Getting no Chiang Mai uz Laosu

Posted on

Iespējas Getting Laosā no Chiang Mai

Ir vairāki veidi, kā iegūt no Chiang Mai līdz Laosa; visiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Zemāk ir populārākie iespējas, lai palīdzētu jums izvēlēties, pamatojoties uz to, cik daudz laika jums ir, un ja jūs vēlaties, lai sāktu savu vizīti Laosā.

Getting no Chiang Mai Laosā ar lidmašīnu

Jūs būtībā ir divas izvēles ielidot Laosa: Vientiane (lidostas kods: VTE) vai Lūenphabāna (lidostas kods: LPQ). Lidošana uz galvaspilsētu Vientiane parasti ir lētāks, tomēr, jums ir garš, kalnu autobusa brauciena paciest, ja jūsu Mērķis ir panākt, lai redzētu Lūenphabāna.

Jūs varat arī atrast lētus lidojumus uz Udon Thani Taizemē, tad turp un atpakaļ tieši no lidostas uz Nong Khai un visā Draudzības tiltu stāšanās Laosā.

Visa ierodoties iekārtas ir pieejamas lidostām Vientiane un Lūenphabāna.

No Chiang Mai līdz Laosa ar autobusu

Ja lietojat divu dienu laivu neapmierina jums, miniveni palaist nakti no Chiang Mai līdz Vientiane Laosā; brauciens ilgst aptuveni 14 stundas. Cenas atšķiras no ceļojumu aģentūrām un viesu namiem Chiang Mai; iepirkties par labāko piedāvājumu.

Jūs atiet Čhīanmai ap 7 vakarā, un ieradīsies pie robežas ap 6 rītā Dažas ceļojumu aģentūras kalpot jums ļoti vienkāršas brokastis no rīta, kamēr jūs pabeigt Laosa imigrācijas veidus, lai paātrinātu šķērsojot robežu.

Kas šķērso robežu,

Pēc tam, kad tiek likvidēti Taizemes, jūs uzkāpt uz jūsu minivens, kas brauc pāri Draudzības Bridge Laosa imigrāciju. Jums tiks lūgts, lai vienu pases fotogrāfiju un maksu, lai apstrādātu jūsu vīzu pēc ierašanās. Visa cenas ir norādītas ASV dolāros, taču maksu var maksāt Taizemes bats, vai eiro. Ja iespējams, jāmaksā ASV dolāros, lai saņemtu vislabāko likmes; Jūs, iespējams, saņemt izmaiņas Taizemes bats.

Visa maksas un ierobežojumi bieži mainīties. ASV pilsoņi var pārbaudīt ar ASV Valsts departamenta Laosa lapā up-to-dienas ieceļošanas prasībām.

Scam Alert: Ignorēt jebkura aģentūra vai individuālu lūdzot naudu, lai palīdzētu jums ar Laosas vīzu iebraukšanas dokumentu. Veidlapas var pabeigt diezgan vienkārši uz robežas bez palīdzības. Neuztraucieties pārāk daudz par konkrētu informāciju, piemēram, adresi, savu pirmo viesu vai kontakta Laosā. Kamēr jūs maksājat apstrādes nodevu, jūs, visticamāk, netiks liegta ieceļošana, pamatojoties uz papīru neatbilstības.

Jūs varat maksāt vadītājiem Taizemes bats kamēr jums ir iespēja veikt Laosa Kip – vietējā valūtā – no bankomāta. Ja jums ir iespēja, izbraukšana dīvaino, bet-interesanti Buddha Park Vientiane tikai pēc robežas šķērsošanas.

Doties uz Taizemes vēstniecību

Kā daudzi cilvēki veic minivens no Chiang Mai Laosā par vīzu iet pieteikties uz ilgāku uzturēšanās Taizemē, jūsu braukšanas faktiski beidzas priekšā Taizemes vēstniecības.

Ja jūs plānojat atgriezties Taizemē pēc Laosa, atcerieties, ka jūs saņemsiet tikai divu nedēļu vīza, šķērsojot sauszemi, ja jums nav lidot vai pieteikties ilgāku vīzas Taizemes vēstniecības Vientiane.

Padoms: Ignorēt ikviens izveidota priekšā Taizemes vēstniecības piedāvājumu, lai apstrādātu jūsu vīzu, jums palīdzēt ar formām, vai veikt fotokopijas; visu var izdarīt pats, kad jūs esat iekšā vēstniecību.

Getting no Taizemes vēstniecības Vientiane

Jums būs nepieciešams organizēt tālāk transportu no Taizemes vēstniecības uz pilsētu. Ignorēt dārgu piedāvājumus no vadītājiem gaida ārpus vēstniecības. Vienojieties ar savu vadītāju, pirms kļūst iekšpusē: Jūs varat saņemt taksometru par mazāk nekā 100 Taizemes bats Rue Francois Ngin – ceļotāja zonā Vientiane.

No Chiang Mai līdz Laosa ar laivu

Jums ir trīs iespējas, lai iegūtu no Chiang Mai līdz Lūenphabāna ar laivu: lēni laivu, ātri laivu vai luksusa kruīza. Laivas atkāpties no pierobežas pilsētas Huay Xai Laosā un ceļošanu pa Mekongas upi uz Lūenphabāna.

Lai kādu no laivas uz Lūenphabāna, jums vispirms ir nokļūt līdz Chiang Khong ziemeļos Taizemē, skaidrs Taizemes imigrācijas, tad šķērsot upi, lai Huay Xai, kur jums būs apzīmogotu uz Laosu. Laivas atkāpties agri no rīta, lai jūs, visticamāk, ir darīt pa nakti Chiang Khong tad atstāt uz Laosu nākamajā rītā. Ceļojumu aģentūras Chiang Mai apvienos visu nepieciešamo transportu vienā paketē, kad jūs grāmatu.

Lēna Laivas Laosa

Populārākais un lēts risinājums, tad lēni laivas no Chiang Mai uz Lūenphabāna veikt divas pilnas dienas un nakti ar ne tik jaukā ciematā Pak Beng. Kamēr jūs saņemsiet baudīt upes un ciemata ainavu, kā jūs kursē gar Mekongas upi, tad lēni kuģi ir mazāk nekā grezns. Jums būs iestrēdzis ar to pašu grupu ceļotāju pieblīvēts uz pārslogota laivā, tāpēc mazliet laime ir nepieciešams labu pieredzi. Daudzi ceļotāji – gan vietējie un ārzemnieki – izmanto laivu kā attaisnojumu izklaidēties uz divām dienām.

Ierašanās agri, lai nodrošinātu labāku vietas uz kuģa – vēlams prom no skaļu dzinējiem. Veikt daudz uzkodas ar jums; ēdiens uz kuģa ir zemākas kvalitātes un salīdzinoši dārgi. Jūs varat iegādāties līdzņemšanai pusdienas Pak Beng otrajā pusē brauciena.

Ātri Laivas Laosa

Kauna “ātrs laiva” no Taizemes uz Luang Prabang ir skaļi, kaulu-grabošs, potenciāli bīstama pieredze, ka jūs nekad neaizmirsīšu. Kaut arī neticami haotiska un neērti, tad rūkšana kuteru samazināt braucienu divu dienu leju tikai sešas vai astoņas stundas, atkarībā no ūdens līmeņa! Autovadītāji prasmīgi Dodge klintis, un burbuļvannām, tomēr redzams vraka citu kuteru gar ceļu ir mazāks nekā nodrošināšanai.

Jums tiks nodrošināti ar glābšanas vesti un ķivere, kā jūs sēdēt uz koka sola šaurajā kanoe. Ūdensizturīgs jūsu somas un vērtslietas, kā lietus un aerosols no upes parasti mērcēt visu. Jums būs nepieciešams sauļošanās – laivas nav ietvertas – un ausu aizbāžņi, lai aizsargātu jūsu ausis no apdullinošs dzinēju.

Luxury Cruises

Vairāki jauni uzņēmumi tagad piedāvā greznu alternatīvas tipisku lēnas laivām. Kamēr ceļojums vēl prasa divas pilnas dienas un nakti Pak Beng, jūs varēsiet baudīt daudz komfortablāku braukšanu un labāku pārtiku. Luksusa laivas ir visdārgākais variants, lai iegūtu no Chiang Mai Laosā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *