Guide to Christmas Roomas: festivalid, üritused, asju teha

Posted on

 Guide to Christmas Roomas: festivalid, üritused, asju teha
Rooma on top Itaalia linna külastada ajal jõulud puhkuse. See on ka koht, kus jõulude tähistamine pärineb. Esimene Christmas mass öeldi kirik Santa Maria Maggiore ja varem tuntud püsiv kristuse loodi Rooma Jubilee 1300.

Siin on top Rooma Christmas vaatamisväärsusi ajal jõulupühi hooaeg, alates detsembri algusest kuni kolmekuningapäev 6. jaanuaril.

Püha Peetruse väljak

Igal aastal suur jõulupuu on püstitatud Püha Peetruse väljak. Elusuuruses kristuse ka loodud, kuid tavaliselt ei avalikustas kuni jõululaupäeval. Tuhanded külastajad kari Püha Peetruse väljak kui paavst ütleb keskööl mass jõululaupäeval sees Püha Peetruse basiilika (väljakul näidatakse seda suur televiisor) ja esitab oma jõulud sõnum keskpäeval jõulupüha aknast oma korteri üle ruut. On December 13, värvikas paraad Püha Peetruse väljakule Santa Lucia päev toimub.

Piazza Navona Jõuluturg

Detsembris Piazza Navona-Rooma kuulus barokk ruudu-muundub suur jõululaat. Leiad seisab müüvad igasuguseid jõulud maiustused, mänguasjad, kristuse arvud, dekoratsioonid ja kingitused. Seal on karussell ja Babbo Natale, jõuluvana, muudab välimust rõõmu lapsed. Suur kristuse stseen on püstitatud ruudu hiljem detsembris ka.

jõulupuud

Jõulupuud ei ole Itaalia traditsiooni, kuid on muutunud üha populaarsemaks. Lisaks puu Püha Peetruse väljak, kaks suurimat jõulupuud Roomas tavaliselt püstitati Piazza Venezia ja kõrval Colosseum. Seal on ka puu valdkonnas ees Muuseumid kohta Capitoliumin. Mõned kauplused, hotellid ja restoranid näidata väikesed puud. Tree kaunistused on tavaliselt üsna lihtne, sageli lihtsalt tuled.

Santa Maria Maggiore Christmas võrevoodi

Sündimise Santa Maria Maggiore on väidetavalt vanim presepe või püsiva kristuse stseen. See oli nikerdatud marmorist poolt Arnolfo di Cambio lõpus 13. sajandil, komisjonitasu esimest Rooma Jubilee toimus 1300. Kuigi algselt kuvatakse kirikus, see on nüüd eksponeeritud muuseumi Santa Maria Maggiore. Allpool altari on Pyhäinjäännöslipas ütles sisaldavad tükki originaal sõim. Seda hoiab niši samade mõõtmetega kui koobas, kus Jeesus sündis. Esimene Christmas mass öeldi Santa Maria Maggiore. Kellad on pulk keskööl tähendama alguses jõule.

Kristuse Stseen kirikus Saints Cosma ja Damiano

Kirik Saints Cosma ja Damiano, eespool foorum, kuvab üks suurimaid kristuse stseene. Tellija Charles III Napoli see sisaldab mitte ainult usujuhid, vaid ka keerulise kujukesed inimesi igapäevaelus. Kuus kapten woodcarvers töötas stseeni 40 aastat, lisades uusi arvud igal aastal. Kujukesed esindavad autoritasu on riietatud trahvi kangad. See presepe alustas Napoli stiilis sünnimaal mis sisaldab tänini arvud igapäevaelus. Rooma linna ostnud ja taastati 1930.

Santo Bambino kirikus Santa Maria Aracoeli

16. sajandil, kuju oli nikerdatud tükk oliiviõli puitu Ketsemani aias. Legendi järgi pärast skulptuuri oli nikerdatud, siis imekombel värvitud ise. Tulles tagasi Rooma, uppus laev, kuid skulptuuri uhutud kaldal. See oli õnnistatud paavst ja hoida kirik Santa Maria Aracoeli kohta Capitoliumin. Kui 1990-ndate alguses, originaal oli varastatud nii uus tükk oliiviõli puidust paluti kitsenduse reprodutseerimise taas õnnistas paavst. Roman lapsed kirjutada oma jõulud tähed Santo Bambino . Jõuluõhtul skulptuuri pannakse kiriku presepe ja 6. jaanuaril, ta paraded kiriku trepil. Tuhanded inimesed tulevad rongkäik.

Tuled, Uisutamine, küpsetamiseks Kastanid

Rooma peatänavatel on kaunistatud tuled ja sageli meelelahutust ringiliikuv muusikud ja müüjad müüvad röstitud kastanid. Hea koht, kuhu minna on kaubatänava lähedal Piazza di Spagna. Välibassein liuväli, avatud iga päev alates 10:00 kuni südaööni (varasema sulgemise tegeliku puhkuse) on loodud lähedal Castel Sant’Angelo, kus on ka väike jõululaat.

Menorah Piazza Barberini

Rooma on suur juudi elanikkonnast ja Hanukast on veel üks oluline puhkus tähistati detsembris. Suur menorah on püstitatud Piazza Barberini ja üks küünal põleb igal õhtul ajal hanuka hooajal.

100 Presepi

Sündimise kuvab või presepi , on traditsiooniline itaalia Christmas decoration. 100 Presepi koos kristuse stseene kogu Itaalia ja mujal maailmas, on iga-aastane traditsiooniline kuva toimunud Sala del Bramante Piazza del Popolo alates novembri lõpus läbi 6. jaanuaril 09:30-08:00 Piazza del Popolo on ka tipp tähistame aastavahetus Roomas.