Going Out в Парижі: Дрес-коди і Що одягнути в Вечорі

Posted on

Going Out в Парижі: Дрес-коди і Що одягнути в Вечорі
відвідувачів Перший час до французької столиці часто турбуватися про те, що надіти на ніч поза, чи є вони від до висококласного ресторану або популярний нічний клуб. Думаючи Париж, щоб бути безкомпромісно шикарно і модно, багато людей вважають, що ви не можете показати до більшості нічних клубів по всьому місту носити футболку і джинси, але це часто не відповідає дійсності.

З іншого боку, деякі нещасні туристи з’являються більш селективними ресторани або нічні клуби спортивних ретельно прасувати бізнес-випадковий наряд, тільки щоб бути відвернулися в двері за допомогою глузування вишибалу, або твердо сказали, що більше немає таблиці available–, коли ви можете побачити кілька хороших, порожні прямо перед вами. Це положення прямо з комедії положень (і той, який ви безумовно хочете, щоб уникнути).

Читайте далі, щоб дізнатися більше про типові дрес-коду (або його відсутність) в барах, ресторанах і клубах по всьому місту. Ми також пропонуємо безліч порад про те, як переконатися, що ви носите відповідний одяг, де б ви не обираєте бродити після настання темряви.

Ресторани і бари 

У переважній більшості ресторанів і барів у французькій столиці, що стирчить з бізнесом випадкового attire– що-небудь від простого сукні і піджака чи куртки, спідниці або брюки або навіть приємно гладити, окреслені джинси і сорочки / top– є абсолютно нормально. Зокрема, в вуличних бічних традиційних барів і закусочними, які відчувають нестачу вибивала, немає дійсно ніякого дрес-коду в життя взагалі в стороні від «сорочки» потрібно. Місцеві жителі часто більш випадкові, ніж ви думаєте: у той час як вони, як правило, в середньому, досить стильно і добре разом узяті, це не зовсім незвично, щоб визначити місцеві носити джинси, невимушені куртки, і розмовляти на ніч випадково напої з друзями або вечерею в околицях бістро.

Це, звичайно, зраджує типові стереотипи про парижани як автоматичні модниці.

Проте, ми по- , як і раніше радимо не з’являтися навіть випадковий видом бару чи ресторану , одягнений в отвір молі трійник і джинси, якщо ви думаєте , ви можете дійсно  стягнути Vivienne Westwood / нео-панк роду погляд , не дивлячись, недбалі і неохайними. Ми також адвокат проти носити кросівки і мішкуваті, недбалий наряд , якщо ви хочете , щоб змішати in– і не відразу визначили в якості туриста.

Головні убори та бейсболки засуджуються на в багатьох куточках, але в випадкові околицях бар або ресторанчик грати живі спортивні ігри, вони не повинні піднімати будь-які брови. Ви повинні взагалі видалити всі капелюхи і шапки , коли їсть в ресторані, though– навіть той , який з’являється досить випадковим і / або відвідуваний капелюхи-надягання хіпстера.

Коли формальна Наряд в Наказі в ресторанах і барах? 

Якщо ви плануєте поїсти або випити коктейлі в більш дорогий, більш ексклюзивного ресторану або коктейль-бар в Парижі, це взагалі найбезпечніший, щоб уникнути джинси (навіть найпрекрасніші з них) та інші більш випадковий знос, про всяк випадок. У деяких місцях дотримання неявних кодів плаття, а це означає, що їх сайти явно не кажучи вже про them–, але Вам можна сказати немає місця доступні, якщо ви намагаєтеся отримати місце і не одягнені до бажаних стандартам.

Якщо ви зробите замовлення в ресторані або барі селективного, це може бути гарною ідеєю, щоб зателефонувати заздалегідь, щоб запитати, чи не потрібна якась конкретна одяг. Зрештою, навіть якщо ви впустили і привів до столу, ви можете відчувати себе недоречні і незручно, якщо ви носите стару пару джинсів і інші покровителі одягнені в пух і прах.

Нижня лінія для химерних ресторанів і більш ексклюзивних барів, таких як The Hemingway Bar в Ritz або будь-який бар, який вимагає резервування? Вибирає напівофіційний до формальної одязі: це означає, що плаття, спідницю або добре прасувати штани, хорошу сорочку або топ, піджак, і більш формальною взуття.

Жінки не повинні відчувати себе зобов’язаними носити підбори і чоловіки зазвичай не очікуються, спортивні зв’язку , навіть любитель restaurants– сорочка і піджак , як правило , добре. Знову ж , однак, це рекомендується перевірити заздалегідь про дрес – коду в дорогих ресторанах і барах, просто щоб бути впевненим.

Нарешті, якщо ви замовили офіційну вечерю круїз по Сені (один з 10 кращих пам’яток ми рекомендуємо на перший візит до Парижа), переконайтеся, дотримуватися правил, описані вище для більш дорогих ресторанів. Більшість з них вимагає напівформального до формальної одязі для чоловіків і жінок.

Club Сцена: Як уникнути похмурого вишибали 

Чи плануєте ви вночі з друзями в ексклюзивному клубі, відомому своїми знаменитостями візування і модниць (думаю Silencio клуб Девіда Лінча) або удару бар сальса на ніч дружелюбного танці і тапас, клуби можуть бути трохи складніше в плані знаючи, що надіти.

Вони дійсно працюють на індивідуальній основі випадку: деякі з наймодніших нічних клубів дозволяють джинси і більш випадковий наряд, але вишибали часто довільно вирішувати, чи дозволити вам в залежності від того, чи є ці джинси поміщаються разом з іншими частинами в спосіб, який виглядає «класним» досить. Таким чином, ви не хочете ризикувати.

Кращий підхід, тоді? Якщо ви збираєтеся б’є і там, як відомо, викидайлом в двері, крок його. Відкиньте джинси і футболку і кросівки (навіть модні з них) для більш формальної одягу.

Як щодо каблуків? Деякі клуби , як відомо , сексистські і очікують , що жінки носять каблуки, так що для тих жінок , які вважають за краще хизуватися менш болісну взуття, вони можуть іноді зустрічатися з неприємним лікуванням від вишибалу, на жаль. Я бажаю , щоб ми могли повідомити інакше, але Париж залишається місцем , де шовінізм живий і здоровий в деяких кутах, а деякі заклади в столиці забезпечувати плаття коди , які будуть засуджували , як абсолютно сексистські в інших місцях.

Кабаре, Театр, опера, і шоу: Що одягнути? 

Нарешті, якщо ви встановите на вечір в традиційному шоу-кабаре, філармонія, театр або опера, деякі основні поради застосовується. Це, як правило, краще уникати спортивних повсякденного одягу, особливо в опері, Паризькій філармонії та театру. Такого роду місцях зазвичай вимагають формальної одягу: сукню чи спідницю і блузку для жінок, сорочки, штани та куртки для чоловіків (знову ж, з цим часто вважаються необов’язковими в Франції для чоловіків формальної одязі). Жінки можуть носити квартири, але вони повинні бути добре і належним чином (тобто не потерті і зношені шукає).

Кабаре, як Мулен Руж, як правило, трохи більш гнучкими з дрес-коду, так як вони привертають так багато туристів. Проте, якщо ви плануєте відвідати вечірнє шоу, як і раніше рекомендується більш формальної одягу. Як завжди, якщо є сумніви, перевірте з місцем.