Skip to main content

Geriausios tajų Gatvė Maistas Indai išbandyti Bankokas

 Geriausios tajų Gatvė Maistas Indai išbandyti Bankokas

Gatvė maistas yra visur Tailande. Pardavėjai įsteigti prekystalių, kur galite gauti ką nors eiti ar galite sustabdyti mėgautis maistu netoliese stalai ir kėdės. Jei jūs nežinote, ką gatvė maistas pagal užsakymą, ji gali būti šiek tiek absoliuti. Nebijokite būti drąsus, nors – jūs tiesiog gali rasti naują mėgstamą patiekalą padaryti namo. Štai keletas populiarių Tailando gatvės maisto patiekalų per savo kelionę ieškoti.

1. Som Ten

Somtam, saldus, rūgštus, aštrus, sūrus salotos pagamintas iš trintų žalių papajos, pomidorai, česnakai, krevetės, žemės riešutų ir čili pipirai yra vienas iš populiariausių gatvės maisto Tailandas. Jūs galite rasti jį į beveik bet kurioje srityje su gatvės maistu. Skonis derinys gali būti nesusipažinę, bet tai skanus, gaivus ir sveikas. Dauguma Thais patinka jų COM TAM aštrus, todėl užsakant, įsitikinkite, kad paklausti švelniu versija, jei reikia.

2. makaronų sriuba

Guay Teow arba makaronų sriuba, yra populiariausias tajų gatvės maisto patiekalas. Jis ateina iš Kinijos (todėl Kinijos pavadinimas), bet tapo unikaliai tajų per metus. Sriuba yra pagamintas iš vištienos, kiaulienos arba jautienos atsargų, ir makaronai yra arba ryžių makaronai ar kiaušinių makaronai (jums pasirinkti). Dauguma pardavėjų mesti kai daržovių ir arba griežinėliais mėsos, kukuliai ar Wontons. Taigi, kaip tai unikaliai tajų? Uždarai, pavyzdžiui, džiovintų čili pipirų, cukraus, kalkių sulčių, ir žuvų padažas yra pridėta.

3. bloknotas Tailandiečių

Visi žino, padas Thai, šalies garsaus maišykite-kepta makaronų patiekalas su krevetėmis, tofu ir iš Tamarind užuomina. Bloknotas tajų yra ne toks populiarus Tailande, nes ji yra užsienyje, tačiau dauguma gatvės maisto pardavėjai, kad padaryti išmaišyti bulvytės taip pat siūlome patiekalą.

4. Pad Žr Ew

Kaip trinkelėmis Thai, padas pamatyti EW yra saugus pasirinkimas. Tai taip pat nereiškia, kad aštrus ir iš tikrųjų turi saldumo tiek jai. Platus ryžių makaronai yra maišykite-kepta, tada pridedami kiaušiniai, kinų brokoliai arba kopūstai, ir tamsiai sojos padažas. Bendros Mėsa naudojami yra jautiena, kiauliena arba vištiena. Kartais džiovinti čili dribsniai, actas arba abu pridėta.

5. Kai Jeow

KA jeow yra vienas iš labiausiai paplitusių ir pigiausių daiktų Tailando gatvės maisto pardavėjai. Tai omletas tarnavo per ryžių su purus viduje ir traškūs išorėje tai puikus pasirinkimas pusryčiams. Žuvis padažas, čili padažas ir Čilė yra įtraukta į jį.

6. ant grotelių keptų Mėsa

Moo stalo arba ant grotelių kepta kiaulienos vėrinukai, yra dar vienas labai populiarus gatvės maisto, bet tai ne tik vėrinukai Kiaulienos rasite būti kepta ant gatvės. Yra taip pat kepta vištiena ir net kartais kepta jaučio. Kiekvienas gatvė maisto pardavėjas turi savo paties receptą marinato, tačiau tai paprastai saldus ir česnaku.

7. poh Pia Tod

Vienas maisto galite bandė grįžti namo yra suktinukai. Pardavėjai paprastai supjaustyti juos į mažesnius gabalėlius juos lengviau valgyti, o kelyje. Priklausomai nuo tiekėjo, skirtingi ingredientai, naudojami apima mėsos, ryžių makaronai ar daržovės. Šviežios suktinukai (PA Pia Velėnos) taip pat skanus, bet daug sveikesni, nes jie ne giliai kepti.

8. Tailando Desertai

Thai gatvė maistas yra patogu, tačiau ji gali būti atlaidi, taip pat. Jūs rasite daug saldumynų ir desertų parduodamas kartu su makaronais ir grilyje keptos mėsos. “Mango” lipnus ryžių yra prieinama tik užimtas srityse, bet jūs visada galite rasti šviežių vaisių, keptų bananų ir tajų kalbomis saldumynų.

You may also like