Geriausias rinkų Paryžiuje (už kiekvieną Traveller tipą)

Posted on

 Geriausias rinkų Paryžiuje (už kiekvieną Traveller tipą)

Rinkos mėgėjams bus malonu atrasti, kad tai yra ne trūksta į Prancūzijos sostinę. Tai, galų gale, miestas garsėja savo atidesni maisto kultūrą, jau nekalbant apie madą ir istoriją. Kaip rezultatas, o taip pat dėl ​​vietos atsparumo nuobodus parduotuvių perėmimo gatves, Paryžius pasigirti nuostabiu įvairių prekyviečių. Pop-up maisto rinkas, blusų rinkose ir antikvariniai pardavėjų, senojo pasaulio “turgus”, nuolatiniai rinkos gatvėse ir gurmanų specializuotos parduotuvės visi gausu mieste. Nesvarbu, koks jūsų skonis, norus ar interesus, yra rinkos skambina savo vardą. Skaitykite namuose greitai dėl pačių geriausių – kiekvienoje kategorijoje.

Kaip pasauliniai miestai eiti, Paryžius tikriausiai yra vienas iš daugiausiai vienam gyventojui atviru dangumi, pop-up ūkininkų turguose, mylimas vietinių gyventojų, kurie plūsta į juos per savaitę atsargomis aukštos kokybės produkciją, sūrių, žuvies ir mėsos, duonos, alyvuogių, ir šviežių skintų gėlių, tarp kitų daiktų. Tikrai pasinerti į Paryžiaus rinkos kultūrą, aplankyti vieną iš šių Shangri-las šviežių maisto produktų yra tikrai tvarkingi. Ant maisto, galite tikėtis Buskers crooning iš klasikinių melodijų, tikėdamiesi keletą monetų, kartais žonglierius ar pantomimos ir kitų gatvės atlikėjų, visi susipažinę Menstruacinis savaitiniuose rinkose, kuriose jie įsteigti parduotuvė.

Dabar, kad jūs esate pasirengęs imtis ryžtingų žingsnių, jums gali būti įdomu, kuris rinkos yra geriausias. Dauguma, jei ne visi, kurie iš jų yra malonios vietos pasivaikščioti, Skonis ir Come Away With skanus, aukštos kokybės elementus – darant prielaidą nesate klaustrofobines, žinoma. Ypač savaitgaliais, labiausiai populiarus tarp šių vietinėse rinkose gauti labai perkrautas.

vietos mėgstamiausi

Markės Aligre netoli Bastilijos yra laikoma paryžiečių (ir JAV) yra vienas iš geriausių savaitės rinkų miesto; Iš produktų, žuvies ir mėsos siūlo daugiau nei 20 pardavėjų kokybė yra visi puikus, ir atmosfera yra beveik visada charming.The gatvė rinka yra mažiau pop-up reikalas nei nuolatinės vienas, dirba kasdien, išskyrus pirmadienį , Gauk ten anksti – dauguma pardavėjai uždaryti iki jų stovi 1:00 pm darbo dienomis ir 2:00 val savaitgaliais. Yra taip pat dengta rinka, Marche Beauveau, ribojasi su lauko vieną, kad atvira visą savaitę ilgai. (Metro: Ledru-Rollin arba Faidherbe-Chaligny – Linija 8)

Bastilijos rinka: Kitas labai trokštama rinka yra vienas, kad spyruoklės iki kiekvieną savaitgalį kartu triukšmingo Boulevard Richard Lenoir, šalia Place de la Bastille (Metro: Bastilijos). Be neapmokėtų produktų, sūrio ir gėlių stovai, pabandykite Vidurio Rytų stovėti šalia viduryje šviežių alyvuogių ir skanus sumuštiniai, iš Falafel į tabouleh ir hummus– į pietų mėgstamiausią, kad bus gerai sėdėti su tarp jūsų vegetarai.

“Les Puces de Paris” – pažodžiui, Paryžiaus blusų – yra laikomi pusiau šventų institucijoms prancūzų, kuris apskritai išliks gana atsparus įmonių pajėgų globalizacijos ir nenori, kad jų mieste tapti (kaip daug Londone ) iš vienarūšių parduotuvių jūra. Blusų rinkose nėra ypač lengva naršyti ir rasti retas perlas yra iššūkis tiesų. Bet tai būtent tai smagu.

Nuo Puces de Clignancourt , Paryžius “seniausias, didžiausias – ir, žinoma, pats chaotiškas – blusų turgus įspraudžiama į juostos šalia miesto niūrus šiaurinės sienos, į Puces des Vanves galu į pietus, šie tradiciniai rinkos geriausias kreipėsi su iš spontaniškumo ir smalsumo dvasia. Svarbiausia, lašas lūkesčius, ką gali atrasti. Daugelyje stendų, jums gali tekti atsijoti per krūvos keistai seno šlamšto prieš ieškant daiktą verta namuose; kitais, vertinami antikvariniai daiktai yra parduodami, bet tvirtai nepasiekiamoje daugeliui iš mūsų – jeigu manote, pasirengę gauti savo Medaus pirštines ant, žinoma.

Kaip nuvykti & Orientacijos: 

Puces de Clignancourt gali būti atvertas iš metro Porte de Clignancourt (sekite ženklus į rinką iš metro išėjimo). Atviri šeštadieniais nuo 9:00 iki 6:00 val; Sekmadienį ir pirmadienį nuo 10:00 iki 5:00 val.

Dėl Puces de Vanves: išlipkite Metro Porte des Vanves. Vanves rinka yra atvira kiekvieną savaitgalį nuo 7:00 iki 2; 12:00.

Pop-Up “Mansarda Pardavimai

Be to, pusiau nuolatinių rinkose Clignancourt ir Vanves, pabandykite Popping į vieną iš miesto savaitgalį mansarda pardavimo. Tai pavasarį periodiškai –  patikrinti šį puslapį (tik prancūzų kalba, deja),  rasti vieną šalia per savo vizitą.

Be to, pop-up rinkose, kad pavasaris iki savaitės aplink Prancūzijos sostinėje, Paryžiuje, taip pat skaičiuoja neįprastai didelį skaičių puikus nuolatinių rinkos gatvėse: tai paprastai pėsčiųjų-tik ar pėsčiųjų draugiškas gatvės išklotos tradicinių pieninės, sūrių parduotuvių, mėsininkams , floristai, kepyklos, restoranai ir kavinės (pastarasis už sveikinimo pertraukos iš parduotuvių ir mėginių ėmimo).

Nuo Rue Mouffetard Lotynų kvartalas Rue Montorgueil pliaukštelėti miesto centre, šios gatvės yra idealus, kai norite gauti nors rinkos aplinka, bet nenorite turėti rezervuoti jokio konkretaus laiko per savaitę. Rue Cler vakarų Paryžiuje, netoli Eifelio bokšto, taip pat yra puikus Market Street; o rue des Martyrs į 9 yra turbūt madingiausių su Gurmanams šiuo metu.

Kaip nuvykti & Orientacijos: 

Dėl Rue Mouffetard rinkoje, imtis Metro Censier-Daubenton ar Place Monge (tiek linijos 7), ir vaikščioti du blokus į triukšmingo gatvėje.

Norėdami patekti į Rue Montorgueil, imtis metro linija nuo 4 iki Etienne-Marcel ir kirsti de užimtas Rue Turbigo Rue Etienne-Marcel; pasukti į dešinę į Rue Montorgueil.

Dėl Rue Cler rinkoje, imtis metro La Tour-Maubourg ar Ecole-Militaire (tiek linija 8); gyva gatvė yra penkių iki dešimties minučių pėsčiomis.

Galiausiai, Rue des Martyrs rinkoje , jūsų  geriausias variantas yra išlipkite Metro Notre-Dame de Lorette (9 eilutė) ir Eiti iki madinga gatvę link savo aukštumų Monmartro.

Ne kiekvienas turi galimybę praleisti Kalėdas ar Hannukah Paryžiuje – bet tai tikrai patirtis verta siekti. Tai ypač aktualu, nes iš šiltų, linksmas Elzaso stiliaus nameliuose, kad kiekvienais metais atsiranda visame mieste, o smulkus viską iš meduolių ir rankų papuošalai, prieskoniais glintveinas padėti išlaikyti savo rankas šiltu, ir subtilus Kalėdų dekoracijas medžio grįžk namo.

Lankytinos Holiday rinkų

Be abejonės, populiariausias ir didžiausias metinis šventė rinka yra ant klesti Avenue des Champs-Elysées. Be to, talpinimas daug pardavėjų, ten paprastai yra ledo čiuožykla ir “Santa Village” sritis, kuri yra puikus išlaikyti jaunesnius šeimos narius užimtos.

Kitos labai lauktas rinkos apima vieną St-Germain-des-Pres, kitą netoliese Trocadero / Eifelio bokštas, vienas, kad yra ypač vertingi dėl savo mėgėjišką Elzaso maisto elementus Gare de l’Est, miesto rytų geležinkelio stoties.

Jei miesto tradicinių maisto produktų rinkos yra fantastinis įplaukimo uostai šviežių elementų pirma daug gurmanų maisto parduotuvės ir turgūs, kad užpildyti Prancūzijos sostinėje yra ypač tinka gyvulių savo lagaminą prieš antraštę namo. Iš Prancūzijos garstyčių, confits, padažų ir Paštetai ir gurmaniško šokolado, džiovintų grybų ir prieskonių, ir Prancūzijos vynų, šie aukštos klasės epiceries  turėti viską.

Populiariausias tarp jų, pasigyrimas plačiausiu praėjimus ir produktų pasiūlą, yra Lafajetas gurmanams (bent Galeries Lafayette “;” Metro / RER priemiestinių linija: Haussmann St-Lazare “ar” Opera “) ir” Grande Epicerie tuo Bon Marché universalinė parduotuvė kairiajame krante (metro: Sevres-Babylone).

Abi šios rinkos turi didžiulį skyrių skirtų konservų geras, džiovinti prekes, šokoladas, tortai, macarons ir kitus saldumynus, taip pat įspūdingą pasirinkimą rūšinių vynų, alaus ir spirito.

Jie taip pat parduodame puikų šviežių produktų, pyragaičiai, sūrio ir meats– bet saugokitės stačiais kainų etiketes. Tai turbūt geriausia galvą į vieną iš minėtų savaitinių pop-up rinkose šviežių daiktų, jei norite išvengti šakojimasis iš nedidelį likimas.

Gourmet maisto grandinės labai geros kokybės yra Fauchon ir Hediard; specialybės Prancūzijos arbatų, kad bus patenkins net labiausiai smulkmeniškas gomurį, pabandykite Mariage Frères arba Kusmi arbata .

Paskutinis, bet ne mažiau kaip mūsų sąraše yra metinis prekybos rodo, skirta specializuotų prekių, nuo maisto ir vyno iki mados ir aksesuarų. Nors dauguma turistų niekada padaryti jį tai – juk nedaugelis iš mūsų tikrai galvoti apie išlaidų Atostogų dienas perkrautas konferencijų centras – jie gali būti labai įplaukimo uostai, jei esate tikintis ateiti toli nuo savo Paryžiaus pabėgimas su ypatinga, sunku -į rasti daiktai. Amatininkų ir specialybės ženklai iš viso šalyje ir pasaulyje įsteigti kabinų šiose metinių renginiuose, smulkus drabužių ir aksesuarų, regioninius gurmaniškais patiekalais, namų dekoro ir net sunkiai ritmas atostogų paketai. Šie metiniai pasirodymai yra tarp populiariausių ir siūlo plačiausią pasirinkimą pagal vieną stogu:

FOIRE de Paris “:  paprastai vyksta vasaros pradžioje, tai populiarus renginys yra turbūt Prancūzijos sostinėje premjera specialybės-prekių ir paslaugų mugė. Pasigyrimas prekių ženklus ir produktus iš abiejų nustatytų ir amatininkų ženklų, kad kaip įvairių kaip mados, maisto ir vyno, ir turizmo kategorijose, tai yra gera vieta tikslą, jei nesate visiškai tikri, ką jūs ieškote, arba daug konkuruojančių interesus.

Iš Paryžiaus Skonis:  Šis metinis Skonio renginys “Grand Palais augo nepaprastai populiarumas per pastaruosius kelerius metus, kaip naujos kartos jaunų Gurmanams ir trokštantis restoranų ar maisto sunkvežimių savininkams pakeisti miesto kartą senamadiškas kulinarijos kultūrą. Ypač įdomus yra galimybių susitikti viršuje ir auga žvaigždučių virėjai pagrįstas mieste, ir net paragauti savo kūrinius.

Dailininkų Atviras Studios Belvilis: Energingas, Cosmopolitan Rytų kaimynystės Belvilis atgyja su dar daugiau veiklos kiekvienais metais, kaip dešimtys vietinių menininkų ir amatininkų atverti savo duris plačiajai visuomenei per trejus visiškai days– paprastai per ilgą savaitgalį laikotarpį. Tai fantastinis renginys sužinoti, jei esate rinkoje rasti specialų nedidelio formato tapyba, skulptūra ar gabalėlį amatininkas papuošalų; Galėsite pamatyti įdomi, off-the-sumuštas kelio pusėje Paryžiuje, o jūs į jį.

Rekomenduojame turinčio gėrimo  Aux Folies juostoje po perusing kelių menininkų studijos šioje srityje: nuo savo stalo (jei pavyks pasigauti vieną, kad yra), galima grožėtis ar bjaurėtis Parengti gatvės meną, papuošiantis sienos ant gretimų pusėje gatvės.