Going Out בפריז: קוד לבוש & מה ללבוש בערב

Posted on

Going Out בפריז: קוד לבוש & מה ללבוש בערב
מבקרים בפעם הראשונה לעיר הבירה הצרפתית קרובות דואג מה ללבוש בליל החוצה, בין אם הם נמצאים מחוץ למסעדה יוקרתית או מועדון לילה פופולרי. חשיבה פריז להיות פשרות שיק אופנתי, אנשים רבים מניחים כי אתה לא יכול להראות עד לבילוי לילי ביותר ברחבי העיר לובשת חולצת טריקו וג’ינס, אבל זה בדרך כלל נכון.

על להעיף בצד, תיירים ביש להראות עד סלקטיבית יותר מסעדות או מועדוני לילה ספורט בלבוש עסקי מזדמנים מגוהצים בקפידה, רק כדי להיות הסתובבו בדלת ידי סדרן לעגנית, או ספרו עד פריכות אין יותר שולחנות available– כאשר אתה יכול לראות כמה מאלה נחמדים, ריקים ממש מולך. זהו מצב היישר מתוך סיטקום (ואף אחד אתה בהחלט רוצה להימנע).

המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על קוד לבוש אופייני (או היעדרה) בברים, מסעדות, ומועדונים ברחבי העיר. אנו מציעים גם מבחר של עצות כיצד לוודא שאתה לובש הלבוש המתאים, בכל מקום בו אתה יכול לבחור לנדוד לאחר רדת החשיכה.

מסעדות וברים 

בשעה שהרוב המכריע של מסעדות וברים בעיר הבירה הצרפתית, דבק עם מזדמנים עסקים attire– דבר מתוך שמלה בלייזר או ג’קט, חצאית או מכנסיים פשוטים או אפילו מגוהץ יפה, ג’ינס מראה נקי חולצה / top– הוא בסדר לגמרי. במיוחד בברים מסורתיים פונה לרחוב בראסרי כי חסרים סדרן, באמת אין קוד לבוש נאכף כלל מלבד “חולצות הנדרשות”. המקומיים הם לעתים קרובות יותר מזדמנים ממה שאתה חושב: בעוד הם נוטים, בממוצע, להיות מסוגנן למדי היטב להרכיב, זה בכלל לא יוצא דופן לזהות מקומית לובש ג’ינס, ז’קטים נינוח, ואת לשוחח במשך לילה של מזדמן משקאות עם חברים או ערב בביסטרו השכונה.

זה, כמובן, מסגיר סטריאוטיפים טיפוסיים על הפריזאים כמו אופנה אוטומטית.

עם זאת, אנו עדיין ממליצים לא מראים עד שאפילו בר באווירה נינוחה למראה או מסעדה לובש טי נאכל-חור, ג’ינס, אלא אם כן אתה חושב שאתה יכול באמת  לשלוף ויויאן ווסטווד / ניאו-פאנק מעין מראה בלי להסתכל מרושל ומוזנח. אנחנו גם יועץ נגד לבישת נעלי ספורט רחב, לבוש מרושל אם אתה רוצה למזג ב– ולא מייד תזוהה כתייר.

כובעים וכובעי בייסבול הם ראו בעין יפות את היום במקומות רבים, אך בבר בשכונה מזדמן או בראסרי במשחקי ספורט חי, הם לא צריכים להעלות כל גבות. עליכם להסיר כל כובעי כובעים בדרך כלל כאשר אוכלים במסעדה, אפילו though– אחד שמופיע די חופשיים ו / או פוקדים היפסטרים-עוטה כובע.

כאשר האם הלבוש הפורמלי בצו במסעדות ברים? 

אם אתם מתכננים לאכול בחוץ או ליהנות מקוקטיילים בבר מסעדה או קוקטייל אקסקלוסיבי יקר, יותר בפריז, שזה בדרך כלל בטוח להימנע ג’ינס (אפילו הרגעים היפים) ולובשים יותר מזדמנים אחרים, רק למקרה. במקומות מסוימים לאכוף קוד לבוש שבשתיקה, כלומר אתרי האינטרנט שלהם אינם מזכירים them– במפורש אבל ייתכן שיגידו אין מקום זמין אם אתה מנסה להשיג נקודה ואינם לבושים בסטנדרטים הרצויים.

אם אתם מזמינים במסעדה או בבר סלקטיבית, זה יכול להיות רעיון טוב להתקשר מראש ולשאול אם כל לבוש ספציפי נדרש. אחרי הכל, גם אם אתה להכניס והובילה את הטבלה, אתה עלול להרגיש מחוץ למקום ומגושם אם אתה לובש זוג ישן של ג’ינס ושאר הלקוחות הם לבושים במיטב המחלצות.

השורה התחתונה עבור מסעדות להשתכלל וברים בלעדיים יותר כגון הבר המינגוויי במלון ריץ, או כל בר הדורש הזמנה? הצטרף עבור חצי רשמי לבוש הפורמלי: זה אומר שמלה, חצאית, מכנסיים או מגוהצים היטב, חולצה נחמדת או עליונה, מעייל, והנעלה רשמית יותר.

נשים לא צריכים להרגיש מחויבות ללבוש עקבות וגברים לא צפויים בדרך כלל קשרי ספורט , אפילו מגדלת restaurants– חולצה וז’קט בסדר באופן כללי. שוב, עם זאת, מומלץ לבדוק מראש על קודי הלבוש במסעדות יקרות וברים, רק כדי להיות בטוח.

לבסוף, אם אתה כבר נרשמת לשייט ארוחת ערב רשמית על הסיין (אחד 10 האטרקציות העיקריות אנו ממליצים על ביקור ראשון בפריז) הקפידו לשמור על הכללים שתוארו לעיל למסעדות יקרות. רוב אלה דורשים semiformal כדי לבוש רשמי עבור גברים ונשים כאחד.

בסצנת המועדונים: כיצד להימנע שומרי סף זועף 

בין אם אתם מתכננים בילוי לילי עם חברים במועדון האקסקלוסיבי ידוע תצפיות ועל אופנת הסלבריטי שלה (חושב מועדון Silencio של דיוויד לינץ ‘) או להכות בר סלסה ללילה של ריקודי טאפאס עליזים, מועדונים יכולים להיות קצת מסובכים מבחינת לדעת מה ללבוש.

הם באמת פועלים על בסיס כל מקרה לגופו: כמה ממועדוני הלילה הטרנדיים לאפשר ג’ינס לבוש מזדמן יותר, אך הסדרנים קרובים יהיו שרירותיים להחליט אם לתת לך תלוי אם הג’ינס האלה הם ביחד עם חלקים אחרים בבית דרך שנראית “קלאסה” מספיק. אז אתה לא רוצה לקחת שום סיכונים.

הגישה הטובה ביותר, אז? אם אתה הולך למועדונים ויש ידוע להיות סדרן בדלת, לשלב את זה. מכיתות הג’ינס וסניקרס טיז (אפילו אלה אופנתיים יותר) עבור ללבוש רשמי יותר.

מה לגבי עקבים? מועדוני חלקם לשמצה סקסיסטי ומצפים נשים ללבוש עקבות, כך לנשים אלו המעדיפים נעלי ספורט מייסרות פחות, הם יכולים לפעמים להיפגש עם טיפול נעים בין שומרי סף, לצערי. הלוואי שהיינו יכולים לדווח אחרת, אבל פריז היא עדיין מקום שבו שוביניזם חיה וקיימת בפינות מסוימות, וחלק מהמפעלים בבירה לאכוף קוד לבוש כי היה שצריך לגנות כפי ממש סקסיסטי במקומות אחרים.

קברטים, תיאטרון, אופרה, ותערוכות: מה ללבוש? 

לבסוף, אם אתה מסודר לקראת ערב מופע קברט מסורתי, הפילהרמונית, התיאטרון, או לאופרה, כמה עצות בסיסיות חלו. זה בדרך כלל עדיף להימנע ספורט ללבוש מזדמנים, בעיקר באופרה, פריז הפילהרמונית, והתיאטרון. אלו סוגי מקומות דורשים לבוש רשמי בדרך כלל: שמלה או חצאית וחולצה לנשים, חולצה, מכנסיים וז’קט לגברים (שוב, קשרים קרובים נחשבים אופציונליים בצרפת עבור הלבוש הפורמלי של גברים). נשים יכולות ללבוש נעליים שטוחות, אבל הם צריכים להיות נחמדים ומתוחזק כראוי (כלומר לא משופשף ובלוי מחפש).

קברטים כמו מולן רוז ‘הם בדרך כלל קצת יותר גמיש עם קוד לבוש, כי הם מושכים כל כך הרבה תיירים. עם זאת, אם אתה מתכנן להשתתף במופע הערב, ללבוש רשמי יותר עדיין מומלץ. כמו תמיד, אם יש ספק לבדוק עם המקום.