GO-JEK, אחת שלך Stop App לכל צורכי באלי שלך

Posted on

GO-JEK, אחת שלך Stop App לכל צורכי באלי שלך

הזמן באלי הולך מהר ואינו שאנו מכירים אותה! בואו נודה בזה, דברים יכולים להימשך זמן רב כשאתה מנווט תנועה המופיעה ללא חריזה או קצב לאורך כל היום. האם אי פעם רצית לשכור מישהו לרוץ מטלות בשבילך, כך שאתה יכול לבלות כל רגע שוכב על שפת הבריכה, נהנה שקיעות מתגנבת Bintangs בין הודעות? מישהו לשלוח אל הרחובות כאוטי, החמים של באלי להרים שקית של קרח כדי להפוך מרגריטות קפואות עם, או אולי אתה פשוט רוצה מישהו לרדת לכביש כדי לתפוס אותך באחת המבורגרים הכי הטובים בעיר. אם לא, אתה בטח כבר לפחות ייחל קטנוע או מונית שיודע בדיוק איפה אתה נמצא, מישהו שאתה יכול לפנות בטלפון אם אתה צריך ואת מי מציעה במחיר קבוע מראש, הוגן.

GO-JEK הוא הפתרון. הם מספקים תחבורה, שליח, קניות משלוח אוכל כולם נגישות אליך באמצעות כמה לחיצות בטלפון. רעיון מקורי exlusively באינדונזיה, GO-JEK הפך זמין לאחרונה בבאלי. נולד ב ג’קרטה (שבו התנועה היא אמרה להיות הגרועה ביותר בעולם), השירות הוא כורח מוחלט בבאלי. זהו serioulsy מחליף משחק! “Ojeks” או אופניים קלסיים בסביבה כבר זמן מה. אבל כמה מכם אולי כבר שם לב נהירה של נהגים-ed מעיל קסדה ירוקה, חלף על פני שכונות על קטנועים, לקיחת נוסעים, במסעדות קונה aways take- עבור הזמנות משלוח הביתה, במשרדים מסירת המסמכים, או בקניונים עושה קניות.

GO-JEK הוא מיזם חברתי שפותרת אבטלה במגזר התחבורה באמצעות שותפות עם קבוצת נהגים מנוסים ואמינים כדי לספק נוחות בדמות תחבורה, בלדרות, שירותי קניות אישיים. GO-JEK היא מהפכה הלוגיסטיקה בענף התחבורה ידי מתן נהגים אלה עם טלפונים חכמים ניידים על מנת לאפשר להם לעבוד בכל מקום ובכל זמן. הנהגים מצוידים במכשירי אנדרואיד אשר משמשים כדי לאתר את הנהג הקרוב ביותר לצמצם את זמן אספקה באמצעות אלגוריתם מיקום גיאוגרפי.

אתה יכול לשכור אותם כדי לקבל אותך ממקום למקום רק באמצעות אפליקציה לסמארטפון אשר מתקשר לנהג את המיקום המדויק שלכם. אתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה של השיעור ולשלם ומזומנים באמצעות GO-JEK אשראי (אשר יכול להיות עקף דרך האפליקציה) או לשלם לנהג במזומן. שיעורי עדיפים ojeks ברחוב משמעותי יותר מאשר מונית. דמי מן קוטה כדי Seminyak מגיע 10,000rp קטן קטנטן (0.70USD $). אתה יכול לראות את התמונה של הנהג, פנה הנהג בטלפון והם נושאים קסדת חילוף עבור הנוסע בכל העת.

עבור couriering שלך ואת הצרכים קניות אישי, אתה יכול להיות כל דבר התחבורה הנהג שלך מ- A ל- B שמתאים על אופנוע. נהגה לשאת לצוף של 1 מיליון הרופים בכל העת מה שאומר שאתה יכול לשלוח נהגה להרים משהו ממקרה של Bintang ל- DVD לכמה ניקוי יבש.

GO-JEK שירות משלוחי אוכל מזון GO יש גם רשת של חנויות מזון 2700 בכל רחבי באלי כך שלעולם לא להיתפס שוב רעב. כאשר יש לך אנשים באים שוב לא היה לך זמן להרכיב התפשטות, פשוט לשלוח לחבר ירוק חובשי קסדות החדש שלך לסופרמרקט. או כשאתה מתעורר עם הנגאובר באל מגעיל, מזמין כריך חלף ישר הווילה שלך, כל זאת ללא שהתלבש לעזוב את הנוחות של AC שלך. עם -FOOD GO אתה יכול לגשת טייק אוויי, כי ישולם עבור ע”י GO-JEK הנהג על להרים, עד לערך של 1 מיליון רופיה והמזון שלך יימסר בתוך 60minutes.

בנוסף זה גם זמין בבאלי, GO-BOX הוא שירות לפי דרישה להזמנת טנדרים ומכוניות מסחריות להעביר פריטים גדולים שלך. הם יכולים להרים את הפריטים שלך בכל מקום בג’קרטה, באנדונג, סורבאיה, או באלי ולספק להם עד 15 להשיל נקודות מקום בתוך ג’אווה ובאלי. עם תמחור שקוף, מעקב בזמן אמת, וביטוח עבור כל משלוח, GO-BOX הוא הפתרון הנוח ביותר עבור צרכים המשלוח הגדול שלך.

שירותים נוספים המוצעים על ידי GO-JEK כוללים GO-MART המהווה שירות משלוחים לקניות לפי דרישה המאפשר לך לקנות את כל הצרכים שלך מפני סוגים שונים של חנויות. ניתן לבחור פריטי הדרך ידידותיות למשתמש GO-JEK אפליקציות לניידות. ואל תשכח כי תקבלו את פריטי במשלוח עד פתח ביתך בתוך 60 דקות. GO-JEK מתכננת להתרחב מספר השירותים נוחים אחרים שאתה בקרוב לא תוכל לחיות בלי. GO-GLAM מספק השירות יופי על פי דרישה הטוב, מה שמאפשר למשתמשים למלא צרכים היופי השונים שלהם. GO-CLEAN מספק שירות ניקוי יומי מקצועי על פי דרישה הטובה, ולבסוף GO עיסוי מספק עיסוי מקצועי על פי דרישה הטוב. כל השירותים הללו זמינים כעת רק בג’קרטה אבל יהיה העושות דרכן באל בקרוב.

Go-Jek שירותים בבאלי

Go-Ride – מה שהתחיל את הכל. מונית אופנוע במחירים נמוכים בטירוף.

Go-רכב – כאשר אתה צריך יותר מקום מאשר קטנוע יאפשר.

Go-מארט – קבל את המצרכים נמסרו הדלת שלך, בזמן שהם עושים את הקניות בשבילך.

Go-מזון – ארוחות נמסרו מן המסעדות האהובות שלך.

Go-שלח – שירות שליחים מיידי למסמכים וחבילות.

Go-מסז – מקצוע עיסוי מוסמך ומהימן לבית או למלון, 24/7.

Go-נקי – על שירות המשרתת ביקוש, מתי ואיפה אתה צריך את זה.

Go-גלאם – סטייליסט אישי בבית או במלון שלך עבור איפור, עיצוב שיער, אפילו שעווה.

Go-Jek אפילו יש שירותי קניית כרטיס, טלפון סלולארי עליון מעלה, מכונית תחזוקה וניקיון, וכן הצעת חוק תשלומי אפליקציה!

אז מי, מה, איך, מתי והיכן? ישנם כיום מעל 11,000 GO-JEK נהגים עושים את הסיבוב בבאלי מבוסס בכל מקום מ Denpasar, Canggu, Seminyak, אוברוי, Petitenget, קוטה, Nusa Dua, Sanur, Uluwatu ו אובוד. ישנם מעל 690 נהגים מבוססת באזור אובוד לבד!

ולמה? בגלל זמן באל הוא יקר משלח הוא המפתח!

עקוב @ gojekindonesia באחת פייסבוק , טוויטר ו- I nstagram לחדשות ועדכונים. בקרו באתר שלהם 

אפליקציית GO-JEK זמין להורדה על ידי ביקור על שלך iOS או מכשיר אנדרואיד .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *