Skip to main content

gibi yerel Paris Around the Seyahat Nasıl

 gibi yerel Paris Around the Seyahat Nasıl

seyahat Paris’e ziyaretçi ilginizi çekebilir olduğunu geçer rayının iki türü vardır. Bu kartların ayrıntıları hakkında bilgi ve size uygun olduğuna karar.

Paris Visite Geçiş

Eğer güçlük önlemek isteyen ve ABD’den bir Paris ulaşım satın alırsanız, özel olarak turistler için tasarlanmıştır Paris Visite Geçir almak ve aynı zamanda müzeler ve turlar için indirim sağlamaktadır olabilir. Paris Visite Geçiş online olarak kullanılabilir.

Paris Visite geçiş Navigo Découverte kadar iyi bir değer olmasa da, bu üç temel avantajı vardır:

  1. Paris Visite geçiş haftanın herhangi günden itibaren geçerlidir (Navigo Découverte pazartesi geçerlidir)
  2. Paris Visite geçiş herhangi bir ülkeden çevrimiçi satın alınabilir
  3. Paris Visite ayrıca müze ve tur indirimler sunuyor

Paris Visite 6 Bölge 1 ve 1-, 2-, 3- ve 5 günlük alternatifler kullanılabilir.

Passe Navigo Découverte

Navigo Carte Turuncu taşıma geçiş için değiştirme adıdır. Bu trenlerde ulaşım, RER ve alıcı tarafından seçilen Paris bölgesinde metro kapsar. Geçerli geçiş Paris ve banliyölerinde içinde ulaşım dahildir, havaalanları, Charles de Gaulle (CDG) ve Orly (ORY) Chateau Versailles, Fontainebleau ve Parc Disney.

Turistler bir Navigo Découverte normalde bilet satıyor ve Paris’te geçer hemen her metro, RER ya Transilien tren bileti penceresini geçmesi satın alabilirsiniz.

Navigo geçişte iki sürümü, standart Navigo ve Navigo Découverte bulunmamaktadır. Navigo pas halk için ayrılmıştır, ancak herkes satın alabilir bir Navigo Découverte-her ne kadar, Carte Orange olduğu gibi, popüler ulaşım geçiş satıcıların Navigo Découverte satın almasının yabancı turist vazgeçirmek çalışabilir, daha pahalı yönlendirildiğinde ama daha esnek Paris Visite Geçiş.

Bir Passe Navigo Découverte Alma

Bir Navigo bir haftalık geçiş için, kartın kendisine yönelik 5 ücreti ($ 6 ABD Doları) € ödeyeceğim. Sonra ihtiyacınız ulaşım kapsama maliyetini eklemeniz gerekir.

Sen pasaport boyutundan daha küçük olan geniş 2.5cm tarafından 3 cm yüksek geçiş için kendinize bir resim, gerekecektir. Sen Metro, RER ve Ile-de-France trenlerde geçer satmak bilet pencerelerin yakınında fotoğraf kioskları bunları satın alabilirsiniz.

Bir metro veya RER istasyonu veya (bazı yerel tütün satan benzeri) yetkili satıcılardan bilet pencerelerinden NAVIGO satın alabilirsiniz. Orada istasyonlarında makineleri de vardır, ama bunlar olmayan Avro mezhepler kredi kartlarını kabul etmez, bazı yolcular şikayetçi.

Passe Navigo Découverte Süresi

geçişli ilk arabalarla Pazartesi sabahı başlayıp Pazar günü sona erer. Bu Pazartesi günü Paris’te ulaşmıyor turistleri etkileyebilir.

Pass Alış koruma?

Bilet satıcısının size haber ne olabilir rağmen,  bunu  satın alıp bir Passe Navigo Découverte kullanma hakkına sahiptir. “Elle est ouverte à tous (et non FRANCILIENS FRANCILIENS)” belgesi belirtmektedir, geçiş herkese açıktır.

You may also like