Skip to main content

Getting Around Taizeme – Top Iespējas Transportation Taizemē

Getting Around Taizeme - Top Iespējas Transportation Taizemē
Pārvietošanās Taizemē ir ļoti viegli, pateicoties lielisko tūrisma infrastruktūras un liela apjoma ceļotāju. Bet ne visi transporta iespējas ir vienādas, ja runa ir par cenu un apgrūtinājumus.

Tuk-tuk

Izjādes tuk-tuk ir unikāla pieredze, ko nedrīkst palaist garām Taizemē. Klausoties jūsu ātri runāt vadītāju un nepieredzējis izplūdes gāzēm ir daļa no pieredzes. Bet, ja jums tiešām ir nepieciešams, lai pārvietotos ērti, jūs varat saņemt skaitītājiem taksometru ap to pašu cenu – vai mazāk!

Tuk-tuk vadītājiem Taizemē ir slavens ar saviem izkrāpšanu. Jums nāksies vienoties jūsu biļeti, pirms kļūst iekšpusē, un nekad vienojas apstāties pie kafejnīcas vadītājs iesaka gar ceļu.

 • Skatīt vairāk par tuk-tuks Taizemē .

taksometrs

Taksometri Taizemē bieži vien ir lētākas, un ērtāk, nekā iet ar tuk-tuk, pieņemot, jūs nodrošināt, ka vadītājs izmanto skaitītāju. Tieši tāpēc, ka zīme virsū rakstīts “taksometru skaitītāju” negarantē, ka šoferis izmantot mērītāju.

Pirms nokļūst taksometru, nodrošina to, ka skaitītājs tiks izmantota. Ja transportlīdzekļa vadītājs atsakās – un tie var būt, it īpaši sastrēgumstundās – vienkārši turpināt ziņošanas taksometru līdz jūs atrast godīgu draiveri. Jums būs jāmaksā papildu maksa, izmantojot kuponu taksometru no lidostas. Jūs sagaidīs arī maksāt nodevas, radušās.

Motocikls Taxi

Lai gan dažas zemisks īpašnieki var piedāvāt braukt uz savu motociklu, oficiālie motociklu taksometru vadītāji Taizemē jāvalkā krāsainu veste. Jums būs nepieciešams vienoties par jūsu tarifs pirms kļūst, pēc tam turiet saspringts – ņemot motociklu taksometru aizņemts pilsētās var būt matu kopšanas pieredzi!

Piezīme: Jūsu šoferis iespējams valkāt tikai ķivere pieejama. Ceļojumu apdrošināšana reti sedz nelaimes gadījumus, kas notiek uz motocikliem.

Vilcieni Taizemē

Ceļošana ar vilcienu Taizemē var būt ļoti patīkama pieredze, jo īpaši attiecībā uz īsu, gleznainajā jaunts piemēram, posmā starp Bangkokā un Ayutthaya. Atšķirībā no tālajiem autobusiem, vilcieniem bieži aizbērt ātri Taizemē; mēģināt rezervēt biļešu vairākas dienas iepriekš.

Taizeme ir sortimentu kursējošo vilcienu sliedēm, tā, vai jūs galu galā ar jaunu, modernu pārvadāšanai vai pīkstošs, novecošana viens ir vienkārši jautājums par veiksmi. Neatkarīgi, vilcieni ir labāk nekā autobusus gan ainavu un brīvību, lai izstieptu kājas uz pastaigāties.

Par nakti braucieniem ceļotāji parasti pēc noklusējuma otrās klases guļamvagonu automašīnām. Apmeklētāji būs nāk apkārt, lai ieslēgtu saskaras soliem divās guļvietām ar privātuma aizkariem. Top divstāvu ir nedaudz lētāki, bet īsāks garumā; ceļotāji ar gariem kājām tiks krampjos.

Pushy pavadoņi pārdot zemas kvalitātes pārtiku un dārgu dzērienus guļamvagonu vilcienos. Bring savu uzkodas vai arī varat apmeklēt ēdamistabas automašīnu aizmugurē vilcienu.

 • Uzziniet visu par vilcienu ceļa Taizemē .

Lidojumi

Kaut gan, protams, ne lētākais, budžeta lidojumi vienmēr ir drošākais un ērtākais veids, lai pārvietotos Taizemi. Jo agrāk jūs grāmatu ar budžeta pārvadātājiem, vairāk naudas, ka jums ietaupīt. Jums joprojām būs jāmaksā papildu maksu par bagāžu un saņemt savu transportu uz lidostu.

Daži lielākās lidostas, lai iegūtu ap Taizemē:

 • Bangkoka (BKK)
 • Chiang Mai (CNX) – attiecībā uz Pai un citās vietās uz ziemeļiem
 • Koh Samui (USM) – piekļuves salām, piemēram, Koh Phangan un Koh Tao
 • Phuket (HKT) – piekļuves salām rietumu pusē Taizemes
 • Krabi (KBV) – piekļuves salām rietumu piekrastē un vietām, piemēram, Railay
 • Surat Thani (URT) – piekļuves salām līcī Taizemes

Lasīt par Bangkokas Suvarnabhumi lidostas un ko gaidīt.

Tūristu autobuss vai valdība Bus?

Apmeklētāji Taizemes biežāk nekā nav galu galā ar tūristu tikai autobusi, ar ko pārdod ceļojumu aģentūrām un uzņemšanas galdi biļetes. Kaut apjoms dažkārt padara tūrisma cenas pat lētāk nekā valdības autobusiem, tūristu autobusiem bieži nepatīkama – pasažieri ir herded piemēram liellopiem – un dažreiz pat mērķauditorija zādzību.

Lai ērtāk, tālsatiksmes autobusu pieredzi, jums ir nepieciešams, lai padarītu savu ceļu ar taksometru vai tuk-tuk līdz autoostai un iegādāties savas biļetes, nevis iet cauri aģents. Navigācija staciju un atrast pareizo rindā dažkārt var būt izaicinājums, tomēr valdības autobusi bieži vien ir ērtāk un ietver ūdens un uzkodas.

Nakts Autobusi Taizemē

Ņemot nakts autobusu Taizemē ir dažas lielas priekšrocības. Jūs ietaupāt nakts naktsmītnes, pamosties savā galamērķī, un nebūs jātērē jauku dienu pārvietojas starp punktiem. Bet, ja jūs esat labi praktizē, nav gaidīt, lai saņemtu daudz gulēt uz nakts autobusu, kā jūsu vadītājam pūš taures un careens pa nelīdzeniem ceļiem. Kāju telpa var būt krampjos, jo īpaši tad, ja pasažieris priekšā no jums pilnīgi reclines savu vietu.

Lai gan neliela tupēt tualetes parasti var atrast uz kuģa nakts autobusi, jūs, cerams, veikt vienu vai divas pieturas, lai vadītājs var ņemt pārtraukumu. Apstājas pie plašajām tūrisma ceļa centros parasti ir ļoti īss – izmantot tualeti vispirms, tad iepirkties pārtikas un dzērieniem!

Padoms: Bring vilnu vai sega ar jums uz autobusu. Lai gan sega dažreiz sniedz, tie bieži vien ir netīri. Jums būs priecīgs jūs ko siltu apģērbu, kā gaisa kondicionēšana nereti sasniedz sasalšanas temperatūru.

Zādzība par nakts autobusi Taizemē

Ja jūs izvēlaties veikt tūristu nakts autobusu, neatstājiet vērtslietas savā bagāžā, kas tiks uzglabāti zem. Vairākus gadu desmitus vecu problēma, vadītāja palīgs uzkāpj uz bagāžas nodalījumā, autobusa, kamēr tas ir rites nosaka ceļu un atver somas. Mazi priekšmeti, piemēram, pocketknives un telefonu lādētāji bieži iet trūkst, un jūsu autobuss būs ilgi būs uz leju ceļu, pirms jūs atklāt to, kas ir pagājis.

Daži padomi, lai izvairītos no zādzību par nakts autobusiem:

 • Zagļi ne vienmēr iet uz lieliem posteņiem. Pat dārgas sauļošanās reizēm nozagts.
 • Lock savu bagāžu vai izmantot plastmasas zip saites, lai savienotu rāvējslēdzēji; jūs varat samazināt tos off kad jūs ieradīsieties.
 • Pack tikai veļu – vēlams netīri – augšpusē somā.
 • Aizveriet savas somas noslēpumains veidā, tā, ka jūs varat pateikt, ja tie ir atvērti.
 • Nenovietojiet somas tuvumā centra eju un nekad aizmigt ar telefonu vai MP3 atskaņotāju rokā.
 • Pierakstiet autobusu uzņēmumu, numura zīme, un saglabāt savu biļeti.

Ar nakts autobusu zādzības problēma ir īpaši izplatīta uz tūristu autobusi no Khao San Road Bangkoka Taizemes salām un Chiang Mai. Diemžēl, pat ziņojot zādzībām uz tūrisma policija nesaņems savas mantas atpakaļ.

iznomāšana Motorolleri

Jūs varat izīrēt motorolleri visā Taizemē starp ASV $ 5 – $ 10 dienā. Ja esat apmierināts braucot vienam, noma motociklu var būt lielisks, lēts veids, kā izpētīt salu un apmeklēt vietas, ārpus pilsētas. Ja jūs esat pieredzējis braucējs, atstāj braukšanas lielajās pilsētās par citu braucienu. Un atcerieties: jūs vadīt pa kreisi Taizemē!

Diemžēl, par Pasaules Veselības organizācijas, Taizeme ir viens no augstākajiem skaitu letālu ceļu satiksmes negadījumu skaits iedzīvotāju pasaulē.

Pārvietošanās Taizemē

Izmantojiet šos īpašos norādījumus pārvietojas pa populāros maršrutos:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *