Going Out Parīzē: Pārģērbšanās kodi & Ko Wear vakarā

Posted on

Going Out Parīzē: Pārģērbšanās kodi & Ko Wear vakarā
Pirmo reizi apmeklētāji Francijas galvaspilsētā bieži fret par to, ko valkāt uz nakti ārā, vai viņi pretī upscale restorānā vai populāro naktsklubu. Domāšana Parīzi būt nelokāmi elegants un moderns, daudzi cilvēki pieņem, ka jūs nevarat parādīt līdz vairumam naktsdzīves plankumi ap pilsētu valkā t-krekls un džinsi, bet tas bieži vien ir nepatiess.

No Flip pusē, daži žēl tūristi parādās vairāk selektīvs restorāniem un naktsklubiem sporta uzmanīgi jāgludina biznesa-gadījuma apģērbt, tikai tad novērsās pie durvīm ar scoffing melis, vai izteiksmīgi teica, ka nav vairāk galdi available– kad jūs varat redzēt pāris jauku, tukšas tiem tiesības priekšā no jums. Tas ir situācija taisni no sitcom (un vienu jūs noteikti vēlaties, lai izvairītos no).

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par tipisku apģērba (vai to trūkumu) bāros, restorānos un klubos pilsētu. Mēs arī sniegt padomus par to, kā pārliecināties, jūs valkā atbilstošu attire, kur jūs varat izvēlēties, lai klīst tumsā.

Restorāni un bāri 

Pie lielākā daļa restorānu un bāru Francijas galvaspilsētā, uzlīmēšanu ar biznesa ikdienas attire– neko no vienkārša kleita un žakete vai jaka, svārki vai bikses, vai pat labi izlīdzināt, tīru-cut džinsi un krekls / top– ir absolūti labi. Īpaši ielas puses tradicionālo bāriem un Brasseries kas trūkst ir melis, tur tiešām nav ģērbšanās piespiedu vispār malā no “nepieciešamo krekli”. Vietējie iedzīvotāji bieži vien ir vairāk gadījuma, nekā jūs domājat: lai gan viņi mēdz vidēji būt diezgan stilīgs un labi salikti kopā, tas nav nekas neparasts, lai uz vietas vietējie valkā džinsus, kas atpakaļ jakas, un sarunāties par nakts gadījuma dzērieni ar draugiem vai vakariņām pie kaimiņattiecību bistro.

Tas, protams, nodod tipisks stereotipus par parīzieši kā automātiskās fashionistas.

Neskatoties uz to, mēs joprojām iesakām neparādās līdz pat gadījuma izskata bārā vai restorānā valkā perforācijas saēsts tee un džinsi, ja jūs domājat, ka jūs varat patiešām  pull off Vivienne Westwood / neo-punk veida izskatu bez meklējat apliets un nolaists. Mēs arī padomu pret valkā čības un baggy, apliets attire, ja jūs vēlaties, lai maisījums in– un ne uzreiz identificēt kā tūrists.

Cepures un beisbola cepurītes ir sarauca pieri par daudzās stūriem, bet gadījuma apkārtnē bārs vai kafejnīca spēlējot dzīvot sporta spēles, tām nevajadzētu radīt nekādas uzacis. Jums vajadzētu vispār likvidēt visas cepures un cepures, kad ēšanas restorānā, though– pat vienu, kas parādās diezgan gadījuma un / vai bieži apmeklē cepuru-uzvilkšana hipsters.

Kad ir formāls attire rīkojumā pie restorānos un bāros? 

Ja jūs plānojat ēst vai baudīt kokteiļus pricier, daudz ekskluzīvu restorānu vai kokteiļbārs Parīzē, tas ir vispār drošākais izvairīties džinsus (pat nicest tiem), un citas vairāk ikdienas valkāšanai, tikai gadījumā. Dažās vietās īstenot klusējot ģērbšanās, kas nozīmē, ka viņu mājas lapas nav skaidri minēts them– bet jums var būt teicis nav vietas ir pieejama, ja jūs mēģināt iegūt vietu un nav sagatavots, lai vēlamo standartiem.

Ja veicat rezervāciju restorānā vai selektīvu bārā, tā varētu būt laba ideja, lai izsauktu uz priekšu, lai jautāt, vai ir nepieciešams kāds īpašs tērps. Galu galā, pat ja tu esi dariet un noveda pie jūsu galda, jūs varat justies nevietā un neērti, ja jūs valkā vecu džinsu pāri un pārējo patrons ir sagatavots, lai nines.

Apakšējā līnija mīļotājs restorāniem un vairāk ekskluzīvas bāriem, piemēram, The Hemingveja bārā pie Ritz vai jebkurā bārā, kas prasa rezervāciju? Izvēlēties daļēji formālas formālu attire: tas nozīmē, ka kleita, svārki, vai arī jāgludina bikses, skaistu kreklu vai augšdaļu, jaka, un vairāk formāla apavus.

Sievietēm nevajadzētu justies spiesti valkāt papēži un vīrieši parasti nav sagaidāms sporta saites , pat mīļotājs restaurants– krekls un jaka parasti ir labi. Atkal, tomēr, tas ir ieteicams, ka jums pārbaudīt priekšā par apģērba in pricier restorānos un bāros, vienkārši būt pārliecināti.

Visbeidzot, ja esat rezervējis oficiālu vakariņas kruīza uz Sēnas (viens no top 10 vietām, mēs iesakām par pirmo vizīti Parīzē), pārliecinieties, ievērot noteikumus iepriekš aprakstītās pricier restorāniem. Lielākā daļa no tiem ir nepieciešama semiformal uz formālu kleita gan vīriešiem, gan sievietēm.

Club Scene: Kā izvairīties no īgns bouncers 

Vai jūs plānojat nakts ar draugiem pie ekskluzīva pazīstama ar saviem slavenību novērojumiem un fashionistas (domāju David Lynch Silencio Club) vai hitting salsas latiņu nakti omulīgu dejas un tapas, klubi var būt mazliet viltīgs ziņā zināt, ko valkāt.

Tie patiešām darbojas katrā atsevišķā gadījumā: daži no modernākajiem naktsklubiem ļauj džinsi un vairāk ikdienas attire, bet bouncers bieži patvaļīgi izlemt, vai ļaut jums atkarībā no tā, vai šie džinsi ir salikti kopā ar citiem gabaliņi veids, kas izskatās “elegants” pietiekami. Tātad jūs nevēlaties uzņemties jebkuru risku.

Labākā pieeja, tad? Ja jūs iet kluba apmeklējumu un tur ir zināms, ir melis pie durvīm, palielināt to uz augšu. Izvairīties džinsi un tees un čības (pat trendier), lai izveidotu lielāku oficiālu valkāt.

Kas par papēžiem? Daži klubi ir notoriously seksisma un sagaidīt sievietēm valkāt papēži, tāpēc tām sievietēm, kas dod priekšroku sportu mazāk agonizing apavus, tie dažkārt var tikties ar nepatīkamu attieksmi no bouncers, diemžēl. Es vēlētos, lai mēs varētu ziņot citādi, bet Parīze joprojām ir vieta, kur šovinisms ir dzīva un labi dažās stūriem, un daži uzņēmumi galvaspilsētā īstenot ģērbšanās kas būtu decried kā godīgs seksisma citās vietās.

Kabarē, teātris, opera, un rāda: Ko Wear? 

Visbeidzot, ja jūs, kas par vakaru tradicionālā kabarē šovu, Filharmonijas, teātra vai operas, daži pamata padomus attiecas. Tas parasti ir labākais, lai izvairītos no sporta ikdienas valkāšanai, jo īpaši operas, Parīzes Filharmonijas un teātri. Šie vietās veidu parasti prasa formālu attire: kleita vai svārki un blūze sievietēm, krekls, bikses un jaka vīriešiem (atkal, saites bieži vien uzskata obligāta Francijā vīriešu formālu attire). Sievietes var valkāt dzīvokli, bet tiem vajadzētu būt jauki un pienācīgi uzturēts (piemēram, nav nodilusi un valkātas meklē).

Cabarets piemēram Moulin Rouge parasti nedaudz elastīgāka ar apģērba, jo tie piesaista tik daudzus tūristus. Tomēr, ja jūs plānojat apmeklēt vakara šovu vairāk formālās valkāt joprojām ir ieteicama. Kā vienmēr, ja rodas šaubas, sazinieties ar norises vietu.