Getting no Chiang Mai Koh Phangan

Posted on

Getting no Chiang Mai Koh Phangan
Lai nokļūtu no Chiang Mai uz Koh Phangan, jums praktiski ir ceļot visā garumā Taizemē. To darot prasīs divus diennakts autobusu vai vilcienu, kam, veicot ar prāmi uz salu. Alternatīvi, jūs varat lidot distanci divās stundās, un pēc tam braukt ar laivu.

Flying Nepārtraukta

Lidošana ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā iegūt no Chiang Mai uz Koh Phangan, bet pārsteigums tas ir arī visdārgākais. Nav lidosta salā Koh Phangan, tāpēc jums nāksies izvēlēties lidot nu Suratani vai Koh Samui. Lidojumi starp Chiang Mai un pārlekšanā norāda uz Koh Phangan parasti aizņem mazāk nekā divas stundas.

Iespējas lidojot tieši no Chiang Mai uz Koh Phangan:

 • Thai AirAsia ir tiešos lidojumus starp Chiang Mai un Surat Thani: Surat Thani ir aktīvākais ostas pilsēta ķeršanai laivu uz Koh Phangan un apkārtējās salas.
 • Bangkok Airways veic tiešos lidojumus starp Chiang Mai un Koh Samui: A lielā salā uz dienvidiem no Koh Phangan. Lidošana uz Koh Phangan lielo salu kaimiņš ir visdārgākais variants, tomēr, jums būs tikai apmēram stundu ar laivu no Haad Rin pludmales Koh Phangan.

Lidojumi uz Koh Phangan ar pieturas Bangkokā

Taizemes Nok Air darbojas daudz lētus lidojumus katru dienu starp Chiang Mai un Bangkokā, un pēc tam no Bangkokas uz Surat Thani, divām atsevišķām lidojuma rezervācijām ir nepieciešami. Jums nāksies veikt divas dažādas rezervācijas un ļauj īsu laika buferi starp. Lidojumi pienāk un atiet pēc Bangkokas Don Mueang Airport-vecajā lidostā zemo izmaksu pārvadātāji tagad izmanto.

Ar šķipsnu, vēl viena iespēja, lai iegūtu uz Koh Phangan ir lidot Chumphon, ostas pilsēta uz ziemeļiem no Surat Thani. Nav tiešie lidojumi starp Chiang Mai un Chumphon. Nelielais lidosta Chumphon apkalpo tikai Nok Air lidojumiem no Don Mueang lidostu Bangkokā.

Noderīgi Lidostas kodi Taizemē

 • Bangkok Don Mueang lidosta: DMK
 • Chiang Mai: CNX
 • Koh Samui: USM
 • Surat Thani: URT
 • Chumphon: CJM

Nokļūšana ar autobusu un vilcienu

Lētākais un vislēnākais iespēja saņemt uz Koh Phangan no Chiang Mai ir ar autobusu, lai gan visi autobusi un vilcieni apstāsies Bangkokā. Jūs, iespējams, būs spiesti pārtraukt braucienu ar uzturēšanos Bangkoka. Ar pievienotās laiku un rēķina iegūt sauszemes transporta un viesnīcu Bangkokā, lidojot tieši Suratani bieži darbojas, lai būtu labāk galā.

Par rezervēšanas nakti vilcienu no Chiang Mai ir uz Bangkoku izmaksām, un pēc tam vēl no Bangkokas uz Surat Thani, bieži pievienot līdz pat gandrīz izmaksām lidojuma. Plus, jūs ietaupīsiet vairāk nekā 24 stundu brauciena laika, kas peld! Tas parasti ir diezgan viegli nokļūt no Chiang Mai uz Bangkoku.

Nokļūšana uz prāmju satiksmi no Surat Thani

Dažādiem prāmju kompānijas darbojas no termināļiem izkaisīti ārpus Surat Thani, visi ir diezgan tālu (apmēram stundu vai vairāk, ar autobusu) no lidostas. Jums būs nepieciešams, lai nodrošinātu, ka jums ir laiks, lai saņemtu no lidostas uz laivu terminālu pirms pēdējām prāmju lapām.

Kombinācija biļetes, kas ietver autobusu pārvadājumus uz prāmju termināli un laivu biļetes var rezervēt tiešsaistē, tajā pašā laikā, ka jūs grāmatu savu lidojumu. Pretējā gadījumā jums būs nepieciešams vērsties viens no saujas skaitītāju lidostas pārdošanas biļetes, kas ietver čartera autobusu uz prāmju piestātne un laivu biļeti.

Getting kombinētu biļeti pie letes lidostā ir daudz drošāks (un lētāk) nekā mēģināt padarīt savu ceļu uz prāmju termināļiem-ļoti dārgu pūlēties ar taksometru.

Dažādie prāmju uzņēmumi darbojas grafikiem, kas atšķiras no sezonas; jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu savas tīmekļa vietnes izlidošanas laikiem. Katrs uzņēmums atšķiras komforta līmeni un apjomu, kas nepieciešams, lai sasniegtu Koh Phangan laiku.

Daži prāmju kompānijas ir:

 • Raja
 • Lomprayah
 • Seatran Discovery
 • Songserm (no Chumphon)

Ierašanās Koh Phangan

Ja ar prāmi pāri no Big Buddha piestātnes Koh Samui, jūs ierodaties Thong Sala, galvenais ostas pilsēta rietumu pusē Koh Phangan. Songthaew (pikaps taksometru) no ostas uz galvenajiem kūrortiem un pludmalēm uz salas ir ap 100 bats, neatkarīgi no galamērķa.

Prāmji no Big Buddha piestātnes Koh Samui uz Koh Phangan ierasties Sunset Beach rietumu pusē Haad Rin.

Ceļošana Pilnmēness laikā

Ikmēneša Full Moon Puse Haad Rin Koh Phangan faktiski skar migrāciju ceļotājiem visā Taizemē. Transports uz Koh Phangan bieži var izpārdots nedēļu pirms un pēc tam, kad populārajā pludmales puse augstu sezonas mēnešos.

Ja jūs plānojat, lai baudīt Full Moon Pusei, nokļūt uz salu agri. Pretējā gadījumā pārbaudiet datumus puse un uzturēšanās prom no salas, kad mēness ir gandrīz pilna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *