir ji gali būti gana tvankus. Beat viduje bažnyčių ir muziejų šilumą dienos metu, pasivaikščioti palei naktį gatvėse, kai Roma yra labiausiai energingas.

Renginiai patikrinti:

 • Lungo “Il Tevere romai yra klubo ir vyksta renginys featuring kurioje laikini pop-up barai, restoranai, maisto stendai ir muzikos vietų liniją save kartu Tibro upės.

Rugpjūtis

Rugpjūtis gali būti karšta kaip liepos temperatūra sparčiai didėjančias pagal intensyvaus Romos saulėje. Tačiau, kadangi tai yra laikas, daug romėnai patinka galvą į pajūrio, mieste gali būti stebėtinai ramus.

Renginiai patikrinti:

 • Isola del kino siūlo vasaros filmų serijos apie Tiberina sala, į Tibro upės viduryje.
 • Ferragosto (toliau Žolinė) žemių rugpjūčio 15, už BBQs laikas ir suvokimas, kad vasarą Italijoje netrukus atėjo į pabaigą.

rugsėjis

Kaip vaikai grįžti į mokyklą, minios pradėti praretinti šiek tiek rugsėjį, ir oras tampa truputį daugiau malonus. Dienų vis dar bus šiltas, tačiau jūs jausitės rudens temperatūra pradeda slinkti cool vakarais.

Renginiai patikrinti:

 • Sagra dell’Uva (festivalis vynuogių) yra derliaus renginys vyks anksti mėnesį Konstantino bazilika forume.
 • Iš visa svarbi futbolo (Start calcio ) sezono! “Forza Italia” !

Spalio mėn

Rudens spalvų ir aušintuvo Temps gausu, ir taip daryti meno, amatų ir antikvariniai mugės.

Renginiai patikrinti:

lapkritis

Žiema tiesiog už kampo, o mėlynas dangus ir šiltas popietes svyruos.

Renginiai patikrinti:

 • Visų Šventųjų diena lapkričio 1 yra bankas Holiday atminimui mirusiųjų.
 • Šventė Saint Cecilia Santa Cecilia bažnyčia Trastevere yra lapkričio 22 dieną.

gruodis

Kaip galite įsivaizduoti, Kalėdos Romoje yra stebuklinga, su įmantriais Szopek visur ir ryškiaspalviai žibintai suverti visoje istorinio centro gatvėse.

Renginiai patikrinti:

 • Per Chanuka, eikite į Piazza Barberini liudytojas milžinišką Menora apšvietimą.
 • Naršyti metinė Kalėdų rinką Piazza Navona.
 • Kūčios Vatikane, kur tradicinis atidengimas kūdikėlį Jėzų įvyksta natūralaus dydžio Kristaus gimimo.
 • Vidurnakčio mišių Kūčių vakarą yra speciali Romos tradicija.