Grudzień w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć

Posted on

 Grudzień w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć
Chociaż Londyn jest wspaniałym miejscem do odwiedzenia o każdej porze roku, grudzień jest szczególnie uroczysty, jak długo można stać na zimno.

Londyn może być chłodno i wilgotno w grudniu, ale goście będą zachwyceni wyszukanych wyświetlaczy miasta wypoczynkowych. Jednym z najlepszych wydarzeń w grudniu jest  Hyde Park Winter Wonderland (od listopada do stycznia). Uzyskać duży tłuszczu świąteczną poprawkę w tej dorocznej imprezy w Hyde Park, który robi się coraz większy i lepiej każdego roku. Oczekiwać stoisk spożywczych, autentyczne piwiarnie, wesołe miasteczko, groty Mikołaja i sypki grzanego wina.

Coroczne imprezy świąteczne obejmują kolędowanie, groty, targi, pantomimę i kolorowe światła. Boże Narodzenie jest 25 grudnia Boxing Day to pierwszy dzień tygodnia po dzień Bożego Narodzenia (26 grudnia lub 27).

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat, czego się spodziewać podczas podróży grudnia do Londynu.

Londyn Pogoda w grudniu

Na początku grudnia temperatury zwykle wahać się od 40 stopni Celsjusza (4) stopni Celsjusza do 49 stopni Celsjusza (9 stopni Celsjusza). Później w ciągu miesiąca, temperatura spadnie nieznacznie, a niektóre poranki można zobaczyć mrozie.

 • Średnia wysokość: 48 stopni Fahrenheita (9 stopni Celsjusza)
 • Średnia Niska: 37 stopni Fahrenheita (3 stopnie Celsjusza)

Londyn niebie w grudniu są zazwyczaj zachmurzone, i nie należy się spodziewać dużo światła dziennego. Zwykle o tej porze lata widzi tylko osiem godzin światła dziennie, ale nawet mniej światła słonecznego; zobaczysz tylko średnio trzy godziny słońca podczas tej zimowej miesiąca. Są to na ogół wynosi około dziewięciu deszczowe dni, ale śnieg jest rzadkością. Większość opadów jest lekki do umiarkowanego, więc nie trzeba się martwić o ulewie psuje Ci podróż.

Co do pakowania

Podobnie jak większość Europy w zimie, spakować ciepłe swetry długimi rękawami koszulki, spodnie i płaszcz. W cieplejsze dni lub do oficjalnych występach, sukienka z rajstop może być wystarczająco ciepła dla kobiet.

Chociaż rzadko pada śnieg w Londynie w grudniu temperatury są na tyle zimno, aby uzasadnić rękawice opakowaniach, szalik, i mocne buty lub inne wodoodporne buty. Oczywiście, to jest Londyn, co oznacza, parasol powinien być w walizce przez cały rok!

Grudzień Wydarzenia w Londynie

Londyn jest bardzo świąteczna w grudniu i wiele imprez krążą wokół Boże Narodzenie i inne święta. Czy lubisz zakupy lub sportowej, jest mnóstwo do zrobienia.

 • London Christmas Lights:  Od początku listopada do początku stycznia, roczna włącznik światła na Boże Narodzenie jest jednym z największych festynów Londynu. Światła przy Oxford Street wyciągnąć największe tłumy jak sławna zazwyczaj pstryka przełącznika. Istnieją oddzielne imprezy dla Regent Street, Covent Garden, Harrods i więcej.
 • Trafalgar Square Choinka oświetlenie Ceremonia: Ta świąteczna impreza odbywa się w pierwszy czwartek grudnia. Londyn jest corocznie obdarzony ogromną choinkę z Norwegii jako dziękuję za usługi w kraju podczas II wojny światowej. Uroczystość towarzyszy zwykle kolędowanie z chórem w St-Martins-in-the-Fields kościoła.
 • Wielki Christmas Pudding Rasa: odbyć na początku grudnia tego wydarzenia charytatywnego, który widzi zawodnicy ukończenia zany tor przeszkód podczas równoważenia Christmas pudding na talerzu. Wszystko natomiast ubrany jak Santas, renifera lub elfów, oczywiście.
 • Spitalfields Winter Festival (połowa grudnia): Ten festiwal muzyki przynosi operę, folk, klasyczne i współczesne spektakle w dziwnych miejscach w okolicach Spitalfields we wschodnim Londynie.
 • London International Horse Show (połowa grudnia): Ta coroczna impreza w Olimpii przyciąga ponad 80.000 osób rocznie i jest jednym z największych festiwali jeździeckich w kraju.
 • Ciepło się ubrać, dostać na łyżwy i sprawdzić jeden z londyńskich wielu lodowisk , które założyć sklep w kultowych miejscach w tym Somerset House, Tower of London i Muzeum Historii Naturalnej.
 • „Styczeń” Sprzedaż (od 26 grudnia):  capnąć targu w „Styczeń” sprzedaży, która rozpocznie technicznie w Boxing Day. Harrods , John Lewis , a Liberty są zawsze niezawodne opcje po świątecznych okazji.
 • Eve Celebra noworoczne t jony (31 grudnia): Świętuj nadejście nowego roku w stylu w jednym z wielu londyńskich imprez.

Grudnia porady

 • Pobierz aplikację dla wolnego rury mapie. System londyńskim metrze jest najstarszym na świecie, ale jest również jednym z największych i najbardziej efektywne. Jest to świetny sposób, aby obejść rozrastającego się miasta, ale może być przytłaczająca. Pobierając bezpłatną mapę systemu w telefonie gwarantuje, że będziesz w stanie dostać się tam, gdzie trzeba iść.
 • Rezerwacja pokoi hotelowych i innych organizacji podróży wcześnie. Choć grudnia prowadzi do londyńskim sezonem do podróży, święta są popularnym czas i będzie zarezerwować się szybko więc dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.