GO-jek, na jednom mieste aplikácie pre všetky vaše potreby Bali

Posted on

GO-jek, na jednom mieste aplikácie pre všetky vaše potreby Bali

Bali čas plynie rýchlo a nemajú ho poznáme! Priznajme si to, môžu sa veci trvať dlhú dobu, keď ste prehliadania prevádzku, ktorý sa zobrazí bez nádchu alebo rytmom po celý deň. Chceli ste si niekedy najať niekoho plynúť domáce práce pre vás, takže môžete stráviť každý a každý okamih, ležiace pri bazéne, užívať si západy slnka a tajne Bintangs medzi správami? Niekto poslať preč do chaotické, horúcich ulíc Bali vyzdvihnúť vrece ľadu, aby sa ľadovú Margaritu s, alebo možno len chcete niekoho ísť dole na ceste, aby vás vziať jeden z najlepších burgery v meste. Ak tomu tak nie je, pravdepodobne ste aspoň priala skútri alebo taxi, ktorý vie presne, kde ste, niekto, ktoré môžete kontaktovať telefonicky, ak potrebujete, a niekto, kto má vopred stanovené, spravodlivé pevnú cenu.

GO-jek je riešenie. Poskytujú dopravy, kuriér, nakupovanie a rozvoz jedál všetky prístupné pre vás prostredníctvom niekoľkých kliknutí na telefóne. Originálne poňatie varená výhradne v Indonézii, GO-jačanie stala v poslednej dobe k dispozícii na Bali. Narodil sa v Jakarte (kde je prevádzka sa hovorí, že najhoršie na svete), služba je absolútnou nutnosťou v Bali. To je serioulsy hra changer! , Ojeks ‘alebo klasické kolesá boli po nejakú dobu. Ale niektorí z vás možno už všimli, príliv zelené vodičov prilby a bundy-ED, križovanie ulíc na skútroch, pričom cestujúci, v reštauráciách kupujú take- Reklamné predmety pre domáce dodacie listy, v kanceláriách doručujú dokumenty alebo v centrách robí nakupovanie.

GO-jek je sociálny podnik, ktorý rieši nezamestnanosť v sektore dopravy vďaka partnerstvu so skupinou skúsených a dôveryhodných vodičov dodať pohodlie v podobe dopravy, kuriérske služby a osobné nákupné služby. GO-jek je revolučný logistiky a sektora dopravy tým, že tieto ovládače s mobilnými smartphonov, ktoré im umožnia pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Ovládače sú vybavené zariadenia so systémom Android, ktoré sa používajú na vyhľadanie najbližšej vodičovi, aby sa minimalizovalo dodacie lehoty pomocou algoritmu geolokácie.

Môžete si prenajať ich, aby vás dostať z miesta na miesto len pomocou inteligentného telefónu aplikáciu, ktorá komunikuje s vodičom svoju presnú polohu. Môžete si prezrieť rýchlosť a zaplatiť bezhotovostne prostredníctvom GO-jek úveru (ktorý možno dobíjať prostredníctvom aplikácie), alebo zaplatí vodiči v hotovosti. Tieto sadzby sú lepšie ako ojeks na ulici a podstatne lepší ako taxi. Poplatok z Kuta Seminyak príde na malinký malé 10,000rp ($ 0.70USD). Môžete vidieť obraz vodiča, obráťte sa na svojho vodiča telefonicky a nesú náhradné helmu pre cestujúcich za všetkých okolností.

Pre vašu couriering a osobné nákupy potreby, môžete mať svoj vodič dopravy čokoľvek z A do B, ktoré sa hodia na motorke. Vodiči nesú plavák vo výške 1 milión rupií za všetkých okolností, ktoré znamená, že môžete posielať vodiči vyzdvihnúť niečo z prípadu Bintang na DVD do istej suché čistenie.

GO-jek donáška jedál GO-FOOD má tiež sieť 2700 občerstvenie všade okolo Bali, takže už nikdy chytený znova hlad. Keď máte ľudí príde a vy ste nemal čas dať dohromady šírenie, stačí zaslať svoje nové zelene helmeted kamaráta do supermarketu. Alebo keď sa prebudíte s opicou škaredé Bali, objednať sendvič prepínača priamo do svojej vily, to všetko bez toho, aby sa obliekol a opúšťať pohodlie svojho AC. S GO-potravinárskeho môžete pristupovať jedla so sebou, ktoré budú hradené GO-jek vodiča na vyzdvihnutie, až do výšky 1 milióna rupiahs a jedlo bude doručená do 60 minút.

Okrem toho, a tiež k dispozícii na Bali, GO-BOX je služba na vyžiadanie pre objednávanie pickupy a dodávkových presunúť veľké kusy. Oni môžu vyzdvihnúť svoje položky kdekoľvek v Jakarte, Bandung, Surabaya, alebo Bali a dodať im až 15 odídu body kdekoľvek vnútri Javy a Bali. S transparentné tvorbu cien, sledovanie v reálnom čase, a poistenie pre každú zásielku, GO-BOX je najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby väčších dodávok.

Ostatné služby ponúkané GO-jek patrí GO-Mart , ktorý je on-demand nákupné zásielková služba, ktorá vám umožní nakupovať všetky vaše potreby z rôznych druhov maloobchodných predajní. Položky je možné zvoliť pomocou užívateľsky prívetivý GO-jek mobilné aplikácie. A nezabudnite, že dostanete vaše tovar dodaný právo na dosah ruky počas 60 minút. GO-jek plánuje expanziu do radu ďalších užitočných služieb, ktoré čoskoro nebudú môcť žiť bez neho. GO-GLAM poskytuje najlepšie on-demand kozmetické služby, ktorá umožňuje užívateľom, aby splnili svoje najrôznejšie kozmetické potreby. GO-CLEAN zaisťuje najlepšie profesionálne každodenné upratovanie na vyžiadanie, a konečne GO-MASÁŽ poskytuje najlepšie on-demand profesionálne masáž. Všetky tieto služby sú v súčasnej dobe k dispozícii len v Jakarte, ale bude robiť svoju cestu do Bali čoskoro.

Go-jek služby na Bali

Go-Ride – Ako to všetko začalo. Motocykel taxi za šialene nízke ceny.

Go-Car – Keď budete potrebovať viac miesta než kolobežka umožní.

Go-Mart – Get potraviny dodané k vašim dverám, zatiaľ čo oni robia nákupy pre vás.

Go-Food – Stravovanie dodané zo svojich obľúbených reštaurácií.

Go-Send – Instant kuriérske služby pre dokumenty a balíky.

Go-masáž – kvalifikovaných a dôveryhodné masážne odborníkmi do vášho domova či hotela, 24/7.

Go-Clean – na požiadanie upratovanie, kedy a kde to potrebujete.

Go-Glam – Osobné stylista u vás doma alebo v hoteli pre make-up, vlasový styling, aj voskovanie.

Go-jek má dokonca lístok nákupné služby, mobilný telefón top up, údržba a čistenie, a v platbách app vyúčtovaní!

Takže kto, čo, ako, kedy a kde? V súčasnej dobe existuje viac ako 11.000 GO-jek vodiči robí kolies v Bali založené všade od Denpasaru, Canggu, Seminyak, Oberoi, Petitenget, Kuta, Nusa Dua, Sanur, Uluwatu a Ubud. Existuje viac ako 690 vodičov so sídlom v oblasti Ubud samotného!

A prečo? Vzhľadom k tomu, Bali čas je vzácny a delegácie je kľúčom!

Sledujte @ gojekindonesia v oboch Facebook , Twitter a ja nstagram o novinkách a aktualizáciách. Navštíviť ich webové stránky 

GO-jek aplikácie je k dispozícii na stiahnutie na adrese vašich iOS alebo Android zariadenia .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *