Go-Jek, jūsų vieno langelio app Viskas jūsų Bali poreikių

Posted on

Go-Jek, jūsų vieno langelio app Viskas jūsų Bali poreikių

Balis laikas eina greitai, o ne mes jį žinome! Leiskite face it, viskas gali užtrukti ilgą laiką naršydami eismą, rodomą be rimas ar ritmu visą dieną. Kada norite, galite samdyti ką nors paleisti favoritai už jus, kad jūs galite praleisti kiekvieną akimirką guli prie baseino, mėgautis saulėlydžiais ir skradał Bintangs tarp žinutes? Kažkas išlydėti į chaotiškas, karšto gatvėse Balis pasiimti ledo maišelį padaryti šaldytų Margaritas su, o gal tiesiog norite, kad kas nors eiti keliu patraukti jums vieną iš geriausių mėsainiai mieste. Jei ne, jūs tikriausiai bent norėjo motorolerio ar taksi, kad tiksliai žino, kur jūs esate, ką nors, kad jūs galite kreiptis telefonu, jei jums reikia, ir tas, kuris siūlo iš anksto nustatoma, teisingą fiksuotą kainą.

Go-Jek yra tirpalas. Jie teikia transporto, Courier, apsipirkti ir maisto pristatymas visą prieinamą jums per keletą paspaudimų ant jūsų telefone. Originalus koncepcija exlusively Indonezijoje, GO-Jek neseniai tapo prieinama Balis. Gimė Džakartoje (kur eismas yra sakoma, kad blogiausia pasaulyje), paslauga yra absoliuti būtinybė Balyje. Tai serioulsy žaidimas keitiklis! “Ojeks” arba klasikiniai dviračiai buvo maždaug už o. Bet kai kurie iš jūsų galbūt jau pastebėjote žaliųjų šalmą ir striukė-ED vairuotojų antplūdžio, kreiseriniu gatves motoroleriai, atsižvelgiant keleivius, restoranuose perkančių kilti, paėmimai pristatymas į namus užsakymus, biuruose teikiančių dokumentus, ar prekybos centruose daro apsipirkti.

Go-Jek yra socialinė įmonė, kuri išsprendžia nedarbą transporto sektoriuje Bendradarbiaudami su patyrusių ir patikimų vairuotojų grupės pristatyti patogumą į transportavimo, kurjerio, ir asmeninių prekybos paslaugas forma. GO-Jek revoliuciją logistikos ir transporto pramonei teikiant šias tvarkykles su mobiliųjų išmaniųjų telefonų, kad galėtų dirbti bet kuriuo metu, bet kur. Vairuotojai yra įrengta su “Android prietaisus, kurie naudojami siekiant surasti artimiausią vairuotojui sumažinti pristatymo laiką per geografinės vietos algoritmas.

Galite samdyti juos jums iš vietos į vietą tiesiog išmaniuoju telefonu app, kuri palaiko ryšį su vairuotoju Jūsų miesto. Galite peržiūrėti palūkanų normą ir moka negrynaisiais pinigais per go-Jek kredito (kuri gali būti papildyta per app) arba mokėti vairuotojui pinigais. Normos yra geriau nei ojeks gatvėje ir žymiai geriau nei taksi. Mokestis iš Kuta į Seminyak ateina į smulkutis maža 10,000rp ($ 0.70USD). Jūs galite pamatyti vairuotojo vaizdą, kreipkitės į vairuotoją telefonu ir jie su savimi turėkite atsarginį šalmą už visą laiką keleiviui.

Jūsų couriering ir asmeninių prekybos poreikius, jūs galite turėti savo vairuotojo transporto ką nors iš A į B, kad tinka ant motociklo. Vairuotojai atlikti 1 mln rupija plūdę visais laikais, kuris reiškia, kad jūs galite siųsti vairuotojų pasiimti nieko iš Bintang atveju į DVD šiek sausas valymas.

Go-Jek maisto pristatymo paslauga Go-MAISTO taip pat turi 2700 maisto parduotuvėse tinklą visi aplink Balis todėl jums niekada vėl pagautas alkanas. Jei turite žmonės ateina ir jūs neturėjote laiko kartu sudėjus plitimą, paprasčiausiai siųsti savo naują žalia-Šalmuotasis draugui į prekybos centrą. Arba kai jums pabusti su bjaurus Bali pagirių, užsisakyti Perjungti sumuštinį tiesiai į savo vilą, visi be getting išdirbti ir paliekant savo AC komfortą. Su GO maisto galite prieiti Takeaway, kad bus mokama pagal GO-Jek vairuotojas po pasiimti, iki 1 mln rupiahs vertės ir jūsų maistas bus pristatytas per 60minutes.

Be to, taip pat galima, esantys Bali, GO-BOX yra on-demand paslauga Užsakant pikapas sunkvežimius ir mikroautobusus perkelti savo didelius daiktus. Jie gali pasiimti savo daiktus bet kur, Džakarta, Bandungas, Surabaya, ar Balyje ir pristatyti juos iki 15 užsnūsti taškų bet kurioje Java ir Balis. Su skaidrios kainodaros, realaus laiko stebėjimo, ir draudimo už kiekvieną vežimą, GO-BOX yra patogiausias sprendimas jūsų didesnių pristatymo poreikius.

Kitos siūlomos paslaugos GO-Jek yra go-Mart , kuris yra užsakomosios prekybos pristatymo paslauga, kuri leidžia jums parduotuvė visus jūsų poreikius iš įvairių tipų mažmeninės prekybos parduotuvėse. Elementai gali būti pasirinktas per patogios Go-Jek programoje mobiliesiems. Ir nepamirškite, kad jūs gausite savo daiktų pristatyti tiesiai į jūsų slenksčio per 60 minučių. Go-Jek planuoja plėstis į kitų patogių paslaugų, kad jūs netrukus bus negalės gyventi be skaičiaus. GO-GLAM suteikia geriausią on-demand Grožio paslaugos, leidžianti vartotojams atlikti įvairias savo grožio poreikius. GO-CLEAN suteikia geriausią užsakomųjų profesionalų kasdien valymo paslaugos ir galiausiai GO masažas suteikia geriausią užsakomųjų profesionalų masažą. Visos šios paslaugos yra šiuo metu prieinama tik Džakarta bet bus padaryti savo kelią į Balis greičiau.

Go-Jek Paslaugos Balyje

Go-Ride – Ką visa tai prasidėjo. Motociklų Taksi neįtikėtinai mažomis kainomis.

Go-Car – Kai jums reikia daugiau vietos, nei motoroleris leis.

Go-Mart “ – Gauk pristatyti į jūsų duris bakalėja, o jie apsipirkti jums.

Go-maisto – pristatyti iš savo mėgstamiausių restoranų patiekalų.

Go-Siųsti – Instant kurjerio paslaugas dokumentų ir paketai.

Eiti masažas – kvalifikuotų ir patikimų masažo specialistus į savo namus ar viešbutyje, 24/7.

Go-Clean – Dėl paklausos kambarinės paslaugos, kada ir kur jums reikia.

Go-Glam – mados dizaineris savo namuose arba viešbutyje makiažas, plaukų stilius, net ir vaškavimas.

Go-Jek netgi bilietų pirkimo paslaugas, mobilųjį telefoną ipilkite, Automobilių techninė priežiūra ir valymas, ir programa apmokėjimą!

Taigi, kas, ką, kaip, kada ir kur? Šiuo metu yra per 11.000 Go-Jek vairuotojai daro Balio raundų pagrįstos visur iš Denpasar Canggu, Seminyak, Oberoi, Petitenget, Kuta, Nusa Dua, Sanur, Uluwatu ir Ubud. Yra daugiau nei 690 vairuotojų pagrįstos vien Ubud rajone!

Ir kodėl? Kadangi Balis laikas yra brangus ir jį lydinti delegacija yra raktas!

Sekite @ gojekindonesia į abiejų Facebook , Twitter ir nstagram naujienas ir atnaujinimus. Aplankykite jų interneto svetainėje 

GO-Jek app yra galima atsisiųsti apsilankę jūsų “iOS” ar “Android” įrenginį .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *