Getting no Chiang Mai Bangkoka – Izvēle lidojumus, vilcienu, un nakts autobusi Bangkoka

Posted on

Getting no Chiang Mai Bangkoka - Izvēle lidojumus, vilcienu, un nakts autobusi Bangkoka
Jūs būtībā ir četras iespējas, kā iegūt no Chiang Mai Bangkoka: tūristu autobusu, luksus / VIP autobusu, vilcienu, un lido.

Doties uz Bangkoku ar lidojumu ir acīmredzama izvēle, ja laiks ir prioritāte; lēti piedāvājumi par budžeta aviosabiedrības var atrast. Bet kā ceļojumu rakstnieks Pauls Theroux ļoti skaidri, ceļojot ar vilcienu ir īpaša pieredze. Ar lidojot jūs garām redzēt kādu “īsto” dzīvi Taizemē, ko var baudīt tikai veselīgs līdzi uz sauszemi ceļojumā.

Rezervēt biļetes uz Bangkoku

Tāpat kā pārējās tūristu apstājas Taizemē, ir ceļojumu birojs ik pēc pāris soļus Chiang Mai. Plus, viesnīcas un viesu mājas labprāt pasūtīt biļetes par jums. Komisijas pievienotās reti palielināt biļešu cenas vairāk nekā ASV $ 1-2.

Cenas nav fiksētas visā Chiang Mai. Jautāt pēc pāris vietās, lai ideja par to godīgu cenu vajadzētu būt. Kā daudzi budžeta ceļotāji zina no pieredzes, lielas viesnīcas un tūrisma aģentūras ar birojiem redzamās vietās (piemēram, netālu Tapae vārti) pievērst lielāku nomas maksu, un tāpēc iekasēt vairāk nekā mamma-un-pop uzņēmumiem par Backroads.

Ceļojumu aģentūras piedāvā minivenu un tūrisma autobusu pakalpojumu no Chiang Mai, lai visā Taizemi – kaut cik Lūenphabāna, Laosa, ja jūs esat gatavs, lai sodītu sevi, piemēram, ka. Autobusu pakalpojumi parasti ietver viesnīcu pikaps cenas, tomēr, jums ir, lai saņemtu sev uz staciju ceļot ar vilcienu.

Biļešu rezervēšana Taizemē nav ierakstīti elektroniski. Ja jūs zaudējat savu fizisko biļeti, nav gaidīt atkārtotu izdrukāšanu vai atmaksāt!

Padoms: Gandrīz katrs autobuss Taizemē, ka ir “VIP” – nav papildus jāmaksā par uzlabojumiem un VIP, jūs, visticamāk, galu galā par to pašu autobusu, kā visi pārējie. In sliktākajā gadījumā, jūs varētu beigties ar 12 stundu iereibuši autobusu karaoki gar ceļu.

Ceļošana Sastrēgumstundu laikā

Veicot rezervāciju, ceļojumu aģenti sauksim autobusu uzņēmums vai dzelzceļa staciju, lai pārbaudītu pieejamību. Vilcieni, īpaši daudz vēlamie nodarbības, bieži vien izpārdot dienu vai divas iepriekš laikā Taizemes aizņemts sezonu .

Rezervējiet savlaicīgi laikā un tūlīt pēc tam, kad lielie festivāli Taizemē . Tādi notikumi kā Songkran un Loi Krathong izraisīt Chiang Mai aplipt ar ceļotājiem. Jums pat nav nepieciešams veikt mēness fāze vērā – jā, nopietni – ja dodas uz Surat Thani un salas līcī Taizemē.

Lidojumi no Chiang Mai uz Bangkoku

Ja ietaupot laiku, šķiet, ir labāka izvēle nekā veselīgs kopā lēnām pa sauszemi, kas peld ir labvēlīga iespēja saņemt no Chiang Mai uz Bangkoku. Tiešie lidojumi tikai prasīt par stundu gaisā, nevis nakšņo uz autobusu vai vilcienu.

Daudzus ikdienas lidojumus starp Chiang Mai un Bangkokā saglabāt tarifus zemākas, nekā gaidīts, nereti pat līdz dienai pirms. Sazinieties ar vietējo pārvadātāju Nok Air lielisku servisu, vai vadīt tiešsaistes izaicinājumu par papildterapiju maksu, lai rezervētu ar AirAsia. Lidojumi iegādātas iepriekš, var būt tik zema kā US $ 30!

Chiang Mai International Airport (lidostas kods: CNX) ir atvērts no 5 rītā līdz pusnaktij ar daudzām ikdienas lidojumiem atpakaļ uz Bangkoku. Chiang Mai International Airport atrodas tikai četras jūdzes uz dienvidrietumiem no Tapae vārtiem Chiang Mai. Nokļūšana uz lidostu aizņem apmēram 25 minūtes, atkarībā no satiksmes.

Vairums lidojumu no Chiang Mai uz Bangkoku ierodas “vecajā” Don Mueang lidosta (DMK), nevis jaunāku, lielāku Suvarnabhumi lidostas (BKK) – plānu.

Padoms: Kredītkartes atcelts ceļojot? Nekādu problēmu. Jūs varat maksāt par lidojumiem ar naudu, kas 7.-Elevens visā Taizemē.

Vilcieni no Chiang Mai uz Bangkoku

Nakts vilcieni ir salīdzinoši ērti, ja ne vairāk interesanti, alternatīva lidošanai. Apskates vietas un ainavas gar ceļu piedāvā palūkoties aiz tūrisma aizkaru. Ēdamistabas auto pārdod pārtiku, dzērienus, uzkodas, un, ja tu esi laimīgs, kurināmo sociālo atmosfēru.

Pirmās klases biļetes nozīmē koplietošanas divvietīgu piestātni un izlietni ar pilnīgu svešinieku, ja jūs esat ceļojumā vienatnē. Daudzi budžeta ceļotājiem izvēlēties otrās klases guļamvagonā vilcieniem, kas sastāv no rindām guļvietām ar privātuma aizkariem. Top divstāvu ir nedaudz lētāk nekā apakšējā, taču viņi ir mazliet līdzīgi guļ gaisvadu nodalījumā uz plaknes. Tall cilvēki nevarēs izstiepties.

Kaut ritmikas klikšķu čalas vilciena šūpošanas ar lauku rīsu paddies šķiet recepte labu miegu, otrā klasē nav bez problēmām. Bieža pieturām un automašīnu izmaiņas padara lielu troksni. Pavadoņiem, kuri nopelna komisijas darīs visu iespējamo, lai pārdotu jums siltu alu un dārgu pārtiku. Dažām automašīnām ir super-powered gaisa kondicionēšanas – jāsagatavo ar siltu apģērbu.

Chiang Mai dzelzceļa stacija atrodas uz austrumiem no pilsētas uz Charoen Mueang Road – pagarināšanu Tha Pae Road tieši pāri upei. Jūs varat padarīt savu ceļu pa lētu tuk-tuk uz staciju, lai iegādātos biļetes vai jāmaksā neliela komisijas caur ceļojumu aģents, kurš nosūtīšanas kāds, lai savāktu biļetes jums.

Padoms: Vilcieni aizbērt ātri; Jums vajadzētu mēģināt pasūtīt vairākas dienas uz priekšu, kad vien iespējams, vai arī jūs nevarat iegūt savu pirmo pick klasē.

Tūrisma Autobusi uz Bangkoku

Lielākā daļa backpackers galu galā uz lētāko autobusiem, sauktas par “tūristu autobusiem.” Šīs divstāvu autobusiem saņems jūs uz Bangkoku lēts, gan komfortu un kāju telpā parasti nav galvenās prioritātes.

Jūs atradīsiet autobusu biļetes cenām no 350 bats līdz 500 bats, atkarībā no aģentūras; autobusi ir praktiski vienādi – tā iepirkties pirms rezervēšanas! Tūristu autobusi parasti atiet ap 6:30, un ierodas Bangkokā plkst.7. Autovadītāji mēdz tikai pārtraukt vienreiz vai divreiz visu nakti. Par pārējo laiku, jums būs jāiztiek ar tiny borta tualeti, bieži lieta murgi.

Par autobusu biļetes cena parasti ietver saņemt pie izmitināšanu. Ja nav noteikts citādi, tad autobuss beidz Khao San Road Bangkokā.

Svarīgi Padoms: Zādzība par nakts autobusiem ir bijis pastāvīgs scam Taizemē jau desmit gadus, tostarp autobusi no Chiang Mai Bangkokā. Autobuss palīgs climbs uz bagāžas aizturēts, bet pasažieriem ir miega un sifts caur iekraut somas objektus, piemēram, nažus, Lukturi, telefonu lādētājiem, un pat saules (tas ir dārgi Taizemē)! Nekad atstāt naudu vai elektronikas savā paceltai maisā; jums nebūs atrast nelielu objektu trūkst tikai dienas vēlāk, kad autobuss ir sen pagājis.

Deluxe un VIP Autobusi uz Bangkoku

Lai gan gandrīz katrs motorizēts kārba ar četrām riepām Taizemē, ka ir “VIP”, valsts “deluxe” autobusiem piedāvāt nedaudz labāku alternatīvu backpacker “tūristu” autobusiem.

Vairums luksusa autobusi atiet no Arcade autoostas (vai jaunāku stacijā blakus tai), kas Chiang Mai. Šie autobusi parasti ir mazāk tūristu uz tiem, jo ​​ceļojumu aģenti ir vairāk ieinteresēti pārdot šos biļetes un virzīt tūristu autobusi vairāk.

Diemžēl, tur ir potenciāls ceļojumu aģents pārdot jums “deluxe” biļeti, bet uzvest jūs uz lētāku tūristu autobusu vietā. Viens veids, kā zināt, atšķirība ir tā, ka jūs parasti atbildīgs, lai iegūtu uz Arcade autoostā veltījāt luksus autobusiem. Tūristu autobusi ietver pikaps.

Deluxe autobusi ietver maltīti vai uzkodas kastē, maza dzērienu, un bieži vien filmu – bet tas var būt pieejamas tikai taju bez subtitriem. Visi autobusi ir atpūtas vietas ar taisnīgu summu kāju telpā.

Deluxe autobusi no Chiang Mai uz Bangkoku var rezervēt par aptuveni 750 bats un uz augšu. Lai gan jūs atradīsiet autobusu brauc uz Bangkoku visu laiku no Arcade autoostas, visbiežāk laiki nakts autobusiem ir 7 pm (ierodas 6 am) un 9 pm (ierodas 8 am).

Padoms: Ja dota iespēja pie rezervāciju izvēlēties savu vietu, priekšējo sēdekļu uz augšējā klāja autobusu ir vairāk kāju, un soma vietas nekā jebkurš cits sēdekli uz autobusu. Paturiet prātā, ka, ja jūs izvēlaties vietu priekšā vienu no gaisvadu ekrāniem, jūs nevarēsiet izvairīties filmu cik skaļi vai briesmīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *